قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۲

قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۲ و موهای زائد + عکس قبل و بعد از لیزر موهای زائد

فهرست محتوا نمایش

قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۲ چقدر است؟
اگر از شیو کردن با ژیلت و استفاده از موم های اپیلاسیون خسته شده اید، بهترین گزینه ای که پیش رویتان وجود دارد، لیزر موهای زائد است چرا که برای رفع موهای زائد، لیزر مو‌های زائد یک روش بسیار مؤثر است. این روش نه تنها در کشور ما از محبوبیت بر خوردار است و مورد استفاده قرار می گیرد بلکه، در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس از آشنایی با لیزر و دانستن عوارض و مزیت آن، مهم ترین بحث در مورد قیمت لیزر مو های زائد کل بدن است.
اگر شما هم از آن دسته از افرادی می‌باشید که دانستن قیمت لیزر کل بدن برای شما سؤال است این مقاله مخصوص شما است. ابتدا فیلم زیر را ببینید.


با خواندن این مقاله اطلاعاتی درباره قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۲ و قیمت لیزر صورت کسب می‌کنید. علاوه بر این قیمت لیزر بیکنی نیز در این متن بیان شده است. تا پایان با ما همراه باشید.

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در سال ۱۴۰۲، کلینیک بهارین

کلینیک بهارین با سابقه درخشان، گزینه ایده‌آلی برای اعتماد است؛ زیرا این کلینیک به غیر از رضایت مشتری هدف دیگری را دنبال نمی‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعت تکمیلی و تعیین زمان مشاوره با کلینیک ما در تماس بگیرید.

قیمت لیزر کل بدن (هزینه لیزر فول بادی) |
قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۲
مشاهده قیمت لیزر کل بدن در صفحه تعرفه خدمات

قسمت مورد نظر لیزرقیمت لیزر
💚 قیمت لیزر توتال بادی650.000 تومان
💚 قیمت لیزر کل بدن (فول بادی) 500.000 تومان
💚 هزینه لیزر کاربردی (ساق پا، ساعد دست، خط باسن، بیکینی، زیر بغل)450.000 تومان
💚 هزینه لیزر کل صورت120.000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد بدن ۱۴۰۱

پکیج لیزر موهای زائد کل بدن شامل چه قسمت هایی می‌شود؟

نواحی لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد کل بدن (فول بادی) در یک پکیج انتخابی است که در کلینیک بهارین شامل زیر بغل، صورت، ناحیه بیکینی،خط باسن (لاین)، کل پا، کل دست است.
و هم چنین پکیچ دیگر کلینیک بهارین ، پکیچ کاربردی است که شامل: ساق پا، ساعد دست، زیر بغل، بیکینی، لاین است.

آیا قیمت لیزر موهای زائد کل بدن نسبت به لیزر هرکدام از نواحی بدن به طور جداگانه ارزان تر است؟

بله؛ هزینه پکیج های کلی نسبت به پکیج هایی که فقط یک ناحیه از بدن را شامل می شوند؛ بسیار کمتر است.

عوامل تاثیرگذار در قیمت لیزر کل بدن

امروزه این قیمت بر اساس محل لیزر و جنسیت فرد مراجعه کننده تعیین می گردد.
و نکته جالب این که هزینه لیزر موهای زائد زنان بسیار بیشتر از مردان است. دلیل این موضوع آن است که موهای بدن اکثر خانم ها نازک تر است و از بین بردن آن ها سخت تر. در صورتی که، موهای بدن آقایان دارای ضخامت بیشتری هستند و به همین علت راحت تر توسط دستگاه لیزر موهای زائد رفع خواهند شد.

البته موارد دیگری هم وجود دارد که بر روی میزان هزینه لیزر موهای زائد تاثیرگذار خواهند بود. این موارد عبارتند از:

تاثیر کلینیک در قیمت لیزر مو های زائد کل بدن

کلینیک‌های معتبر به دلیل بهره‌مندی از دستگاه‌های بروز و پزشکان و تکنسین‌های باتجربه، گزینه مطمئنی برای خدمات لیزر هستند. و هر چه اعتبار یک کلینیک بیشتر باشد و دستگاهای آن بروز تر، هزینه انجام دادن آن خدمت زیبایی بیشتر است. می توانید درباره بهترین مرکز لیزر موهای زائد کدام است؟ بیشتر بخوانید.
البته موارد سوختگی در نتیجه لیزر موهای زائد و آسیب‌های پوستی، بیان‌گر اهمیت کلینیک و پزشک در روند خدمات لیزر موهای زائد به شمار می‌روند که باید به آن توجه ویژه‌ای شود؛ پس این نکته را به یاد داشته باشید که کلینیک‌هایی با خدمات ارزان و یا تعداد جلسات پایین، نمی‌توانند گزینه قابل اعتمادی برای رسیدن به انتظارات و ایده‌آل‌های شما باشد.

فقط به کلینیک‌ها و مطب‌های زیبایی مراجعه کنید

در حال حاضر بسیاری از آرایشگاه‌های زنانه اقدام به انجام لیزر و یا سایر کارهای زیبایی می‌کنند که در تخصص آن ها نیست و پزشکی هم در این مراکز حضور ندارد، همچنین ممکن است که قیمت لیزر موهای زائد پیشنهادی آن‌ها کمتر از مطب پزشکان زیبایی باشد و شما را جذب نماید.
اما هیچگاه سلامت خود را به دست این افراد نسپارید  و حتما به مراکزی مراجعه کنید که تکنسین های آن مدارک و مجوز های لازم برای انجام این کار را داشته باشند.

محل یا شهری که در آن زندگی می کنید بر قیمت لیزر موهای زائد تاثیر دارد.

شاید برایتان عجیب باشد اما یکی از مهم ترین عوامل موثر بر روی هزینه لیزر موهای زائد، منطقه و شهری ایست که شما در آن جا زندگی می کنید. به عنوان مثال هزینه لیزر موهای زائد در تهران با هزینه این اقدام زیبایی در دیگر شهرهای کشور تفاوت بسیار زیادی دارد.

تخصص شخصی که لیزر موهای زائد را انجام می دهد

دستگاه لیزر یک وسیله است که به تنهایی هیچ کارایی ندارد؛ پس این متخصصین هستند که می توانند بهترین نتیجه را رقم بزنند. پزشکان با تجربه و متخصصین حرفه‌ای بدون شک ارزان کار نمی‌کنند و هر چه میزان تبحر و تجربه آن ها بیشتر باشد، هزینه دستمزدشان هم بالاتر است.
پس حتما درباره تبحر تکنسین لیز مطمئن شوید و برای انتخاب متخصصین حرفه‌ای در این زمینه به غیر از نتیجه‌های حاصله و رضایت زیباجویان راه دیگری وجود ندارد.

وسعت محل لیزر

اندازه و وسعت ناحیه ای که انتخاب می کنید برای لیزر مو بر روی هزینه لیزر موهای زائد تاثیر دارد.
بدیهی است که هزینه لیزر موهای زائد بیکینی بیشتر از قیمت لیزر موهای پست لب باشد. در صورتی که وسعت و میزان موهای زائد در بخشی از بخش دیگر بیشتر باشد، بر روی هزینه های لیزر تاثیر می گذارد.

ناحیه ای از بدن که در پکیج لیزر مو کل بدن انتخاب شده است

لیزر موهای زائد و لیزر کل بدن دارای پکیج های مختلفی است که می‌توانید پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید.
در کلینیک بهارین دو پکیچ اصلی داریم که در جداول زیر آورده شده اند و می توانید متناسب نیازتان مقایسه کنید و بهترین پکیچ را انتخاب کنید.

تعداد جلسات مورد نیاز

باید بدانید هزینه لیزر موی زائد به صورت جلسه ای تعیین می شود. یعنی قیمتی که به شما گفته می شود، برای یک جلسه لیزر محاسبه شده است. از آنجا که لیزر موهای زائد ممکن است متناسب با نوع لیزر، نوع پوست و موی شما، به تعداد جلسات متفاوت نیازمند باشد، بین 6 یا حتی 12 جلسه و یا بیشتر؛ بنابراین طبیعی است که در صورتی که جنس پوست و موهای شما به گونه‌ای باشد که برای رفع موهای زائد خود به جلسات بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه پرداختی افزایش پیدا کند.

لیزر کل بدن در یک جلسه امکان پذیر نیست!

لیزر موهای زائد در یک جلسه امکان ندارد و نیاز به تعداد جلسات بیشتر دارد، در نتیجه باعث افزایش قیمت لیزر کل بدن نهایی می شود.

برخی از کلینیک‌ها ادعا می کنند که می‌توانید لیزر کل بدن را در یک جلسه انجام دهند، حتما دقت کنید تا فریب این نوع تبلیغات را نخورید. چرا که بدن در هر جلسه لیزر می‌تواند مقدار محدودی از اشعه را تحمل کند. بنابراین بهتر است هر جلسه به لیزر بخشی از بدن خود بپردازید و بخش دیگر را به زمانی دیگر موکول کنید تا دچار بیماری‌های پوستی نشوید.

نوع دستگاه لیزر

این که مرکز ی که شما به آن مراجعه می کنید، برای انجام لیزر موهای زائد از چه دستگاهی استفاده می کند نیز یکی از مهم ترین عوامل موثر بر روی هزینه لیزر موهای زائد است.
در مراکز لیزر، از دستگاه‌های مختلفی برای انجام لیزر استفاده می‌شود که می‌تواند نتایج متفاوتی را بر روی رفع موهای زائد بگذارد و خب طبیعی است که در قیمت لیزر موهای زائد تأثیرگذار باشد.
در حقیقت اگر شما به مرکزی مراجعه کنید که هزینه بسیار کمی دریافت می کند، باید بدانید که قطعا از دستگاه مناسبی در آن برای لیزر موهای زائد استفاده نمی شود.

در کلینیک بهارین از دستگاه لیزر sopranoice ice platinum 2022 که مناسب برای انواع تیپ پوستی از روشن تا تیره است استفاده می شود، این دستگاه سیستم خنک‌کننده دارد و می تواند درد را به حداقل برساند.
می توانید درباره بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟ بیشتر بخوانید.

تعداد شات‌ها و یا میزان انرژی ارسالی

شات به هر بار تخلیه انرژی لیزر روی سطح پوست می گویند. عامل دیگری که در گذشته در قیمت لیزر موهای زائد تأثیرگذار بود، تعداد شات‌هایی بود که برای لیزر کردن موهای زائد زده می‌شد چرا که برخی از مراکز میزان انرژی دستگاه لیزر را کم می کردند و یا تعداد شات کمتری می‌زدند و قیمت لیزر موهای زائد را در تبلیغات خود کمتر عنوان می کردند و هزینه لیزر را بر اساس تعداد شات محاسبه می کردند، اما امروزه در اکثر مراکز در سراسر دنیا بر اساس ناحیه محاسبه می شود و تعداد ات نامحدود است

نکات مهم که قبل از انجام لیزر موهای زائد باید بدانید تا هزینه تان به باد نرود!

با توجه به هزینه لیزر و عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد، لازم است زمانی که تصمیم به انجام لیزر موهای زائد خود دارید به چند نکته مهم توجه داشته باشید زیرا قیمت لیزر موهای زائد با توجه به جلسات متعددی که نیاز به مراجعه دارید ممکن است برای شما زیاد تمام شود.

  • نتیجه‌گیری لیزر موهای زائد بیش از ۷۰ درصد نیست که آن هم بستگی به مو و پوستتان دارد.
  • نتیجه گیری‌ها در بدن‌های مختلف و ژنتیک‌های مختلف متفاوت هست حتی دو خواهر امکان نتیجه‌گیری مشابه ندارند.
  • انتخاب دستگاه با خود متقاضی است و مراکز مسئولیتی در این قضیه ندارند.
  • توالی جلسات و رعایت زمانبندی انجام کار باعث نتیجه‌گیری خواهد شد و عدم رعایت آن باعث برگشت موها می‌شود.
  • استفاده از هر گونه دارو مخصوصا داروهای هورمونی و گروه ویتامین‌ها باعث عدم نتیجه‌گیری خواهد شد.
  • افرادی که موی بدن و هم چنین رشد موهای بدنشان کم است و یا حالت کرکی دارد، بهتر است لیزر انجام ندهند.
  • لیزر موهای زائد برای موهای سفید و بور نتیجه مناسب نمی‌دهد.

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد در کلینیک بهارین

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد صورت
عکس قبل و بعد از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن در هر جلسه چقدر زمان می برد؟

زمان مورد نیاز برای لیزر در هر جلسه

معمولا هر جلسه از لیزر موهای زائد حدود 2 تا 3 ساعت زمان می برد، اگرچه این زمان نسبت به جنسیت و حجم موی زائد ناحیه مورد نظر متغیر است.

هزینه لیزر کل بدن، به‌صرفه و منطقی

آیا هزینه لیزر موهای زائد به نسبت بقیه ی روش های رفع موهای زائد به صرفه تر است؟
از دید عموم زیباجویان قیمت لیزر دائمی کل بدن بالاست؛ اما این تصور نابه جا و غلطی است، اگر شما تمام هزینه ای که هر ماه بابت روش های دیگر رفع موهای زائد اعم از اپیلاسیون یا شیو کردن و بند انداختن نواحی مختلف بدن خود صرف می کنید را تا پایان عمر محاسبه کنید و آن را با هزینه‌ای که برای ۶ تا ۸ جلسه لیزر موهای زائد پرداخت می کنید؛ مقایسه کنید؛ متوجه می شوید که حذف موهای زائد با لیزر یک روش مقرون به صرفه، دائمی و ایمن است که می تواند جایگزین مناسبی برای سایر روش های حذف موهای زائد باشد.
اگر قیمت لیزر کل بدن را جلسه‌ای ۳۰۰ الی ۶۰۰ درنظر بگیرم و برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل و نهایی ۳ الی ۵ جلسه را به‌طور میانگین تخمین بزنیم؛ نهایت هزینه لیزر کل بدن برای رسیدن به نتیجه نهایی در حدود ۳ میلیون تومان خواهد بود.

سوالات درباره قیمت لیزر موهای زائد کل بدن:

قیمت لیزر کل بدن به چه عواملی بستگی دارد؟

به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد مانند:
اندازه ناحیه ای که قرار است لیزر شود و زمان مورد نیاز برای درمان، تعداد جلسات درمان مورد نیاز با لیزر، تخصص، تجربه و تبحر تکنسین لیزر مو، ناحیه ای از بدن که در پکیج لیزر مو کل بدن انتخاب شده است.

قیمت و هزینه لیزر کل بدن چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در کلینیک بهارین در صفحه تعرفه ها به صورت به روز قابل مشاهده است .
در شهریور ماه 1401 قیمت لیزر کل بدن 500 تومان است.

آیا لیزر فرایند به صرفه و ارزانی است؟

با توجه به هزینه لیزر کل بدن به صورت تمام شده در کنار دائمی بودن آن این فرایند، یعنی لیزر موهای زائد گزینه ایده‌آل‌تری است

سن مناسب لیزر چقدر است؟

سن مناسب برای لیزر به صورت حداقلی برابر با سن بلوغ است.

آیا لیزر فرایند مضری است؟

اگر لیزر موهای زائد توسط تیم حرفه‌ای و مراکز معتبر انجام شود، هیچ عوارضی به‌غیر از عوارض موقتی که با کرم رفع می‌شوند، شما را تهدید نخواهد کرد.

5/5 - (13 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *