ژل رویتاژال

ژل رویتاژال + کاربرد

یکی دیگر از فیلر های موجود در بازار ژل رویتاژال می باشد که دارای طرفداران زیادی هست این ژل مثل سایر انواع ژل‌های دیگر دارای محصول های مختلفی با ویژگی های متنوعی می باشد که با توجه به نیاز خود شما می توانید به خرید این ژل اقدام کنید در این مقاله ما قصد داریم شما را با ژل رویتاژال آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

ژل رویتاژال

ژل رویتاژال

ژل رویتاژال به کمک شرکت Beauty Aesthetic ساخته شده است این شرکت در سال ۲۰۰۸ در هلسینکی فنلاند ساخته شد و بر روی تکنیک‌ های درمان تزریق زیبایی تمرکز نمود و تبدیل به یک بازیکن محترم شد که با برند های متنوع محصول های آرایشی زیبایی که در جهان شناخته شده اند کار می‌ کرد.
مقام شرکت جوان فنلاندی در رابطه با ایمنی، کیفیت و کارایی بود. محصول های فنلاند در کل جهان به عنوان محصول هایی با کیفیت و ایمن معروف هستند. امروزه راه حل های نو آورانه، توسعه و رویکرد پایدار به یکی از مشخصه های کشور شمالی تبدیل گردیده است.

ژل رویتاژال چیست؟

 اسید هیالورونیک یک جزء بسیار مهم از بافت همبند انسان و دیگر پستانداران می باشد. این اسید به پوست خاصیت مقاومت و حفظ نمودن شکل خود را می بخشد. به صورت کلی می توان گفت که کمبود هیالورونیک اسید موجب ضعیف شدن پوست و ایجاد چین و چروک و لکه در پوست می گردد. غلظت بافت آن با بالا رفتن سن به علت وجود آنزیم‌ های خاص مانند هیالورونیدازها پایین می آید. اسید هیالورونیک در لوازم آرایشی به صورت فراوان یافت می شود. در ژل رویتاژال به علت وجود هیالورونیک اسید و ساختار فشرده تر هیالورونیک اسید به خاطر پیوند های بین مولکولی کوتاه تر موجب طولانی شدن دوره اصلاح و حضور طولانی مدت ژل در بافت می شود.

انواع ژل رویتاژال

انواع ژل رویتاژال

این ژل نیز دارای انواع مختلفی هست که در ادامه به توضیح برخی از این ژل ها می پردازیم.

  • ژل رویتاژال ولوم تین

از این ژل برای اصلاح کردن منطقه چروک پیروربیتال و اصلاح نمودن چین و چروک های ظریف و سطحی زیر چشم و سایر منطقه های صورت که دارای پوستی لطیف هستند استفاده می گردد. ماندگاری این ژل حدود ۸ الی ۱۰ ماه می باشد و به صورت ۲ سرنگ ۱ میلی لیتری بسته بندی می گردد. با این ژل می توان به اصلاح مناطق پیشانی، اصلاح خطوط اطراف بینی و لب، دوربیتال و ابرو، چین و چروک های بینی، حجم دادن به لب، لاله گوش، ناحیه گردن، پشت دست و… اقدام نمود.

  • ژل رویتاژال ولوم مدیوم

از این ژل برای اصلاح کردن چین و چروک های ناحیه دوربیتال منطقه پیشانی،  چین و چروک های سطحی روی گونه ها و بالا بردن حجم و کانتور لب ها استفاده می گردد و میانگین ماندگاری این ژل حدود ۱۰ الی ۱۲ ماه می باشد. این ژل به صورت ۲ سرنگ ۱ میلی لیتری بسته بندی می شود. منطقه هایی که به کمک این ژل می توان اصلاح نمود عبارتند از:

چین و چروک های متوسط و عمیق صورت، گردن،  دکوره، دست و…

نواحی گوشه لب

 خط خنده

 اصلاح خط های بینی

چین های بینی

 چین و چروک های اندوه

مدار حجم لب

 ستون های فیلتروال

تصحیح کردن پل بینی

ترمیم دادن حجم ناحیه ابرو

ترمیم نرم حجم طبیعی صورت، گردن، دست، دکوره و…

  • ژل رویتاژال ولوم قوی

از دیگر انواع ژل رویتاژال ژل رویتاژال ولوم قوی می باشد. از این ژل برای رفع کردن چین و چروک های عمیق صورت، گردن، دکوره، دست و. .. هم چنین لیفت ابرو، اصلاح شکل بینی، زاویه سازی بیضی صورت، ترمیم حجم طبیعی صورت، گردن، دکوره و… استفاده می گردد.

  • ژل رویتاژال ولوم استرونگ

از این ژل برای رفع کردن چین و چروک های عمیق و مدل سازی حجم بافت ها استفاده می گردد.  مناطقی که از این ژل استفاده می شود شامل بینی، ناحیه زیگوماتیک، گونه ها، زاویه فک پایین و چانه می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *