هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۲

هزینه مزوتراپی مو (مزوی مو) شهریور ۱۴۰۲ {هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو}

داشتن مویی سالم و پر پشت برای هر فرد امری مهم است؛ چرا که به زیبایی و همچنین جوانسازی چهره کمک می‌کند. اما امروزه به دلایل مختلفی موها، ممکن است دچار کاهش و ریزش شوند و بهتر است که خیلی سریع آن‌ها را درمان کرد. مزوتراپی مو و تزریق کردن مواد دارویی مناسب به داخل پوست سر، تا حد زیادی می تواند کمک کند. اما سوال مهم این است که هزینه مزوتراپی مو چقدر است؟
در این فیلم می توانید عوامل موثر بر هزینه مزوتراپی مو و هزینه 10 جلسه مزوتراپی مو را ببینید.

هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۲ در کلینیک بهارین چقدر است ؟

در کلینیک بهارین، بعد از مشاوره و بررسی میزان ریزش مو فرد مراجعه کننده و نیاز او برای تقویت مو یا درمان، تصمیم گرفته می شود که از کدام روش های موجود برای درمان در کلینیک استفاده شود. اگر تشخیص پزشک بهارین، روش درمانی مزوتراپی بود، در این جلسه‌ی مشاوره تمامی نکات مهم برای شما توضیح داده خواهد شد و تعداد جلسات، تزریق‌ها و هزینه‌ی دقیق به شما گفته می شود.
در کلینیک بهارین برای مزوتراپی مو از مزو رویتاکر استفاده می شود.

قیمت
✔️ هزینه مزوتراپی مو با مزو رویتا به مقدار 2.5 سی سی1.800.000 هزار تومان
✔️ هزینه مزوتراپی مو با مزوی رویتا به مقدار 5 سی سی 2.800.000 هزار تومان
هزینه مزوتراپی مو 1402 (قیمت آمپول مزوتراپی مو)

هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو چقدر است ؟

نمی توانیم قیمت دقیق بگوییم چرا که شاید اصلا نیاز به پرداخت هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو نداشته باشید، و این که ممکن است مقدار مورد نیاز برای تزریق در هر جلسه متفاوت باشد.
بهتر است برای آگاهی از هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو با ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک بهارین

تماس تلفنی

هزینه مزوتراپی مو چقدر است ؟

هزینه مزوتراپی مو (هزینه مزو مو) چقدر است ؟

در پاسخ به این سوال که هزینه مزوتراپی مو چقدر است؟ باید گفت به موارد زیادی بستگی دارد، که یکی از مهم ترین مورد این است که برای درمان کدام مشکل از مزو مو استفاده می کنید، برای درمان ریزش، درمان کم پشتی و یا تقویت مو.
در کل هم نمی‌توان به صورت قطعی برای همه افراد هزینه‌ای یکسان برای مزوتراپی مو محاسبه کرد. چرا که این هزینه نسبت به هر فرد می‌تواند متغیر باشد؛ چون که هزینه مزوتراپی به عوامل متعددی مثل سطح آسیب پوستی فرد، روش مزوتراپی، مواد به کار رفته در مزوتراپی، جلسات مورد نیاز، گستردگی ناحیه مورد درمان و غیره، وابسته است. در ادامه به این که چطور این موارد بر قیمت مزو مو تاثیر می‌گذارند می پردازیم.

قیمت مزوتراپی مو به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت مزوتراپی مو به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور کلی می توان گفت :

تعداد جلسات و وخامت ریزش مو

هزینه نهایی برای انجام مزوتراپی مو بر اساس تعداد جلسات موردنیاز تعیین می‌شود. اما تعداد جلسات انجام مزوتراپی مو هم بر اساس وضعیت و گستردگی ناحیه ریزش موی سر مشخص می شود. زمانی که ریزش مو در قسمت‌های مختلف سر تنها منجر به نازک شدن مو شود، بدیهی است که نیاز کمتری به تزریق مزوتراپی مو در مقایسه با شرایطی که ریزش مو منجر به طاسی در یک ناحیه گسترده می‌شود، وجود دارد.
بر این اساس، هر چه شرایط ریزش مو و طاسی وخیم تر باشد، هزینه نهایی مزوتراپی مو به ناچار تغییر خواهد کرد.

قیمت کوکتل تزریقی و قیمت آمپول مزوتراپی مو

مارک کوکتل مزوتراپی یا داروهای تزریقی مزوتراپی در هزینه‌های مزوتراپی مو موثر است. در هر کلینیک قیمت‌گذاری مزوتراپی به مواد مصرفی محلول‌های درمان و شرکت تولید کننده آنها بستگی دارد. هر قدر این مواد از برندهای گران‌تری باشند طبیعتاً هزینه جلسات درمان شما نیز بالاتر خواهد بود. مثلاً اگر برای درمان ریزش مو به مراکزی مراجعه کنید که برای انجام مزوتراپی از محلول‌های کره‌ای یا چینی استفاده می‌کنند، قطعاً مجبور به پرداخت هزینه کمتری در مقایسه با مراکزی خواهید بود که از محلول‌های اروپایی بهره می‌گیرند. قطعا اگر از برندهای باکیفیت و معتبر برای تزریق استفاده کنید، هزینه‌های مزوتراپی افزایش می‌یابد. در این جا قیمت سایر کوکتل ها را آورده ایم اما همان طور که گفتیم در کلینیک بهارین از مزو فیوژن استفاده می شود.

اسم کوکتلکشور تولید کنندهقیمت کوکتل
درماهیلکرهبیشتر از 1 میلیون تومان
آنابیساسپانیابیش تر از ۹۰۰ هزار تومان
رویتاکرفرانسهبین یک میلیون و هشتصد تا دو میلیون و هشتصد

کلینیک و پزشک

مهارت و تجربه پزشکی که مزوتراپی را انجام می‌دهد در قیمت مزوتراپی مو موثر است. اگر به یک کلینیک معتبر و مجهز برای درمان خود انتخاب کنید. به طور حتم هزینه‌های شما افزایش پیدا خواهد کرد. تزریق در مراکز غیرمجاز شاید ارزانتر باشد اما احتمال بروز عوارض ناگوار یا تزریق مواد غیرمرغوب زیاد خواهد بود.

وسعت ناحیه تزریق

هرچقدر وسعت ناحیه تزریق بیشتر باشد هزینه مزوتراپی مو نیز افزایش می‌یابد. برای مثال اگر بخواهید فقط بخش‌های از مو یا جلوی سر را مزوتراپی کنید نیاز به داروی مزوتراپی کمتری خواهید داشت. از طرفی تزریق زمان کمتری از پزشک می‌گیرد. پس طبیعی است که هزینه‌ها نسبت به تزریق تمام سر کمتر شود.

هزینه هر جلسه مزوتراپی مو

تعداد جلسات تزریق تاثیر زیادی در هزینه کلی مزوتراپی مو دارد. اگر برای تقویت مو مزوتراپی انجام دهید قطعا تعداد جلسات کمتری نسبت به زمانی که دچار بیماری و ریزش مو هستید خواهید داشت. هرچقدر علائم بهبود زودتر ظاهر شوند باعث می‌شود پزشک تعداد جلسات بعدی شما را کمتر کند. به طور کلی برای اکثر افراد بین ۷ تا ۱۵ جلسه مزوتراپی موثر است.

هر جلسه مزوتراپی چه مقدار طول می کشد ؟

مدت زمان درمان مزوتراپی مو متفاوت است و به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. هر جلسه بدون احتساب زمانی که برای بی حسی گذاشته می شود، بین بیست و پنج تا چهل دقیقه می تواند متغیر باشد.

مزوتراپی بر ریزش مو چه تاثیری دارد ؟

مزوتراپی مو بر ریزش مو چه تاثیری دارد ؟

مزوتراپی مو یکی از بهترین روش های درمان ریزش موی غیرارثی است. از  فواید مزوتراپی مو این است که در این روش عصاره های طبیعی گیاهان، ویتامین ها یا داروهایی مانند فیناستراید و ماینوکسیدیل به داخل پوست سر تزریق می شوند. در سریع ترین زمان ممکن نتیجه می دهد و باعث رشد سریع مو می شود.
و موارد زیر را اصلاح می کند:

 • تعادل هورمون های اطراف فولیکول های مو را اصلاح می کند.
 • تمام مواد مغذی مورد نیاز مو برای رشد را تامین می کند.
 • گردش خون در ناحیه ی مورد نظر را افزایش می دهد و بهبود می بخشد.

با این حال، درست مانند سایر موارد استفاده از مزوتراپی، شواهد کمی وجود دارد که نشان دهد این روش برای ریزش مو کاملا موثر است و بررسی ها در این زمینه ناقص می باشد.

نتایج مزوتراپی مو در کلینیک بهارین + قبل و بعد مزوتراپی مو

قبل و بعد مزوتراپی مو
قبل و بعد مزوتراپی مو

 عوارض مزوتراپی مو

امکان دارد عوارض مزوتراپی مو برای برخی از افراد رخ دهد، از عوارض مزوتراپی مو، می توان موارد زیر را نام برد:

 • خارش که ممکن است در برخی ایجاد شود.
 • پوسته‌پوسته‌شدن پوست در نواحی تزریق از دیگر عوارض می تواند باشد.
 • قرمزی در ناحیه تزریق هم می تواند رخ دهد.

محتویات محلول مزوتراپی چیست ؟

محلولی که با مزوتراپی به پوست تزریق می شود ترکیب ثابتی ندارد و بسته به دلیل انجام، ترکیبی از فاکتور ها و مواد موثره است؛ مانند:

 1. فاکتور های رشدی مانند فاکتور رشد اپیدرمال، فاکتور رشد پایه فیبروبلاست و یا فاکتور رشد انسولین
 2. پپتید های پروتئینی و پپتید های مس
 3. رتینول (Retinol)، آسکوربیک اسید، گلوتاتیون و آنتی اکسیدانت های قدرتمند که مستقیما محرک عوامل بازسازی کلاژن و کاهش دهنده رنگدانه ها هستند.
 4. هیالورونیک اسید به منظور جوان سازی و تجدید بافت پوست
 5. ترکیبات روشن کننده و درخشان کننده برای کاهش رنگدانه های پوستی
 6. آنتی بیوتیک ها برای رفع التهاب
 7. هورمون هایی مانند کلسی تونین و تیروکسین
 8. ویتامین ها و مواد معدنی
 9. عصاره های گیاهی

سوالات درباره قیمت مزوتراپی مو:

هزینه مزو تراپی مو در کلینیک بهارین چقدر است؟

هزینه مزوتراپی مو با مواد مزو رویتا به مقدار 2.5 سی سی : 1.800.000 هزار تومان
هزینه مزو تراپی مو با مواد مزوی رویتا به مقدار 5 سی سی : 2.800.000 هزار تومان

برای مزوتراپی مو چند جلسه نیاز است؟

جلسات مزوتراپی بین ۶ تا ۸ جلسه ایت اما بعد از اتمام اثار مزوتراپی مو ماندگار است و نیاز به تمدید سالانه ندارد.

کوکتل مزوتراپی مو چیست؟

کوکتل مزوتراپی مو برای همه یکسان نیست. این موادی که در مزوتراپی تزریق می شود بسته به هدف شما (تقوتی مو، قطع ریزش مو و ..) می تواند متفاوت باشد.

بهترین مارک داروی مزوتراپی چیست؟

کوکتل‌های مختتلفی در بازار موجودند و بسیاری از آنها کیفیت خوبی دارند. برای مثال کوکتل BCN از محبوبترین داروهای مزوتراپی است.

آیا مزوتراپی نیاز به تمدید دارد؟

اثرات مزوتراپی مو ماندگار هستند و پس از درمان تا مدت‌ها می‌توانید بدون تمدید از نتایج مزوتراپی لذت ببرید. با این حال پس از دوره درمان تمدید به صورت سالانه پیشنهاد می‌شود.

4.8/5 - (23 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

3 پاسخ

  1. هزینه هر جلسه مزوتراپی مو در کلینیک بهارین با کوکتل فیوژن، بسته به مقدری که برای تزریق نیاز است بین 900 تومان و 1.500 تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *