بهترین برند فیلر

بهترین برند فیلر

درصورتی که به دنبال زیبایی بیشتر در چهره خود هستید، حتما به تزریق ژل فکر کرده اید. بعضی از افراد با تزریق ژل می‌خواهند خطوط ناخوشایند صورت خود و چین و چروک های صورت خود را از بین ببرند. برای این کار، اول از همه باید با بهترین برند های فیلر آشنا شد پس برای آشنایی بیشتر با بهترین برند فیلر در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

فیلر چیست؟

ژل نوعی پر کننده یا فیلر است که با تزریق به پوست باعث پر شدن چین و چروک ها و هم چنین حجیم سازی برخی از نواحی صورت می شود به این ترتیب که‌ پس از تزریق ژل ترکیبات موجود در آن به مولکول های آب زیر پوست متصل شده و تا ماه ها به صورت متصل باقی می مانند.

مزایای تزریق فیلر

تزریق فیلر دارای یک سری مزایا می باشد که عبارتند از :

 • شادابی پوست
 • جوانسازی پوست
 • پایین آوردن سن
 • رفع چین و چروک ها
 • رفع سیاهی زیر چشم
 • دارای عوارض جزئی و موقت
 • قابل برگشت در صورت عدم رضایت

بهترین مارک فیلر

بهترین مارک فیلر

استایلج

استایلج (Stylage) ساخت یک شرکت فرانسوی است که با توجه به کیفیت بالایی که دارد. نام این ژل را در فهرست انواع برندهای معتبر ژل در دنیا خواهیم دید. ژل‌های مختلفی از این نوع فیلر در بازار وجود دارد که هر یک از آن‌ها دارای ماندگاری متفاوتی می باشند که این ژل ها عبارتند از:

 • لیدوکائین
 • اسید هیالورونیک
 • مانیتول

از این ژل برای رفع چین و چروک ‌های عمیق و سطحی پوست و حجم دهی لب‌ها و گونه‌ها استفاده می شود.

ژل رستیلن

یکی از بهترین فیلرها، فیلر رستیلن است. کشور انگلستان ژل رستیلن را برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ استفاده کرد، اما اکنون در بسیاری از مراکز زیبایی در کل دنیا از ژل‌های این برند استفاده می‌کنند.
این ژل بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده است و سازگاری زیادی با بافت‌های بدن دارد. آب اسید هیالورونیک به پوست حجم می دهد. لازم به ذکر است که این ژل پس از تزریق سریعا جذب پوست می شود و به همراه جذب شدن آب بیشتری را جذب کرده و به این ترتیب حجم پوست بیشتر می شود. یکی از ویژگی های برتر این است که این ژل دارای لیدوکائین است که این لیدوکائین به کمتر شدن درد و ناراحتی در طول درمان تا حد زیادی کمک می کند.

از این ژل در از بین بردن خطوط اطراف لب و سیاهی چشم و هم چنین برجسته کردن لب و گونه استفاده می شود.

دقت کنید که خانم های باردار و شیرده، افراد زیر ۱۸ سال، افراد مصرف کننده دارو های رقیق کننده خون و هم چنین افرادی که به پروتئین های باکتریایی حساسیت دارند مجاز به تزریق فیلر رستیلن نیستند.

ژوویدرم

ژوویدرم یکی از بهترین برند های فیلر است که ساخت کشور فرانسه می باشد. محصولات مختلفی از این نوع برند فیلر در بازار وجود دارد که هدف همه ی آن ها جوانسازی پوست می باشد. ژل‌های برند ژوویدرم همگی بر پایه اسید هیالورونیک می باشند و ساختار ژوویدرم بسیار شبیه به کلاژن طبیعی بدن می باشد. ژل ژوویدرم با گذشت زمان تجزیه شده و هیچ اثری از آن روی پوست نخواهد ماند. ماندگاری این ژل معمولا یک سال می باشد. یکی از بهترین ویژگی های این ژل داشتن عوارض بسیار کم است و از این ژل برای رفع چین و چروک، جوانسازی پوست، زاویه سازی صورت و حجیم کردن گونه و لب استفاده می شود.

آلیاکسین

 آلیاکسین یک فیلر ساخت کشور سوئیس است که این ژل از تخمیر باکتریایی تولید می‌شود و بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده است. از این ژل در حجیم کردن لب و چانه و گونه و رفع سیاهی زیر چشم و چین و چروک های پوست استفاده می شود. ماندگاری این ژل به عوامل زیادی بستگی دارد ولی معمولا حدود یک سال ماندگاری دارد. لازم به ذکر است که این ژل دارای عوارض موقت است که این عوارض شامل قرمزی، خارش، کبودی و درد و تورم و سفت شدن می باشد.

فیلر الانسه

یکی از فیلر های خاص و منحصر به فرد فیلر الانسه(ELLANSÉ) می باشد. این ژل در حذف چین و چروک بهترین عملکرد را دارد. ساختار این ژل باعث خاص شدن آن شده است . این ژل بر پایه اسید هیالورونیک نیست.
این ژل از دو ماده میکرو سفرهای پلی کاپرولاکتون و کربوکسی متیل سلولز ساخته شده است که این ماده‌ها قابل جذب هستند و در بدن به اکسید کربن و آب تجزیه می‌شوند.

اگر فیلر الانسه را برای تزریق انتخاب کنید پی بینید که حجم بیشتری از فیلر در نقاط تزریق می شود. لازم به ذکر است که فیلر الانسه دارای ماندگاری بیشتری نیز می‌باشد.

دقت کنید که این ژل یک محرک قوی برای تولید کلاژن طبیعی در بدن بیمار می باشد به همین دلیل با تزریق این فیلر شاهد تغییرات طولانی مدت و چهره ای طبیعی خواهید بود.

رووفیل

  یکی دیگر از انواع بهترین برندهای تزریق ژل، فیلر رووفیل می باشد که این فیلر به شرکت Cargen در کره جنوبی متعلق است. ژل‌های این برند نیز بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند.
لازم به ذکر است که در این ژل اسید هیالورونیک دارای پیوندهای متقاطع می باشند. این برند دارای انواع مختلف با ماندگاری های مختلف می باشد که انواع این فیلر عبارتند از:

 • رووفیل اولترا
 • رووفیل پلاس
 • رووفیل فایل

اسکالپترا

اسکالپترا در درمان مبتلایان به ویروس ایدز که چربی صورت خود را از دست داده بودند استفاده می شد. امروزه در افرادی که می خواهند گونه‌های خود را بزرگ کنند، گودی های افتاده صورت را پر کنند و ضخامت پوست را افزایش دهند تا چین‌ و چروک ها را رفع کند، استفاده می شود. این ژل به لب‌ها و اطراف چشم تزریق نمی شود.

بلترو

 این ژل توسط کمپانی Merz به بازار عرضه می شود و یکی از بهترین فیلر های شناخته شده می باشد. با توجه به اینکه این ژل به خوبی با بافت‌های بدن ادغام می‌شود، دارای محبوبیت زیادی است. نحوه عملکرد این ژل این گونه است که اسیدهای موجود در این ژل به آب‌های موجود در بدن فرد متقاضی متصل شده و به این ترتیب چین و چروک های سطح پوست به مرور زمان از بین خواهند رفت.

این ژل هم چنین دارای لیدوکائین نیز در ساختار خود است که این ژل در پایین آمدن میزان درد موقع تزریق نقش زیادی دارد. لازم به ذکر است که از این ژل در حجم دهی لب ها و گونه ها استفاده می شود و هم چنین در رفع چین و چروک های سطحی و عمیق پوست نیز نقش زیادی دارد. دقت کنید که افراد زیر ۱۸ سال خانم های باردار و شیرده و هم چنین افرادی که سابقه آلرژی دارند نمی توانند از این ژل استفاده کنند.

تئوسلیال

این ژل از انواع برندهای معتبر برای تزریق ژل می باشد و در ساخت تئوسیال از طیف زیادی از اسید هیالورونیک تک فاز استفاده شده است. این ژل به علت دارا بودن خاصیت کشسانی و آب رسانی بالا به یکی از بهترین‌ برند فیلر تبدیل شده است. از این ژل نیز برای رفع چین و چروک های پوستی و هم چنین پر حجم کردن لب استفاده می شود. این ژل نیز دارای انواع مختلفی است که پر کاربرد ترین آن ها تئوسیال کیس می باشد که در رفع چین و چروک های اطراف دهان و پر حجم کردن لب ها کاربرد زیادی دارد و ماندگاری آن حدود ۹ الی ۱۲ ماه می باشد. نکته قابل توجه این است که استفاده از این ژل برای خانم های باردار و شیرده مجاز نیست.

رادیس

این نوع ژل که جایگزین هیالورونیک اسید است، با کلسیم هیدروکسیل آپاتیت فرموله شده و ترکیبی شبه معدنی دارد که در استخوان‌ها یافت می‌شود. کلسیم هیدروکسیل آپاتیت به بدن برای تحریک کلاژن سازی طبیعی کمک می کند، بدین ترتیب درمان با رادیس دارای بهبودی سریع ظاهری بوده و احتمال ماندگاری بالاتری را نیز دارد و ماندگاری آن حدود یک سال یا بیشتر است. هم چنین رادیس برای درمان چین و چروک‎‌های مختلف صورت و حجم از دست رفته استفاده می شود.

سوالات در مورد بهترین برند فیلر

بهترین برند فیلر چه مدت ماندگاری دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که چون ماندگاری فیلر ها به عوامل مختلفی بستگی دارد پس مدت ماندگاری فیلر ها را نمی توان به صورت یک عدد واقعی ذکر کرد.

بهترین فیلر را از کجا می توان تشخیص داد؟

به کمک تحقیق از افراد استفاده کننده از فیلر و نظر خواهی از پزشک های معتبر

آیا تزریق فیلر عوارض دارد؟

مثل هر روش درمانی این روش زیبایی نیز دارای عوارض می باشد.

1.3/5 - (3 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *