هزینه میکرونیدلینگ صورت ۱۴۰۲

هزینه میکرونیدلینگ صورت | هزینه میکرونیدلینگ برای جای جوش

اگر شما هم جزو افرادی هستید که برای رفع چین و چروک و خطوط صورت تان، از بین بردن جای جوش و زخم، از بین بردن ترک های پوستی و جای سوختگی، درمان به روش میکرونیدلینگ که به صورت طبیعی و با تحریک کلاژن سازی بیشتر پوست اقدام به درمان می کند، را انتخاب کردید و مزایای میکرونیدلینگ را مطالعه کردید.
حتما دغدغه بعدی و اصلی شما مقدار هزینه ای است که باید برای این روش درمانی و جوانسازی پوست پرداخت کنید، ما در این مقاله قصد داریم قیمت میکرونیدلینگ، عوامل تاثیر گذار بر هزینه میکرونیدلینگ صورت را بررسی کنیم.

ویدیو هزینه میکرونیدلینگ صورت

هزینه میکرونیدلینگ صورت چقدر است ؟

در پاسخ به این که برای انجام میکرونیدلینگ صورت باید چقدر هزینه کرد، باید گفت عوامل متعددی وجود دارد که قیمت میکرونیدلینگ را تعیین می کند.
به طور کلی و با بررسی که بین سایت های کلینیک های زیبایی مختلف انجام دادیم این هزینه حدودا بین 1.000.000 تومان تا 2.000.00 تومان است که بسته به عواملی که در ادامه می گوییم در این بازه متغیر خواهد بود.

هزینه میکرونیدلینگ صورت مرداد ماه ۱۴۰۲ در کلینیک بهارین

 باید بگوییم که ما در کلینیک زیبایی بهارین، میکرونیدلینگ را همراه با مواد مزو تراپی انجام می دهیم تا مزونیدلینگ تاثیر بیشتری بر روی پوست مراجعه کنندگان مان داشته باشد.

مواد مزوتراپی مورد استفاده در کلینیک ما برند رویتاکر هست که از برند های معتبر با تاثیرگذاری عالی هستند، که متخصص زیبایی ما بعد از بررسی و تشخیص این که کدام برای پوست شما مناسب است، مواد مناسب را پیشنهاد می‌دهد.

نتایج میکرونیدلینگ در کلینیک بهارین (عکس قبل و بعد میکرونیدلینگ صورت)

قبل و بعد میکرونیدلینگ صورت
عکس قبل و بعد میکرونیدلینگ صورت
نتایج میکرونیدلینگ | قبل و بعد میکرونیدلینگ صورت

عوامل موثر بر قیمت میکرونیدلینگ صورت

عوامل موثر بر قیمت میکرونیدلینگ صورت

اما عوامل مهمی که در قیمت این روش درمانی غیر تهاجمی، تاثیر دارد را می توان عوامل زیر دانست :

نوع و شدت آسیب پوستی

از مهم ترین عوامل شدت آسیب است، اگر آسیبی که برای آن می خواهید از این روش استفاده کنید از آسیب های جدی با شدت زیاد باشد و عمق بیشتری از پوست را درگیر کرده باشد، در نتیجه زمان و درمان بیشتری نیاز دارد و هزینه بیشتر می شود.

ناحیه درمان

ناحیه تحت درمان میکرونیدلینگ و وسعت آن بر قیمت میکرونیدلینگ تاثیرگذار است.
چرا که اگر ناحیه مورد درمان نیاز به حساسیت و دقت بالا داشته باشد، هزینه بیشتر را در بر خواهد داشت و از طرفی برای منطقه بزرگ تر زمان بیشتری باید صرف شود که در قیمت نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

عموما درمان های موارد زیر در صورت ارزان تر هستند:

  • آکنه اسکار
  • منافذ خیلی باز پوست
  • خطوط و چروک ها
  • ترک پوستی یا استرچ مارک
  • نقاط تیره افزایش سن

هزینه میکرونیدلینگ گردن: از میکرونیدلینگ گردن برای رفع افتادگی پوست گردن و از بین بردن خطوط آن استفاده می شود. هزینه میکرونیدلینگ گردن، بر اساس میزان افتادگی‌ها و خطوط پوست محاسبه می شود.

هزینه میکرونیدلینگ پاها: در قسمت پاها مخصوصا قسمت ران و باسن سلولیت بسیار وجود دارد و برای کاهش آن از میکرونیدلینگ پاها استفاده می شود. هزینه میکرونیدلینگ پاها زمانی که این ترک های پوستی عمیق تر و زیادتر باشند، قطعا زیاد تر خواهد شد.

هزینه میکرونیدلینگ دست ها: برای تمام آسیب هایی که برای دست ممکن است رخ دهد از جمله چین و چروک با سوختگی و جراحت و زخم، میکرونیدلینگ می تواند کاهش دهد. هزینه میکرونیدلینگ دست ها قاعدتا بسته به نوع آسیب و شدت آن و تعداد جلسات مورد نیاز تعیین می شود.

هزینه میکرونیدلینگ شکم: میکرونیدلینگ شکم با هدف رفع ترک های پوستی یا استرچ مارک هایی که در اثر بارداری یا تغییر وزن به وجود می آید، انجام می شود. هزینه میکرونیدلینگ شکم متغییر است و بر اساس وسعت ناحیه درمان، میزان و عمق ترک ها، تعداد جلسات و…محاسبه می شود.

هزینه میکرونیدلینگ قفسه سینه: میکرونیدلینگ قفسه سینه یک روش موثر برای رفع چروک‌ها و افتادگی پوست در قسمت سینه است. از آن جایی که بافت پوست در بعضی از نقاط سینه بسیار حساس است و به تجربه بالایی نیاز دارد، هزینه میکرونیدلینگ قفسه سینه علاوه بر میزان و نوع آسیب و به  مهارت و تجربه پزشک هم بستگی دارد و هر چقدر پزشک ماهرتر باشد،‌ طبیعی است که دستمزد او هم بیشتر خواهد بود.

محل کلینیک و اعتبار آن

موقعیت مکانی بر روی هزینه میکرونیدلینگ تاثیرگذار است.
یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه میکرونیدلینگ، موقعیت مکانی مطب یا کلینیک است. قاعدتا هر چقدر موقعیت مکانی مطب یا کلینیک بهتر باشد، هزینه درمان بیشتر خواهد شد. به همین دلیل قیمت میکرونیدلینگ در تمام شهرها و استان‌های ایران یکسان نیست و با مراجعه به کلینیک های برخی شهرها و یا حتی تغییر موقعیت مکانی از پایین شهر به بالا شهر شاهد تغییر قیمت هستیم.
علاوه بر آن اعتبار و معروفیت کلینیک هم می تواند بر قیمت تاثیر بگذارد.

مهارت و دستمزد پزشک

از عوامل مهم دیگر که در هزینه میکرونیدلینگ تاثیر داد، مهارت و دستمزد پزشکی است که این عمل را برای شما انجام می دهد. هر چقدر مهارت پزشک بیشتر باشد، هزینه که باید بپردازید بیشتر است.
و باید بدانید مهارت و تجربه پزشک هم اهمیت دارد چون هر چقدر با آناتومی صورت آشناتر باشد، نتیجه بهتری را برای شما در پی خواهد داشت بنابراین قطعا دستمزد یک پزشک باتجربه بیشتر از پزشک های دیگر است.

تعداد جلسات مورد نیاز و زمان هر جلسه

تعداد جلسات میکرونیدلینگ، در نهایت بر قیمت میکرونیدلینگ تاثیر دارد.

میکرونیدلینگ یک درمان یک جلسه ای نیست و هزینه هر جلسه میکرونیدلینگ باید به صورت جداگانه پرداخت شود. در نتیجه اگر به تعداد جلسات بیشتری برای انجام میکرونیدلینگ نیاز داشته باشید، هزینه این روش بیشتر خواهد شد. معمولاً این روش در 3 تا 6 جلسه درمانی به فاصله های دو تا 6 هفته ای انجام می‌شود.

تعداد جلسات مشاوره قبل از شروع عمل و هزینه‌های آزمایش‌ها نیز بر قیمت میکرونیدلینگ هم اضافه می شود.

استفاده از مواد دیگر برای اثر گذاری بهتر

باید بدانید قیمت میکرونیدلینگ، تحت تاثیر روش انجام آن و روش یا مواد دیگری که با او ترکیب می شوند، هم هست.
در مواردی پزشک برای تاثیرگذاری بیشتر روی صورت از سرم‌های موضعی تقویت‌کننده مانند اسید هیالورونیک یا سرم ویتامین c و همچنین روشن کننده پوست، استفاده می‌کند.
همچنین بعضی از درمان‌های میکرونیدلینگ همراه با تزریق پی آر پی انجام می‌شودچون PRP بافت‌های صورت را تحریک می کند و باعث سفت شدن و رفع چروک‌های صورت می‌شود. یا از دیگر روش‌هایی که با میکرونیدلینگ ترکیب می‌شود و نتیجه را بهتر می‌کند، انجام میکرونیدلینگ با فرکانس‌های رادیویی است. که همه ی این موارد در قیمت نهایی میکرونیدلینگ متاثر خواهد بود و باعث افزایش هزینه می شود.

مقایسه هزینه میکرونیدلینگ باسایر روش های درمانی

هزینه میکرونیدلینگ مقرون به صرفه تر است نسبت به سایر روش های جوانسازی صورت

می توان گفت هزینه‌ میکرونیدلینگ در مقایسه با سایر روش های جوانسازی، ترمیم و بازسازی پوست مانند مزوتراپی، تزریق فیلر یا ژل، تزریق بوتاکس و …. که هم عوارض کمتری دارد و هم طول درمان کمتر است و نتایج بهتر با ماندگاری بیشتر دارد،  تا حدودی مقرون به صرفه تر است.

هزینه های مراقبت بعد از انجام میکرونیدلینگ

از آنجایی که درمان با میکرونیدلینگ از طریق وارد کردن سوزن به پوست انجام می‌شود پس با  خونریزی و زخم همراه است، لازم است در روزهای ابتدایی که با التهاب و قرمزی مواجه هستید، برای بهبودی سریع‌تر زخم‌ها و مراقبت‌های بعد از میکرونیدلینگ از مرطوب‌کننده، کرم های ترمیمی، کرم ضدآفتاب، تغذیه مناسب و سرم‌های شستشو استفاده کنید که این هزینه‌های مراقبت‌های بعد از میکرونیدلینگ هم به هزینه نهایی این روش درمان اضافه می شود.

آیا هزینه میکرونیدلینگ شامل بیمه می شود؟

میکرونیدلینگ جزو درمان های زیبایی محسوب می شود و معمولاً تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. ممکن است در بعضی کلینیک ها برای پرداخت اقساطی برنامه‌ریزی کنند ولی اکثر کلینیک ها این طور نخواهند بود. 

سوالات متداول هزینه میکرونیدلینگ صورت

قیمت میکرونیدلینگ در کلینیک شما چقدر است؟

در کلینیک بهارین میکرونیدلینگ صورت همراه با مواد مزو انجام می شود، هزینه میکرونیدلینگ صورت با مزو رویتاکر حدود 1.500.000 تومان است.

آیا هزینه میکرونیدلینگ را می‌توان با بیمه پرداخت کرد؟

میکرونیدلینگ یکی از عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود. شرکت‌های بیمه معمولا به‌خاطر بالا بودن هزینه این‌گونه عمل‌ها، آن‌ها را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهند. البته اگر این عمل به دلایل پزشکی انجام شود، ممکن است بتوانید از بیمه استفاده کنید. بنابراین قبل از انجام آن با پزشک خود مشورت کنید.

عوارض میکرونیدلینگ‌های ارزان قیمت چیست؟

مراکز نامعتبر معمولا خدمات ارزان‌تری ارائه می‌دهند. علت ارزان بودن این خدمات معمولا به بی‌کیفیت بودن مواد و تجهیزات مورد استفاده برمی‌گردد. مواد و تجهیزات بی‌کیفیت و همچنین غیرمتخصص بودن انجام‌دهنده میکرونیدلینیگ ممکن است باعث ایجاد تورم، بروز واکنش‌های آلرژیک، تیره شدن پوست، کبودی، جوش و التهاب و ... شود.

میکرونیدلینگ به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای میکرونیدلینگ به میزان آسیب‌های پوستی و عمق آن‌ها بستگی دارد. معمولا دو تا چهار جلسه میکرونیدلینگ با فاصله زمانی ۴ تا ۶ هفته نتیجه مطلوبی به همراه دارد.

4.9/5 - (27 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *