بهترین مزوژل جوانساز چیست؟

بهترین مزوژل جوانساز چیست؟

در حال حاضر تزریق مزوژل یکی از روش های جدید و موثر در جوان کردن پوست و صورت می باشد که به علت داشتن خاصیت پر کنندگی و جوانسازی در کنار هم، قادر است خدمات درخشانی در زمینه جوانسازی پوست و صورت ارائه گردد. مزوژل در واقع ترکیبی از کوکتل های مزوتراپی مزوژل است که این کوکتل ها حاوی موادی مثل اسید هیالورونیک، کو آنزیم ها، مواد معدنی، اسید آمینه، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها می باشند. ولی کوکتل مزوژل دارای انواع مختلفی می باشد و در برند های مختلفی در بازار موجود می باشند که انتخاب و تزریق بهترین برند مزوژل در رفع کردن چین و چروک ها بسیار موثر می باشد و جوانسازی پوست را آسان می نمایند. در این مقاله ما قصد داریم شما را با بهترین مزوژل جوانساز آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

با توجه به اینکه سطح کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید در پوست از سن ۳۰ سالگی با سرعت زیادی شروع به کاهش می کند، بنابراین علائم پیری مثل خط های ریز و چین و چروک ظاهر می شوند، مزوژل یکی از بهترین درمان‌ ها برای تحریک کردن ایجاد کلاژن و الاستین و جوان سازی پوست می باشد. با استفاده از این روش درمانی خط ها و چین و چروک‌ ها کاهش می یابند و متقاضیانی که از این روش استفاده می کنند دارای ظاهری جوان تر خواهند شد.

تعریف مزوژل

در صورتی که نتوان از پیری پیشگیری کرد، بعضی از روش‌ های پزشکی که کم تهاجمی می باشند قادر هستند علائم را بهبود ببخشند. درمان مزوژل یکی از این روش‌ های درمانی می باشد. ولی باید دقت کنید که برای استفاده از این روش بهترین مزوژل جوانساز را انتخاب نمایید. ولی قبل از این کار باید با مفهوم خود مزوژل آشنایی داشته باشید مزوژل یک درمان باز سازی پوست می باشد که دارای غلظت بالایی از اسید هیالورونیک است که به کمک تکنیک میکرونیدلینگ به پوست تزریق می گردد. ترشح آرام هیالورونیک اسید تولید کلاژن و الاستین را تحریک کرده و به نوبه خود رنگ پوست، آب رسانی و ظاهر خط ها و چین و چروک را بهتر می‌ نماید.

مواد تشکیل دهنده بهترین مزوژل جوانساز

مواد تشکیل دهنده بهترین مزوژل جوانساز

با توجه به اینکه از این روش جدید برای بهبود دادن مشکل ها و آسیب های پوستی استفاده می گردد، می بایست در این روش از ترکیباتی استفاده شود که دارای خاصیت ترمیم کنندگی و رطوبت رسانی باشند. بنابراین هیالورنیک اسید یکی از ترکیبات اصلی مزوژل ها می باشد که نوعی قند بوده و به طور طبیعی در پوست انسان وجود دارد که وظیفه آن نگهداری آب و حفظ طراوت و زیبایی پوست می باشد. ولی باید بدانید که میزان غلظت این ماده در مزوژل ها کمتر از فیلر ها و بیشتر از کوکتل های مزوتراپی می باشد. ولی بهترین مزوژل جوانساز علاوه بر هیالورونیک اسید، دارای سایر مواد مانند کو آنزیم ها، ویتامین ها، اسید های آمینه و آنتی اکسیدان ها می باشند.

پس نتیجه می گیریم مواد تشکیل دهنده بهترین مزوژل جوانساز عبارتند از:

 • اسید هیالورونیک
 • کو آنزیم ها
 • مواد معدنی
 • اسیدهای آمینه
 • ویتامین ها
 • آنتی اکسیدان ها

بهترین مزوژل جوانساز کدام است؟

بهترین مزوژل جوانساز کدام است؟

امروزه شرکت های معتبر زیادی در زمینه تولید مزوژل فعالیت دارند و محصول هایی بسیار عالی و متنوعی را تولید می نمایند. به همین دلیل نمی توان تنها یک مارک را به عنوان بهترین مزوژل جوانساز معرفی کرد. در ادامه به توضیح چند برند مزوژل جوانساز می پردازیم.

 • برند پروسترولین

از سایر برند های برتر مزوژل جوانساز برند کره ای پروسترولین می باشد. این برند تحت عنوان مجموعه کارژن به فعالیت مشغول است. بهترین محصولات این برند شامل کوکتل مزوتراپی درمانی و فیلر های هیالورونیک اسید رووفیل می باشد. بهترین برند مزوژل پروسترولین به کمک فناوری های معتبر جهانی و هم چنین به کمک جدید ترین استاندارد های روز دنیا ساخته شده است به همین دلیل این برند تمامی تاییدیه های لازم مانند تاییدیه CE اروپا و مجوز فروش از وزارت بهداشت ایران را دارد.

 • مزوژل پروفایلو

در لیست بهترین مزوژل جوانساز، پروفایلو دارای جایگاه بسیار خوبی می باشد. این مزوژل تحت لیسانس IBSA فعالیت دارد.
مزوژل پروفایلو ساخت کشور ایتالیا است و صورت انحصاری به کمک HA-Derma در انگلستان و ایرلند توزیع می گردد.
مزوژل پروفایلو به کمک تکنولوژی BDDE-HA ساخته شده و غلظت زیادی دارد که به این علت دارای خاصیت تقویت کنندگی و آب رسانی بسیار عالی می باشد. ۲ سی سی از این محصول حاوی هیالورونیک اسید با منشأ غیر حیوانی می باشد که موجب بالا رفتن میزان کلاژن طبیعی پوست و تولید الاستین می شود.

مهم ترین کاربرد های پروفایلو عبارتند از:

افزایش قوام پوست

بالا بردن الاستیسیته پوست

 شفافیت

هیدراته شدن

 لیفت پوست

 • مزوژل جالپرو

از بهترین مزوژل های جوانساز می توان به مزوژل جالپرو اشاره کرد که این مزوژل دارای تاییدیه CE اروپا می باشد، مزوژل جالپرو به کمک یک شرکت سوئیسی به این نام تولید و عرضه می گردد. مزوژل جالپرو زیر نظر مجموعه پروفشنال درمان فعالیت می نماید.

جالپرو دارای مجوز فروش و تاییدیه از طرف سازمان وزارت بهداشت ایران نیز می باشد.

مزوژل جالپرو همراه با جوانسازی به عنوان یک فعال‌ کننده بیولوژیکی پوست نیز معروف است و قادر است تمام نیاز های پوست از لحاظ آب رسانی و نیاز های غذایی پوست را رفع کند، زیرا جالپرو ترکیبی از اسید هیالورونیک به شکل هیالورونات سدیم می باشد که همراه با آمینواسید ها، پرولین‌ ها و گلیسین‌ ها دارای کاربرد زیادی در جوان کردن، درخشندگی و طراوت پوست می باشد.

از مزایای مزوژل جالپرو می توان به خاصیت ضد چروک بودن آن اشاره کرد که دارای تاثیر های طولانی‌ تری نسبت به درمان‌ های مشابه می باشد. فقط یک تزریق از مزوژل جالپرو قادر است تاثیر زیادی را تا شش ماه و یا حتی بیشتر داشته باشد.

جالپرو دو محصول جالپرو کلاسیک و جالپرو HMW را دارد که محصول جالپرو کلاسیک برای افراد جوان‌ تر به کار می رود و محصول جالپرو HMW به علت داشتن محتوای غنی‌ تری از اسید هیالورونیک، برای افرادی که سن زیادی دارد و خط های عمیق‌ تری را دارند، به کار می رود.

 • مزوژل اجال 40

مزوژل اجال 40 از تازه ترین محصول های زیبایی است که در سال ۲۰۲۱ به کشور وارد شده است که دارای عملکردی بسیار با کیفیت می باشد. این مزوژل دارای خاصیت لیفت کننده است و درصد بالایی از هیالورونیک اسید را دارد.
مزوژل اجال 40 به علت تحریک نمودن فعالیت فیبروبلاست و ساخت فیبر های کلاژن و الاستین جدید، برای سفت نمودن پوست افتاده و درمان کردن شلی پوست، پایین آمدن میزان چین و چروک و برگرداندن خط های از دست رفته صورت مناسب می باشد.

 • مزوژل رویتاکر سایتوکر

یکی دیگر از بهترین مزوژل جوانساز مزوژل رویتاکر سایتوکر می باشد که این کشور توسط کشور فرانسه ساخته شده است و چهار مدل مختلف را دارد. مزوژل رویتاکر سایتوکر دارای خاصیت های جوان سازی، آب رسانی، درخشندگی پوست و رفع نمودن چین و چروک می باشد.

 • مزوژل نیوویا هیدرودولوکس

از دیگر بهترین مزوژل های جوانساز مزوژل نیوویا هیدرودولوکس می باشد که این محصول از محصول های خاص و با کیفیت برند نیوویا می باشد که ساخت کشور ایتالیا و سوئیس است و از این مزوژل برای احیا نمودن و آب رسانی پوست استفاده می شود.
مزوژل نیوویا خاصیت های یک کوکتل مزوتراپی و فیلر پرکننده را در هم تلفیق می‌کند و در هر دو زمینه مزوتراپی و پرکنندگی پوستی، کیفیت خود را حفظ می نماید.
این مزوژل دارای خاصیت های جوان سازی و ضد پیری است و موجب تحریک شدن سلول های فیبروپلاست می گردد و هم چنین موجب ساخت کلاژن می شود.

هزینه بهترین مزوژل جوانساز

با توجه به اینکه خدمات زیبایی پوست و مو قیمت های مشخص و تعیین شده ای را ندارد و به عوامل زیادی بستگی دارد بنابراین نمی توان هزینه دقیقی را برای تعیین بهترین مزوژل جوانساز ذکر نمود. برخی از عواملی که بر روی قیمت بهترین مزوژل جوانساز تاثیر می گذارند عبارتند از:

 • تعداد جلسه های لازم
 • نوع و مقدار مزوژل مورد نیاز
 • ناحیه مد نظر تزریق
 • تجربه و مهارت پزشک
 • موقعیت جغرافیایی
 • نوع کلینیکی که به آن مراجعه می کنید.
 • و …

مزیت های بهترین مزوژل جوانساز

 • آب رسانی عمقی به پوست صورت
 • درمانی بسیار کارآمد و موثر می باشد.
 • برای تمامی نواحی صورت قابل استفاده است.
 • دارای اثر بخشی طبیعی و فوری می باشد.
 • هیچ عارضه ای ندارد.
 • دارای کاربرد های موثر و متنوع می باشد.

کاربرد های بهترین مزوژل جوانساز

 • کاربرد مزوژل برای صورت

خط های اطراف دهان را بر طرف می کند.

کیفیت کلی پوست را بالا می برد.

موجب افزایش درخشندگی پوست می شود.

 خاصیت ارتجاعی پوست را بهتر می کند.

چین و چروک و خط های ریز صورت و دور چشم را بر طرف می کند.

موجب از بین رفتن خستگی و بی حالی پوست می شود و پوست را شاداب و جوان می نماید.

 • کاربرد مزوژل برای بدن

 سلولیت را درمان می نماید.

موجب از بین رفتن ترک های پوستی می شود.

 از ریزش مو جلوگیری می کند.

موجب از بین رفتن لکه های تیره روی پوست می شود.

موجب از بین رفتن برجستگی رگ ها و فرورفتگی ها می گردد.

مشکل های بینی را در افرادی که از جراحی بینی می ترسند اصلاح می نماید.

با بالا بردن خاصیت ارتجاعی و آب رسانی، پوست پشت دست ها را جوان می نماید.

خاصیت ارتجاعی پوست را بالا می برد و خط های روی گردن را برطرف می کند.

تفاوت مزوژل و مزوتراپی

با توجه به اینکه هدف اصلی مزوژل کلاژن سازی و بالا بردن طراوت پوست می باشد پس میزان هیالورونیک اسیدی که در آن وجود دارد حدود ۱۵ درصد می باشد ولی غلظت اسید هیالورونیک در مزوتراپی حدود ۱ تا ۳ درصد خواهد بود. در نتیجه مزوژل چندین برابر بیشتر از مزوتراپی موجب افزایش شادابی و طراوت پوست و جوانسازی صورت می گردد.

تفاوت مزوژل و تزریق ژل

تفاوت اصلی مزوژل و تزریق ژل در مواد تشکیل دهنده آن ها می باشد. هم ژل و هم مزوژل از هیالورونیک تشکیل شده است اما در مزوژل به غیر از هیالورونیک اسید مواد مغذی و آب رسان بیشتری نیز وجود دارد و بیشتر هدف آن جوان سازی می باشد. در حالیکه هدف اصلی تزریق ژل افزایش حجم می باشد.

نقاط مورد استفاده بهترین مزوژل جوانساز

از مزوژل ها می توان برای برطرف کردن مشکل ها و آسیب های پوستی در نقاطی از بدن مثل گردن، دست، اطراف چشم، اطراف لب، غبغب و… استفاده نمود.

سوالات درمورد بهترین مزوژل جوانساز

بهترین مزوژل جوانساز کدام مزوژل می باشد؟

با توجه به اینکه طبق شرایط بدنی هر فرد مزوژل ها دارای تاثیر های متفاوتی هستند به همین‌ دلیل نمی توان به صورت دقیق یک مزوژل را به عنوان بهترين مزوژل جوانساز معرفی نمود ولی در این مقاله به توضیح برخی از بهترین مزوژل های جوانساز به صورت کامل پرداختیم.

ماندگاری بهترین مزوژل جوانساز چه قدر است؟

حدود ۱۲ الی ۱۸ ماه

مواد تشکیل دهنده بهترین مزوژل جوانساز چیست؟

ویتامین ها
اسید آمینه
آنتی اکسیدان
کو آنزیم
هیالورونیک اسید
مواد معدنی

5/5 - (7 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

2 پاسخ

  1. قیمت فیلر برند نئوویا اینتنس (ایتالیا)، درحال حاضر هر سی سی 5.500.000 تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *