مراحل فیشیال صورت

مراحل فیشیال صورت + مراحل فیشیال vip چگونه است؟

فیشیال صورت مجموعه‌ای از روش‌های مراقبتی است که روی پوست صورت انجام می‌شود و شامل انواع روش‌های درمانی و زیبایی می‌باشد. هدف نهایی فیشیال صورت، بهبود ظاهر پوست و کمک به آرامش و نرمی و لطافت آن است. مراحل فیشیال صورت با توجه به نوع پوست و ویژگی‌های خاص پوست صورت‌ شما، امکان دارد متغیر باشد.

فیشیال که مراحل مختلفی دارد، موجب روشن‌تر شدن پوست و حفظ شادابی و زیبایی آن می‌شود. در حین فیشیال صورت پاکسازی، سم زدایی و تغذیه خواهد شد که منتهی به یک پوست تمیز و آبرسانی شده می‌شود که جوانتر به نظر می‌رسد.
وقتی فیشیال به عنوان یک روتین به طور پی در پی و روزمره انجام شود تاثیرگذاری آن نیز بیشتر می‌شود.

مراحل فیشیال صورت در کلینیک

مراحل فیشیال صورت

مشورت

فیشیال صورت با یک جلسه مشاوره پوست و مو شروع می‌شود. امکان دارد در کلینیک به شما یک فرم با چندین سوال در مورد پوستتان داده شود تا از مشکلات پوستی که دارید، نگرانی‌هایتان، رژیم و مقدار آب دریافتی بدنتان و مواد و محصولاتی که برای پوستتان مصرف می‌کنید مطلع شوند.
داروی رتین A می‌تواند بر روی پوست تاثیر بگذارد. ما اینجا هستیم تا با مشاوره رایگان نگرانی شما را برای انجام فیشیال کم کنیم.

مرحله آماده‌سازی

به طور معمول در کلینیک‌ها یک لباس مخصوص به شما می‌دهند که می‌توانید روی لباس و یا به جای لباس بپوشید. همچنین در ابتدا موهای شما با یک حوله یا هدبند جمع خواهد شد تا مواد به موهای شما برخورد نکند.

مرحله پاکسازی

سومین مورد از مراحل فیشیال صورت پاکسازی می‌باشد. بعد از آماده شدن، اولین مرحله فیشیال صورت با پاکسازی آغاز می‌شود که در آن با پدهای نخی صورت را تمیز می‌کنند. برای فیشیال بهتر و تخصصی‌تر دو بار مرحله پاکسازی را تکرار می‌کنند.

بررسی پوست

چهارمین مرحله از مراحل فیشیال صورت بررسی پوست است، درمانگر ابتدا باید پوست را زیر نور مشاهده کند. حتی امکان دارد چشم‌هایتان را بپوشاند و پوست را زیر نور بیشتر مشاهده کند.
بعد از آن مشخص می‌شود پایه پوستتان چه نوع می‌باشد (خشک، چرب یا روغنی، مختلط، حساس یا معمولی) و مشکلات پوست را همچون جوش سر سیاه، جوش سرسفید، چین و چروک و پیری، آسیب با نور مستقیم خورشید و پیشنهاد راه‌های مراقبت از پوست در تابستان، کمبود اب و … را مشاهده می‌کند پس از آن محصولات مناسبی را برای ادامه درمان به شما پیشنهاد می‌دهد و درمان‌هایی را معرفی می‌کند که می‌توانند به شما کمک بسیاری کنند.

بخار آب

پنجمین مورد از مراحل فیشیال صورت بخور دادن پوست می‌باشد. در بیشتر فیشیال‌ها از یک دستگاه استفاده می‌شود تا بخار گرم را روی پوست منتقل کنند. این کار موجب نرمی پوست شده و کمک می‌کند که جوش‌های سر سیاه و سر سفید خارج شوند. البته این مرحله برای افرادی که پوستی حساس دارند استفاده نمی‌شود.

لایه‌برداری

در این مرحله تکنیک‌های مکانیکی یا مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا لایه نازکی از سطح پوست که از سلول‌های مرده تشکیل شده است از پوست جدا شود که معمولا در حین بخار این اتفاق می‌افتد.
آنزیم و اسید‌ها موجب ضعیف شدن پیوند بین سلول‌های پوست می‌گردد. یک آنزیم ملایم می‌تواند در حین بخار استفاده شود. لایه بردارهای شیمیایی قوی‌تر نیز می‌توانند به صورت یک مرحله جدا در فیشیال قرار گیرند.

استخراج

هفتمین مورد از مراحل فیشیال صورت خارج سازی جوش‌های سر سیاه و سر سفید برای افرادی که این مشکل را دارند است. افراد مختلف تحمل درد مختلفی دارند و امکان دارد این مرحله برای بعضی افراد درد و ناراحتی به همراه داشته باشد به ویژه پوست‌هایی که نازک‌تر هستند. اگر این مرحله به درستی انجام نشود می‌تواند منجر به تغییر رنگ پوست در بعضی نقاط شود.

ماساژ پوست

این مرحله از فیشیال صورت سنتی برای استراحت و همینطور تحریک پوست و عضلات زیر آن صورت می‌گیرد.

ماسک صورت پاک‌کننده و روشن‌کننده

ماسک‌‌های صورت بر پایه خاک رس، یک تکنیک عالی خانگی برای فیشیال صورت‌هایی است که پوستی چرب دارند. این ماسک‌ها چربی‌های اضافه پوست را رفع کرده و پوستی سالم و با طراوت به شما هدیه می‌دهند. حتماً از یک ماسک صورت مخصوص پوست‌های چرب با برند خوب و معتبر استفاده کنید. علاوه بر تهیه ماسک، با انجام چند مرحله ساده می‌توانید یک ماسک خانگی موثر نیز درست کنید.

روش تهیه ماسک خانگی

در یک کاسه کوچک، ۲ قاشق خاک رس آرایشی، ۲ قاشق پوره گوجه‌فرنگی و ۱ قاشق چای‌خوری ماست تازه را با هم مخلوط کنید. چند قطره آب لیمو به آن اضافه کنید و مخلوط را به‌خوبی مخلوط کرده تا کاملاً یک ‌دست شود.
اگر مخلوط غلیظ شد، می‌توانید کمی آب به محلول اضافه کنید. ماسک نباید خیلی غلیظ یا خیلی رقیق باشد. این ترکیب باید کاملاً یکنواخت و نسبتاً غلیظ باشد. ماسک را به‌ طور یکدست روی پوست صورت و گردن‌ (غیر از ناحیه دور چشم) پخش کنید.

سپس دو عدد پنبه را در گلاب یا آب خیار بگذارید تا خیس بخورند. بعد از آن آب اضافه آن‌ها را گرفته و روی پلک چشمانتان قرار دهید. حالا می‌توانید ریلکس کنید. ۱۵ دقیقه بدون حرکت دادن پوست صورت‌تان، صبر کنید تا ماسک خشک شود. ماسک را به مدت بیشتر روی پوست نگه ندارید.
این کار موجب سفت شدن بیش‌ از حد پوست و درنتیجه ایجاد خطوط ریز روی سطح آن خواهد شد. پس از ۱۵ دقیقه با پنبه خیس، ماسک را به‌ آرامی پاک کنید و صورت‌تان را با آب خنک بشویید. پس از آن خیلی آرام پوست را خشک کنید.

تونر صورت

از تونر صورت برای پاک کردن آلودگی هوا و محیط از روی پوست و اضافی مواد آرایشی استفاده می‌شود. تونر با یکنواخت کردن پوست، آن را برای استفاده از مرطوب‌کننده آماده می‌کند؛ همینطور با سفت کردن پوست و برگرداندن منافذ باز شده به سایز طبیعی خود، ظاهری جوان‌تر و زیباتر به صورت‌تان هدیه می‌دهد. اگر پیش از کرم مرطوب کننده، از تونر صورت استفاده کنید، اثر مطلوب مرطوب‌کننده را بالا می‌برد.

چه برای انجام فیشیال صورت، چه هنگام انجام روتین مراقبت پوست، به یاد داشته باشید که باید از تونر بدون الکل استفاده نمایید. به همین جهت یک تونر با برند خوب خریداری کنید. همینطور برای تهیه تونر خانگی می‌توانید از پنبه آغشته به گلاب یا عرق گیاه گل‌بهار استفاده نمایید. پیش از استفاده از مرطوب‌کننده، با پنبه گلاب را به ‌صورت بمالید. گلاب مثل یک تونر طبیعی پوست عمل خواهد کرد.

آخرین مورد از مراحل فیشیال صورت

در این مرحله از فیشیال صورت از سرم، مرطوب کننده و یا کرم ضد آفتاب بسته به ساعتی که مراجعه می‌کنید روی پوست استعمال می‌شود.

مراحل فیشیال در کلینیک بهارین

مراحل فیشیال VIP صورت و پوست
مراحل فیشیال VIP صورت و پوست در کلینیک بهارین
مراحل فیشیال ویژه در کلینیک بهارین
مراحل فیشیال ویژه در کلینیک بهارین
مراحل فیشیال کلاسیک در کلینیک بهارین
مراحل فیشیال کلاسیک در کلینیک بهارین

در کلینیک بهارین فیشیال در سه پک متفاوت ارائه می شود، یکی فیشیال vip که بیشترین کارهای پوستی را شامل می شود و دو تای دیگر فیشیال ویژه و کلاسیک هستند .

 زیباییتوضیحات
👩‍🦰 مراحل فیشیال VIP صورت و پوستشامل:
· بخور
· اسکراب و پاکسازی با درما اف، میکرودرم
· افزایش خون رسانی با دستگاه اندرمولوژی
· آبرسانی عمیق با هیدرودرم
· هایفرکانسی با دستگاه و درمان نقطه ای جوش
· کنسانتره مناسب
· ماسک تخصصی + نوردرمانی
· ماسک چشم + ماسک دست + ماسک لب
· ماساژ با گوی یخی
👩 مراحل فیشیال ویژهشامل:
· بخور
· اسکراب و پاکسازی تخصصی
· پاکسازی تخصصی جوش های سرسیاه و زیر پوستی (درما اف)
· آبرسانی عمیق با هیدرودرم
· ماساژ تخصصی
· ماسک تخصصی + نوردرمانی
· ماسک چشم + ماسک لب
· ماساژ با گوی یخی
👩‍🦱 مراحل فیشیال کلاسیکشامل:
· بخور
· اسکراب و پاکسازی تخصصی
· پاکسازی تخصصی جوش های سرسیاه و زیر پوستی (درما اف)پ
ماسک مناسب پوست + نوردرمانی
· ماساژ با گوی یخی
مراحل فیشیال vip ، ویژه، کلاسیک

اگر سوالی دارید یا می خواهید دقیق تر مشاوره بگیرید، می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک بهارین

تماس تلفنی

 هزینه فیشیال صورت 

اگر خواهان انجام فیشیال صورت در کلینیک هستید، قطعا هزینه آن از مسائل مهم است. می توانید برای آگاهی از هزینه فیشیال صورت در کلینیک بهارین به مقاله یا صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید.

فواید فیشیال صورت

مهم‌ترین مزیت فیشیال صورت این است که در یک جلسه، مجموعه‌ای از خدمات زیبایی ارائه می‌شود. خدماتی مثل پاکسازی پوست که گاهی انجام هر کدام از آن‌ها به جلسات مجزا نیاز دارد. مزیت دیگر، استفاده از مواد گیاهی و بدون عوارض در تمام مراحل فیشیال می‌باشد. همنیطور فیشیال برای هیچ فردی منع استفاده ندارد و عوارضی برای آن گزارش نشده است، البته برای برخی از پوست های حساس ممکن است عوارض فیشیال صورت بروز کند، که بهتر است با خواندن مقاله آن آگاه شوید.
در کنار این مزیت‌های کلی، فواید فیشیال صورت بسیار است. برخی از این مزایا و توصیه‌ فیشیال صورت شامل:

 • پاکسازی پوست
 • جلوگیری از پیری زودرس و جوانسازی پوست از طریق تحریک کلاژن سازی
 • درمان لک و اثرات بجا مانده از آن
 • سم‌زدایی پوست و خارج کردن رادیکال‌های آزاد
 • درمان منافذ باز پوستی
 • از بین بردن جوش‌های زیر پوستی و کومودون‌های سیاه
 • لایه‌برداری پوست
 • درمان افتادگی پوست
 • از بین رفتن حلقه‌های تیره اطراف چشم
 • کمک به کاهش اضطراب و استرس‌های محیطی
 • شفاف، درخشان‌، مخملی و یک ‌دست شدن پوست و رنگ آن
 • آبرسانی پوست
 • بیشتر شدن قدرت جذب پوست

فاصله زمانی انجام فیشیال صورت

پزشک با تجربه، پوست را بررسی کرده و بسته به نوع جوش و آکنه موجود در پوست، میزان چرب یا خشک بودن پوست، تعدد مشکلات پوستی و نوع لکه هایی را که وجود دارد، مشخص می‌کند که چه زمانی نیاز به فیشیال صورت دارید.
افرادی با پوست‌های چرب که مستعد بروز آکنه و جوش هستند، باید هر دو هفته یک بار فیشیال پوست انجام دهند تا به نتیجه اولیه برسند.

دیگر افراد کافی است ماهی یک بار این روند را تکرار کنند. در صورت داشتن پوست حساس می‌توانید هر ۶ هفته برای جلسه مراقبتی خود مراجعه نمایید.
به صورت کلی برای افرادی که مشکلی در پوست خود ندارند، برای به تأخیر انداختن پیری پیشنهاد می‌شود در سال چهار جلسه فیشیال صورت را به پوست خود هدیه دهند و به صورت اصولی پوست خود را پاکسازی و تغذیه کنند.

فیشیال صورت در منزل

موارد بالا بیشتر مراحل فیشیال در کلینیک ها هستند اما شما می توانید فیشیال را خودتان هم انجام دهید. در مقاله فیشیال صورت در منزل به طور کامل توضیح داده شده است .

پرسش و پاسخ در مورد مراحل فیشیال صورت

آیا فیشیال پوست خوب است؟

بله، از آنجا که این درمان شامل ماساژ و موادی جهت از بین بردن لکه های پوستی است، انجام آن هر 1 ماه یا 3 هفته 1 بار، قطعا نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت.

آیا فیشیال صورت ضرر دارد؟

تاکنون درمورد فیشیال صورت عوارضی گزارش نشده است. این روش کاملاً غیرتهاجمی و بدون درد است. قرمزی‌های پس از فیشیال صورت کاملاً طبیعی است و خیلی سریع برطرف می‌شود

4.6/5 - (10 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *