ژل لب نیوویا | ماندگاری ژل لب نیوویا

ماندگاری ژل لب نیوویا + معرفی کامل ویژگی های نیوویا

ژل لب نیوویا، دارای اسید هیالورونیک می باشد و از جمله پر مصرف ترین ژل های لب است که از آن به جهت اصلاح کردن فرم و مدل و پر حجم کردن لب و بعضی وقت ها برای رفع کردن چین و چروک لب ها استفاده می شود.
برند نیوویا به عنوان یک شرکت زیبایی شناسی پزشکی در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است.
فیلر نیوویا یکی از انواع بهترین مارک ژل لب می باشد که ساخت کشور سوییس است. لازم به ذکر است که این کشور از جمله تولید کننده های قوی ژل های هیالورونیک اسید در کل دنیا می باشد.
 در این مقاله ما قصد داریم شما را با ماندگاری ژل لب نیوویا آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

ماندگاری ژل لب نیوویا

ماندگاری ژل لب نیوویا

بعد از تزریق ژل لب نیوویا (Neauvia)، پرکننده به لایه های عمیق بافت لب نفوذ می‌کند و به بافت لب ها حالتی برجسته و محکم می دهد. این ژل لب به علت داشتن غلظت بالای هیالورنیک اسید، در مدل دهی به لب ها بسیار موثر می باشد. به خاطر داشتن حالت سفتی و عدم ویسکوزیته نسبی ژل لب نیوویا ماندگاری زیادی دارد و به مدت زیادی در لب باقی می ماند.
ماندگاری این ژل در تمام افراد با یکدیگر متفاوت می باشند و به سبک زندگی و متابولیسم بدن افراد بستگی دارد. به صورت کلی ماندگاری ژل نیوویا حدود ۶ الی ۱۰ ماه می باشد.

ویژگی های ژل لب نیوویا

ژل لب نیوویا طبق یک فناوری منحصر به فرد پیوندی ایجاد شده است. در تولید ژل نیوویا، فناوری نوآورانه و پیشرفته برای تلفیق کردن هیالورونیک اسید و پلی اتیلن گلیکول، استفاده شده است. این ترکیب جدید، یک شبکه مکانیکی و رئولوژیکی قوی را تشکیل داده است و خاصیت های ترمودینامیکی منحصر به فردی را فراهم می سازد. تلفیق دو ماده ای که ذکر شد، به زنجیر های پلیمر خاصیت کشسانی خاصی می دهد و به آن این امکان را می داد تا به فشار مکانیکی لب ها غلبه داشته باشد. در ادامه به توضیح ویژگی‌ های کلی ژل لب نیوویا می پردازیم.

 • ۲۴ میلی گرم در هر میلی لیتر اسید هیالورونیک، با پلیمر PEG پیوند خورده
 • به صورت یک عدد سرنگ یک میلی لیتری آماده به کار است
 • به جهت افزایش حجم و اصلاح کردن فرم لب ها از آن استفاده می شود.
 • دارای مقدار بهینه از اسید هیالورونیک می باشد.
 • دارای نتایج بسیار طبیعی است.
 • از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده است.
 • دارای ساختار سه بعدی واقعی است.
 • به صورت آهسته در بدن تجزیه می شود و ماندگاری ژل لب نیوویا زیاد می باشد.

کاربرد ژل لب نیوویا

ژل نیوویا محصول جدیدی است که برای بافت مخاطی طراحی شده است و برای تقویت، کانتورینگ و احیای مجدد لب ها مفید می باشد. به علت اینکه در فرآیند تولید ژل لب نیوویا، از مواد ایمن استفاده می شود انواع این ژل مورد پسند خانم ها می باشد. ژل نیوویا دارای کیفیت بسیار بالایی است و می تواند زیبایی زیادی به لب ها ببخشد. این ژل که از اسید هیالورنیک ساخته شده است بسیار متناسب با بافت طبیعی پوست می باشد و به دست یافتن نتایج هر چه بهتر کمک می نماید. در ادامه به بررسی اصلی ترین موارد استفاده این ژل می پردازیم.

 • کانتور نمودن صورت
 • رفع چین و چروک های بینی
 • کانتورینگ گونه ها
 • تحریک کردن ساخت کلاژن
 • مدل سازی چانه و بینی
 • پر کردن چین و چروک های عمیق
 • بالا بردن حجم لب و زیبایی ناحیه
 • اطراف لب

قیمت ژل لب نیوویا

با توجه به اینکه غلظت هیالورنیک اسید در ژل لب نیوویا بسیار بالا است و هم چنین به علت محبوب بودن استفاده از ژل های برجسته کردن لب و ماندگاری ژل لب نیوویا که بسیار بالا است، قیمت ژل لب نیوویا در مقایسه با قیمت سایر ژل های لب بسیار مناسب می باشد. هزینه تزریق ژل نیوویا نیز به نوع ژل انتخابی، محل تزریق، میزان ژل تزریق شده، تجربه و مهارت پزشک و میزان خدماتی که کلینیک ارائه می کند بستگی دارد.

قیمت ژل لب با فیلر نیوویا اینتنس لیپ : 5.500.000 تومان است.

انواع ژل لب نیوویا

انواع ژل لب نیوویا

ژل لب نیوویا نیز مثل دیگر برند ها، طبق غلظت و اندازه مولکول های هیالورونیک اسید موجود در ژل ها، غلظت کراس، لینک وزن مولکولی و هم چنین کاربرد ژل ها شامل ۴ نوع هستند که در ادامه به توضیح برخی از آن ها می پردازیم.

 • ژل نیوویا اینتنس لیپس

ژل نیوویا اینتنس لیپس ساخت کشور ایتالیا است و حاوی ۲۴ میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک می باشد که برای کانتورینگ و حجم دهی به لب و خط خنده استفاده می شود. این ژل به خاطر استفاده نمودن از ایمن ترین مواد در فرآیند تولید دارای بالاترین کیفیت می باشد. این ژل به غیر از اسید هیالورونیک حاوی اسید آمینه های گلیسین و ال پرولین نیز می باشد که در تولید کلاژن نقش بسیار مهمی دارد با اینکه این ژل حاوی این ترکیبات است ولی بعد از تزریق به هیچ عنوان بافت غیر یکنواخت نمی شود و یا اینکه برجستگی های اضافی در ناحیه تحت درمان ایجاد نمی گردد. به کمک این ژل خاصیت ارتجاعی لب بالا رفته و لب ها دارای ظاهری بسیار بهتر خواهند شد. یکی از ویژگی های برتر این ژل ترکیب شدن سریع آن با بافت پوست می باشد که موجب دست یافتن به نتایج بسیار طبیعی و یکدست می شود. به صورت معمول ماندگاری ژل لب نیوویا نوع اینتنس لیپس حدود ۶ تا ۸ ماه می باشد. البته لازم به ذکر است که ژل اینتنس لیپس به علت اینکه دارای PEG است در مقابل انواع آنزیم ها دارای مقاومت بیشتری است که همین کار نیز موجب افزایش ماندگاری آن می شود. در درون بسته بندی این ژل یک عدد سرنگ یک سی سی و دو عدد نیدل گیج ۲۷ موجود می باشد که تزریق ژل نیز به کمک آن انجام می گردد لازم به ذکر است که اگر سفتی این ژل متقاضی را اذیت کند می توان به جای آن از نیدل گیج ۲۵ نیز استفاده نمایید. هم چنین سرنگ این ژل دارای قابلیت استریل شدن مجدد نیست به همین علت فقط برای یک بار تزریق می توانید از آن استفاده نمایید.

 • ژل نیوویا ایستیمولیت

این ژل به غیر از اثر پر کنندگی عالی موجب تحریک زیستی طولانی مدت می گردد. این ژل حاوی ۲۶ میلی گرم در میلی لیتر هیالورونیک اسید و ۱ هیدروکسی آپاتیت کلسیم می باشد که هیدروکسی آپاتیت کلسیم موجود در این ژل در پرکننده های نیوویا دارای اندازه ذرات کوچک می باشد که در بین مولکول های هیالورونیک اسید پخش شده است و بعد از تزریق در ناحیه هدف موجب ایجاد شدن شبکه کلاژن و در نتیجه جوان کردن پوست می گردد. از این ژل برای کانتورینگ صورت خط خنده، اصلاح فرم چانه، حجیم سازی گونه، زاویه سازی فک و هم چنین جوان کردن و حجم دهی به پشت دست استفاده می شود. این ژل علاوه بر اسید هیالورونیک دارای یک ماده معدنی است به صورت طبیعی در بدن انسان یافت می شود و می تواند کلاژن تولید کند این ژل دارای اسید های آمینه گلیسین و ال پرولین است که ترکیبات اصلی کلاژن می باشند.

مزیت های استفاده از ژل نیوویا

این ژل دارای یک سری مزیت هایی است که آن‌ را از سایر ژل ها متمایز کرده است. که این ژل ها عبارتند از:

 • حجم دهی بسیار عالی
 • روشی غیر تهاجمی و ایمن می باشد.
 • تنها ژل ارگانیک موجود در بازار است.
 • نتایج تزریق بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است.
 • دارای ماندگاری بسیار عالی و طولانی مدت می باشد.

عوارض تزریق ژل نیوویا

ژل نیوویا یکی از بهترین برند هایی است که در بازار وجود دارد در روند تولید این ژل از بهترین و جدید ترین فناوری های روز دنیا و بهترین مواد اولیه به کار رفته است. هم چنین برای این که این ژل ها دارای عوارض نباشند ناخالصی و یا مواد غیر طبیعی در ترکیب های آن موجود نمی باشد. البته لازم به ذکر است که استفاده از این ژل مثل کل روش های تزریقی دیگر، امکان دارد با مقداری قرمزی تورم و التهاب در ناحیه درمان شده همراه باشد که این عوارض کاملا طبیعی هستند و بعد از گذشت چند روز به صورت کامل برطرف می شوند. برای این که از بروز چنین مشکلاتی بخواهید خودداری نمایید می توانید از کمپرس سرد پیش از تزریق استفاده نمایید. بنابراین متقاضیان می توانند بدون هیچ نگرانی از این روش استفاده نمایند.

کاندید های نامناسب تزریق ژل نیوویا

این ژل را تمام افراد به غیر از افرادی که در ادامه ذکر می کنیم می توانند استفاده کنند.

 • افرادی که مبتلا به عفونت و یا تبخال در ناحیه تحت درمان هستند.
 • خانم های باردار و شیرده
 • افراد زیر ۱۸ سال
 • افرادی که دارای حساسیت های مزمن هستند.

مشاوره قبل از تزریق ژل لب نيوويا

قبل از تزریق ژل لب نیوویا می بایست یک جلسه مشاوره ای با پزشک تزریق کننده داشته باشید تا در این جلسه مشاوره پزشک اهداف و انتظار های شما و هم چنین سابقه های پزشکی شما را بررسی نماید. با توجه به اینکه تزریق ژل لب نیوویا نیز مثل سایر درمان ها دارای خطراتی است پس در جلسه مشاوره باید تمام سابقه های پزشکی خود را در اختیار پزشک بگذارید. بعضی از آلرژی های پوستی، مشکل های عصبی یا مصرف کردن بعضی دارو ها قادر است سلامتی تان به خطر بیندازد یا موجب عدم رسیدن به نتایج مطلوب گردد.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل نیوویا

برای این که به مطلوب ترین نتایج از تزریق ژل نیوویا دست یابید توصیه می شود نکات زیر را رعایت نمایید.

 • از کمپرس یخ بر روی ناحیه های تحت درمان برای کاهش تورم استفاده کنید.
 • از استحمام با آب داغ و یا ورزش های شدید تا یک روز بعد از درمان خودداری کنید.
 • تا یک روز از مصرف نوشیدنی های کافئین دار و هم چنین غذا های پر ادویه پرهیز کنید چرا که این مواد موجب تشدید کبودی و تورم می گردند.
 • از مصرف مکمل هایی مثل مولتی ویتامین ها روغن ماهی گلوکز امین، ویتامین B و ویتامین E تا یک روز خودداری نمایید چرا که این مواد موجب رقیق شدن خون و هم چنین تشدید کبودی می شوند.
 • در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
 • پیش از تزریق توصیه می‌ کنیم غذایی سبک میل نمایید.
 • از آرایش کردن تا یک روز بعد از تزریق ژل لب نیوویا خودداری کنید.
 • تا ۲ الی ۳ هفته از رفتن به سونا خودداری کنید.
 • به هیچ عنوان پس از تزریق ناحیه درمان شده را ماساژ ندهید.

سوالات درمورد ماندگاری ژل لب نیوویا

به صورت کلی ماندگاری ژل لب نیوویا چه قدر است؟

حدود ۶ الی ۱۰ ماه

آیا تمام افراد می توانند از تزریق ژل لب نیوویا استفاده نمایند؟

بله. فقط برخی از افراد که با عنوان کاندید های نامناسب در این مقاله ذکر شده است نمی توانند از تزریق ژل لب نیوویا استفاده نمایند. که این کاندید های نامناسب عبارتند از:
خانم های باردار و شیرده
افرادی که به عفونت یا تبخال مبتلا هستند.
افرادی که دچار حساسیت های مزمن‌ می باشند.
و...

از چه سنی می توان به تزریق ژل لب نیوویا اقدام نمود؟

۱۸ سالگی

ژل نیوویا ساخت کدام کشور است؟

ژل نیوویا ساخت کشور سوییس است.
ژل نیوویا اینتنس لیپ ساخت کشور ایتالیا است.

امتیاز بدهید
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *