قیمت فیلر خط اخم

قیمت تزریق ژل خط اخم در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

با از بین رفتن حجم پیشانی به دلیل بالا رفتن سن چین و چروک بین دو ابرو و یا چروک‌ های افقی در ناحیه پیشانی ایجاد می شوند که این چین و چروک ها موجب افتادگی ابرو‌ ها می گردد.
عوامل تاثیر گذار در ایجاد شدن چین و چروک‌ های پوستی ناحیه پیشانی علاوه بر علت های ژنتیکی، به دلیل حرکت مداوم عضله های صورت برای نشان دادن حالت هایی مثل اخم کردن، تعجب و بالا انداختن ابرو‌ ها می‌ باشد که باعث ایجاد شدن چین و چروک در ناحیه پیشانی می گردند.
تزریق فیلر خط اخم در پیشگیری از ایجاد شدن این چین و چروک‌ ها نقش زیادی دارد که تزریق فیلر موجب بازگشتن حجم از دست رفته پوست شده و به این ترتیب ابرو نیز از حالت افتادگی خارج می گردد و اما یکی از مسائل مهمی که در رابطه با فیلر خط اخم از اهمیت زیادی برخوردار است مربوط به قیمت فیلر خط اخم می باشد که در این مقاله ما قصد داریم شما را با قیمت فیلر خط اخم آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

قیمت فیلر خط اخم در کلینیک بهارین

قیمت فیلر خط اخم

قیمت تزریق ژل خط اخم برند زیشل (کره)1.800.۰۰۰ تومان
قیمت تزریق ژل خط اخم برند اینووسنس2.500.000 تومان
هزینه تزریق فیلر خط اخم برند نئوویا اینتنس (ایتالیا)5.500.000 تومان
قیمت تزریق ژل خط اخم برند رووفیل الترا (کره)4.200.000 تومان
هزینه تزریق فیلر خط اخم برند الانسه (هلند)6.800.000 تومان
قیمت فیلر خط اخم

معمولا با توجه به نوع خدماتی که در هر کلینک ارائه می گردد، محل قرارگیری کلینیک، تجهیز های قرار گرفته در آن، برخورداری از کادر درمانی متخصص و با مهارت، قیمت فیلر خط اخم متفاوت می‌باشد.

این خدمات شامل نوع فیلر مصرف، میزان فیلر و حجم چین و چروک‌ های پیشانی می باشد که هر یک دارای هزینه متفاوتی هستند. البته قیمت دقیق فقط بعد از معاینه دقیق به کمک پزشک و طبق شرایط مختلف مانند کیفیت فیلر و کمبود این فیلر ها در کشور و در هر کلینیک تعیین می شود.

برای اطلاع از هزینه تزریق فیلر خط اخم مناسب خودتان، در کلینیک بهارین می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. مشاوران و کارشناسان کلینیک بهارین در اسرع وقت با احترام پاسخگوی سوالات شما زیباجویان عزیز خواهند بود.

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک بهارین

تماس تلفنی

عکس قبل و بعد از تزریق فیلر خط اخم

عکس قبل و بعد فیلر خط اخم
قبل و بعد از فیلر خط اخم
عکس قبل و بعد تزریق فیلر خط اخم

عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت فیلر خط اخم یا هزینه تزریق ژل پیشانی

عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت فیلر خط اخم
  • نوع برند فیلر

بهترین برند فیلر برای صورت فیلر هایی می باشند که بر پایه هیالورونیک اسید تولید شده‌اند. در ایران اکثرا فیلر‌ هایی که تزریق می گردند، از نوع هیالورونیک اسید می‌ باشند. این فیلر ها با برند های متفاوت در بازار وجود دارند.

قیمت فیلر خط اخم هر یک از برند ها از دیگری متفاوت می باشد. از جمله فیلر های با کیفیت که در ایران استفاده می شوند فیلر ژوویدرم، فیلر آلیاکسین، فیلر استایلج و فیلر تئوسلیال می باشند.

  • نوع فیلر مصرفی

نوع فیلر مصرفی نیز در تعیین قیمت فیلر خط اخم تاثیر گذار است. فیلر ها دارا انواع مختلفی هستند و طبق شرکت سازنده و محتویات آن، دسته بندی می گردند.

قیمت فیلر خط اخم متفاوت بوده و هم چنین ماندگاری آن‌ ها هم تا حدودی با یکدیگر متفاوت است و بین ۶ ماه تا ۲ سال است.

  • ماندگاری فیلر

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت فیلر خط اخم، ماندگاری نتیجه فیلر می باشد. ماندگاری فیلر های موقتی اکثرا ما بین ۹ ماه تا دو سال می باشد. موقتی بودن این فیلر از این لحاظ خوب می باشد که متقاضی هر زمانی که از نتیجه عمل خود راضی نباشد، می‌تواند با تزریق آنزیم، فیلر ها را از بین ببرد.

طبیعی است که هر چه قدر که میزان ماندگاری فیلر بیشتر باشد، قیمت فیلر خط اخم نیز بالا تر خواهد بود.

  • میزان فیلر مصرفی

 از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت فیلر خط اخم، میزان فیلر مصرفی و اندازه پیشانی متقاضی است. میزان فیلر به تعداد خطوط و عمق آن‌ ها در پیشانی بستگی دارد.

امکان دارد چروک‌ ها زیاد و پراکنده باشند و به همین دلیل میزان بیشتری فیلر نیاز باشد. و هم چنین چین و چروک‌ ها امکان دارد فقط ما بین دو ابرو باشند یا به صورت افقی در ناحیه پیشانی دیده شوند.

هر چه قدر که پیشانی متقاضی بلند تر باشد چین و چروک‌ های افقی نیز بیشتر قابل مشاهده خواهند بود و در نتیجه به فیلر بیشتری نیاز خواهد بود.

  • دستمزد پزشک

طبق تجربه، مهارت و مدرک پزشک امکان دارد که دستمزد دریافتی آن‌ ها نیز با هم متفاوت باشد. توصیه می‌شود که پیش از درمان نمونه کار های قبلی پزشک را نیز بررسی کنید.

مزایای رفع خط اخم به کمک فیلر

نتایج این تزریق بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده و سریع می باشد‌

پس از تزریق فیلر خط اخم، نتیجه های اولیه روی پیشانی متقاضی در مدت زمان کمی قابل مشاهده خواهد بود. درحالی که درمان‌ های تهاجمی به زمان بیشتری برای ایجاد نتایج روی پوست نیاز دارند.

  • عدم ایجاد زخم یا بخیه

 در روش تزریق فیلر خط اخم هیچ گونه بخیه یا زخم روی پیشانی متقاضی وجود نخواهد داشت.

  • به دوران بهبودی نیازی ندارد.

تزریق فیلر در ده دقیقه انجام می شود و بعد از تزریق متقاضی می تواند به محل کار خود برگشته و کار خود را بدون ایجاد کوچک ترین مشکل ادامه دهد.

  • دارای عوارض محدود می باشد.

عوارض تزریق فیلر خط اخم بسیار محدود می باشد. این تزریق در صورتی که با رعایت اصول بهداشتی و به کمک پزشک ماهر انجام گردد، دارای هیچ خطری نخواهد بود.

  • دارای ماندگاری نسبتا طولانی است.

تزريق فیلر خط اخم نیز دارای قابلیت عدم تمدید و هم چنین بازگشت به حالت قبلی را دارد و ماندگاری آن حدود ۶ تا ۱۸ ماه می‌ باشد. پس تزريق فیلر خط اخم یک گزینه با ماندگاری نسبتا طولانی و با قابلیت ایجاد تغییر در آینده می باشد.

سوالات درمورد قیمت تزریق ژل خط اخم

چه عواملی در قیمت فیلر خط اخم تاثیر می گذارند؟

عواملی مثل میزان دستمزد دریافتی پزشک، کلینیکی که به آن مراجعه می کنید، میزان فیلر مصرفی، نوع فیلر مصرفی و... در قیمت فیلر خط اخم تاثیر گذار هستند.

نحوه تزریق فیلر خط اخم چگونه می باشد؟

قبل از تزریق فیلر، ابتدا پزشک، ناحیه مد نظر را ضد عفونی نموده و پس از آن مقدار معینی از فیلر را به کمک سرنگ تزریق می کند. مقدار فیلر تزریقی طبق عمق خط اخم برای تمام افراد متفاوت می باشد.

آیا تزریق فیلر خط اخم دارای عوارض است؟

اگر برای تزریق فیلر خود به بهترین پزشک مراجعه کنید، هیچ خطر و عوارض جانبی را تجربه نخواهید کرد. ولی به صورت کلی پس از تزریق فیلر، کبودی و تورم طبیعی می باشند و با گذشت زمان از بین خواهند رفت.

بهترین ژل خط اخم چه فیلری می باشد؟

فیلر های موقتی که از هیالورونیک اسید ساخته شده اند، بهترین فیلر برای تزریق می باشند و هم چنین مورد تایید سازمان غذا و دارو نیز هستند.

5/5 - (8 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *