هزینه فیلر زیر چشم

هزینه فیلر زیر چشم ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جدول قیمت فیلر زیر چشم

گودی و چین و چروک های زیر چشم یکی از مواردی است که باعث می شود، سن بیشتر نشان داده شود و این اصلا خوشایند نیست. یکی از راه کارهایی که می توان این چین و چروک ها را از بین برد فیلر زیر چشم است.
تصمیم گیری در مورد تزریق فیلر زیر چشم یک تصمیم مهم است و باید به مواردی از جمله موارد زیر توجه کنید:

 • هزینه
 • نوع فیلر
 • انتخاب پزشک زیبایی حرفه ای برای انجام روش
 • زمان بهبودی
 • عوارض فیلر زیر چشم 
  در این مقاله قصد داریم درباره هزینه فیلر زیر چشم صحبت کنیم.

قیمت فیلر زیر چشم چقدر است؟

قیمت فیلر زیر چشم چقدر است؟

مانند هر عمل زیبایی دیگر نمی توان برای این سوال پاسخ دقیق و مشخصی داد.
هزینه تزریق فیلر در افراد مختلف متفاوت است و با توجه به عوامل و پارامترهایی مانند: نوع فیلر، دوز تزریق فیلر، میزان چین و چروک یا سیاهی زیر چشم و نوع پوست، تجربه پزشک، هزینه درمانگاه و موقعیت جغرافیایی تعیین می‌شود.
شرکت در جلسات مشاوره قبل از تزریق فیلر به شما کمک می کند تا در مورد جزئیات این روش از جمله هزینه نهایی اطلاعات کسب کنید.

هزینه فیلر زیر چشم ۱۴۰۲ کلینیک بهارین

هزینه فیلر زیر چشم کلینیک بهارین | استایلج اس (فرانسه)

همان طور که می‌دانید و در بالا هم اشاره کردیم انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک بهارین بسیار مهم است چرا که می توانید با اطمینان خاطر از خدمات تزریق انواع ژل و فیلر زیر چشم یا هرنقطه دیگر، با قیمت کاملا مناسب بهره ببرید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک و با کیفیت بودن مواد مصرفی نداشته باشید.
در کلینیک بهارین، قیمت فیلر زیر چشم باتوجه به انواع فیلر هایی که استفاده می کنیم و مقدار فیلر دریافتی که برای زیباجو تزریق می‌شود، متفاوت خواهد بود.
شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

برند فیلر زیر چشمقیمت
پلوریا (اتریش)4.200.000 تومان
استایلج اس (فرانسه)6.800.000 تومان
اینوو سنس (اتریش)2.500.000 تومان
هزینه فیلر زیر چشم ۱۴۰۱

نمونه نتیجه مراجعه کنندگان کلینیک بهارین و قبل و بعد تزریق فیلر زیر چشم

عکس قبل و بعد تزریق فیلر زیر چشم
قبل و بعد فیلر زیر چشم

هزینه فیلر زیر چشم ۱۴۰۲ به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه فیلر زیر چشم به چه عواملی بستگی دارد؟

شرایط زیر چشم فرد و میزان اسید هیالورونیک از معیارهای مهم برای تعیین هزینه است.
و همان طور که گفتیم تخصص، دانش و تجربه پزشک زیبایی منتخب، تجهیزات بالینی که برنامه در آن انجام خواهد شد، استان، منطقه و راحتی ارائه شده به بیمار نیز بر هزینه آن تأثیر دارد. اما مهم ترین چیزی که قیمت فیلر زیر چشم به آن بستگی دارد می تواند موارد زیر باشد:

 • برند

اگر برای اولین بار است که تزریق ژل را تجربه می‌کنید، باید بدانید که انواع متنوعی از ژل‌ها پیش روی شما قرار دارد. هر یک از انواع ژل‌ها از مواد خاصی تشکیل شده‌اند و ماندگاری متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. هر چه مدت زمان ماندگاری ژل بیشتر باشد، معمولاً قیمت نسبتا بالاتری هم دارد.

 • میزان مهارت و تجربه پزشک

تجربه و دانش دو فاکتور مهمی است که پزشکان متخصص را از سایرین متمایز می‌کند. قطعا پزشکان در ازای کسب سال‌ها تجربه و آموزش دستمزدی بالاتری را درخواست می کنند.
تزریق فیلر اگرچه فرایند نسبتاً ساده‌ای به نظر می‌رسد، اما تجربه پزشک است که نتایج متفاوتی را رقم می‌زند. کسب نتایج دلخواه و داشتن ظاهری طبیعی جز به‌دست پزشکی ماهر و متخصص در این حوزه به‌دست نمی‌آید.

 • مقدار فیلر مورد نیاز

هر چه به میزان دوز بیشتری از ژل نیاز باشد، باید هزینه بالاتری هم برای آن در نظر گرفت. حتی خوب است بدانید که دوز مورد نیاز برای خانم‌ها با آقایان متفاوت است؛ چرا که ساختار پوست آنها با یکدیگر تفاوت دارد. پزشک بنا به شرایط و خواسته شما دوز مورد نیاز را تعیین می‌کند و هر چه میزان دوز پیشنهادی بیشتر باشد، باید هزینه بالاتری را نیز پرداخت کنید.

چند سی سی فیلر برای زیر چشم نیاز است؟

توجه داشته باشید که شما برای زیر چشم خود به کمتر از یک سی سی ژل نیاز خواهید داشت. باقی فیلر تا هنگامی که تاریخ دارد، نگه داشته شده و در صورت نیاز چند ماه بعد، به صورت رایگان تزریق خواهد شد

چرا باید از فیلرهای ارزان دوری کنیم؟

چرا باید از فیلرهای ارزان دوری کنیم؟

هنگام پرس و جو در رابطه با قیمت فیلر زیر چشم، با عددهایی مواجه می‌شوید که بسیار وسوسه‌انگیز به نظر می‌رسند. هزینه نسبتاً پایین این نوع فیلر ها باعث می‌شود که افراد زیادی به سمت آنها جذب شوند. اما هنگامی که قیمتی ارزان به شما پیشنهاد می‌شود، بهتر است کمی محتاط باشید. چرا که زمانی که فیلرهایی ارزان قیمت برای دستیابی به اهداف خود انتخاب می‌کنید، باید انتظار عوارض جانبی جدی آنها را هم داشته باشید.
بنابراین بهتر است از فیلرهای ارزان قیمت دوری کرده و با انتخاب فیلرهایی برند و با کیفیت به نتیجه دلخواه خود با کمترین عوارض ممکن دست پیدا کنید.

کلینیک بهارین همیشه در تلاش بوده است که با ارائه باکیفیت ترین انواع فیلر های موجود در بازار، شما را به اهداف زیبایی خود برساند.

بهترین برند فیلر زیر چشم کدام است؟

بهترین برند فیلر زیر چشم آن است که بیمار را به اصلی‌ترین هدف انجام فیلر زیر چشم یعنی رفع چین و چروک، گودی و سیاهی زیر چشم نزدیک‌تر کند و در رفع تمامی آن ها بهترین نحو عمل کند و کمترین عوارض را داشته باشد.
هیالورونیک اسید یک اسید طبیعی است که به طور طبیعی در بدن یافت شده و به همین دلیل اگر توسط پزشک با تجربه انجام شود، عوارضی آن بسیار ناچیز و کم خواهد بود.

از بهترین برند فیلر زیر چشم می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • فیلر زیر چشم ژوویدرم
 • فیلر زیر چشم پرفکتا
 • فیلر زیر چشم نئوویا
 • فیلر زیر چشم بلوترو
 • فیلر زیر چشم نورامیس
 • فیلر زیر چشم استایلج
 • فیلر زیر چشم تئوسیال

مراقبت های بعد از فیلر زیر چشم برای به صرفه کردن هزینه فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم یک عمل کوتاه مدت و سرپایی است که بدون بیهوشی انجام می شود و شما در همان روز می توانید کارهای روزانه خود را انجام دهید.
ممکن است بعد از تزریق، علائمی مانند کبودی و تورم در ناحیه مشاهده شود که کاملا طبیعی است و پس از چند ساعت تا چند روز برطرف می شود. در ادامه مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم را لیست می کنیم :

 • مصرف سیگار و الکل را به حداقل برسانید.
 • حداقل به مدت 2 روز از اعمال فشار، لمس یا ماساژ محل تزریق پرهیز کنید. چنین اقداماتی می تواند مواد تزریق شده را پخش کند و باعث نامتقارن شدن نتایج شود.
 • برای از بین بردن تورم و کبودی می توانید از کیسه یخ استفاده کنید. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که کمپرس را مستقیماً روی پوست قرار ندهید و حتما از حوله یا پارچه استفاده کنید.
 • تا 2 هفته بعد از تزریق از روش های پاکسازی صورت یا ماساژ استفاده نکنید.
 • به مدت 48 ساعت پس از تزریق فیلر، با قوس باز بخوابید و سر خود را تا حد امکان بالا نگه دارید تا خطر تورم و التهاب به حداقل برسد.
 • توصیه می شود تا چند روز پس از تزریق در معرض نور مستقیم خورشید یا محیط های بسیار گرم مانند سونا قرار نگیرید.
 • از فعالیت های بدنی شدید که شامل خم شدن و صاف کردن یا ورزش می شود باید حداقل به مدت 48 ساعت اجتناب شود.
 • در 24 ساعت اول تزریق، از شستن چشم پرهیز کنید.

ماندگاری فیلر زیر چشم چقدر است؟

فیلر زیر چشم به تدریج جذب پوست می شود و نتیجه آن با از بین رفتن کبودی و تورم در ناحیه تزریق مشخص می شود اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که پرکننده زیر چشم نتیجه همیشگی ندارد و برای بهترین نتیجه باید تزریق را تکرار کنید. پایداری نتیجه به نوع پرکننده و میزان تیرگی و چین و چروک بستگی دارد، اما به طور کلی فیلر حداقل ۶ ماه دوام دارد. فیلرهای هیالورونیک اسید، ۹ ماه تا ۱ سال ماندگاری دارند، فیلرهای اسید پلی ال لاکتیک، ۲ سال ماندگاری دارند، فیلرهای هیدروکسی لاپاتیت کلسیم، ۱۲ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند.

سوالات درباره قیمت فیلر زیر چشم :

هزینه فیلر زیر چشم چقدر است ؟

بسته به
• برند
• میزان مهارت پزشک
• مقدار فیلر مورد نیاز دارد
می تواند متفاوت باشد.

آیا هزینه فیلر زیر چشم شامل بیمه میشود؟

خیر هزینه فیلر زیر چشم شامل پوشش شرکت های بیمه نمی باشد.

4.7/5 - (9 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *