قیمت و هزینه فیلر بینی ۱۴۰۲

قیمت و هزینه فیلر بینی در آبان ماه ۱۴۰۲ چقدر است؟

امروزه افراد زیادی هستند که از بینی بزرگ خود به شدت ناراضی بوده و تمایل به داشتن بینی صاف و بدون تورفتگی می‌باشند و نمی‌خواهند دست به تکنیک‌های تهاجمی یا جراحی بزنند و در عین حال بینی متناسب با اجزای صورتشان داشته باشند.
از طرفی هزینه‌های عمل جراحی هم به شدت زیاد است. امروزه یکی از بروزترین و بهترین تکینک‌های زیبایی برای جراحی بینی بدون عمل تزریق فیلر بینی است که برای اصلاح فرم بینی یا رینوپلاستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این تکنیک به دلیل نتایج فوری و مقرون به صرفه بودن در بین زنان و مردانی که از فرم بینی خود ناراضی هستند، رو به افزایش است. خوبی این تکنیک این است که پس از تزریق ژل بینی در همان روز می‌توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید و به زندگی عادی خود برگردید.
اما این عمل زیبایی با توجه به عوامل مختلفی با هزینه‌های متفاوت صورت می‌گیرد. در ادامه شما را با قیمت تزریق فیلر بینی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

قیمت و هزینه فیلر بینی چقدر است؟

قیمت فیلر بینی آبان ماه ۱۴۰۲ در کلینیک بهارین

هزینه فیلر بینی به میزان و اندازه ماده تزریق شده به بینی شما و تعداد دفعاتی که به کلینیک زیبایی بهارین مراجعه می‌کنید دارد، یعنی شما هرچقدر که میزان فیلر بیشتری دریافت کنید، بدون شک هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید، همینطور اگر شما چندین بار برای تزریق فیلر بینی خود مراجعه کنید باید هزینه بیشتری را نیز متحمل کنید.
بنابراین می‌توانید تنها در یک جلسه تزریق بینی خود را انجام داده و یک بار هزینه پرداخت کنید تا پس از اینکه اثر فیلر از بین رفت یک بار دیگر برای تزریق فیلر بینی به کلینیک بهارین مراجعه فرمایید.

✨ قیمت فیلر بینی
✨ هزینه فیلر بینی با برند زیشل (کره)هر سی سی 1.800.000 تومان
✨ قیمت فیلر بینی با برند اینووسنس (اتریش) هر سی سی 2.500.000 تومان
✨ هزینه فیلر بینی با برند روفیل الترا (کره) هر سی سی 4.200.000 تومان
✨ قیمت فیلر بینی با برند نئوویا اینتنس (ایتالیا)هر سی سی 5.500.000 تومان
✨ هزینه فیلر بینی با برند الانسه (ELLANSÉ)(هلند)هر سی سی 6.800.000 تومان
قیمت و هزینه فیلر بینی

اگر سوال دیگه ای درباره هزینه فیلر بینی داشتید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.😊

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک بهارین

تماس تلفنی

هزینه تزریق فیلر در سایر کلینیک‌ها

هزینه تزریق ژل برای قوز بینی با استفاده از تزریق فیلر بسته به عوامل مختلفی دارد. اولین چیزی که بر هزینه تزریق فیلر تأثیر می‌گذارد، ناحیه‌ تزریقی و همینطور تعداد مناطقی که فیلر نیاز به تزریق دارد. هرچقدر محل تزریق گسترده‌تر باشد و ناحیه مورد نظر بزرگتر باشد، پرکننده بیشتری مورد نیاز است و در نتیجه هزینه‌های عملیاتی بالاتری به همراه دارد.
عامل دیگری که در هزینه تزریق فیلر تأثیرگذار است، شدت مشکل است. یعنی هر چه فردی که می‌خواهد با تزریق محصول پرکننده پر شود، چین و چروک یا خطوط عمیق‌تری داشته باشد، نشان دهنده این است که برای درمان این ناحیه باید از محصولات پرکننده بیشتری استفاده کرد. بنابراین هزینه تزریق به طور طبیعی افزایش خواهد یافت.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه فیلر بینی

هزینه فیلر بینی و عوامل تاثیر گذار بر آن
 • میزان ماده‌ای که در بینی فرد تزریق می‌شود تاثیر بسیاری در هزینه تزریق ژل شده در بینی شما دارد، در واقع هر چقدر حجم فیلر بیشتر باشد هزینه پرداختی شما نیز افزایش می‌یابد.
 • پزشکانی که تجربه بسیاری دارند بدون شک هزینه بیشتری را دریافت خواهند کرد، به همین دلیل نسبت به پزشکانی که هیچ دانشی در این مورد ندارند بهترین تزریق فیلر بینی را برای شما انجام می‌دهند. بنابراین باید بدانید پزشکی که تخصص لازم در تزریق فیلر بینی دارند، باید قیمت تزریق فیلر بینی بیشتری هم داشته باشد.
 • نوسانات قیمت ازر هم در هزینه تزریق فیلر بینی تاثیر بسیاری دارد، در واقع باید بدانید از آن جهت که فیلرها خارجی هستند، با توجه به اینکه نرخ قیمت‌های ارز شاید زیادتر شوند و شما هم باید هزینه بیشتری را برای تزریق آن پرداخت کنید.
 • هر چقدر که تعداد جلسات شما برای تزریق فیلر بینی بیشتر باشد باید هزینه‌های بیشتری را نیز پرداخت کنید، در واقع پرداخت هزینه پرداختی تزریق فیلر بیشتر به این مورد بستگی دارد و همچنین میزان موادی که به بینی شما تزریق می‌شود، زیرا شما هر چقدر بیشتر فیلر را تزریق کنید باید هزینه بیشتری را نیز پرداخت کنید.
 • در بعضی از موارد باید بدانید که هزینه تزریق فیلر بینی به مکان کلینیک و یا مکان مطب پزشک نیز بستگی دارد، در واقع هر چقدر که کلینیک زیباتر و تمیزتر باشد، شما با خیالی آسوده تزریق فیلر بینی خود را به پزشک می‌سپارید.

آیا بیمه هزینه فیلر بینی را پرداخت می‌کند؟

افرادی که دارای بیمه هستند، بر این باورند که شاید بیمه هزینه تزریق ژل آن‌ها را پرداخت کند و یا اینکه هزینه آن را از طریق بیمه تکمیلی می‌گیرند. آن‌ها باید بدانند که تزریق فیلر بینی یکی از عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود و بر همین اساس بیمه هیچ هزینه‌ای را برای آن پرداخت نخواهد کرد.
و از آن جهت که تزریق فیلر بینی از جمله تکنیک‌های زیبایی به شمار می‌رود، بیمه هزینه‌ای را برای آن پرداخت نخواهد کرد.

فواید تزریق فیلر بینی + عکس قبل و بعد تزریق فیلر بینی

عکس قبل و بعد تزریق فیلر بینی
عکس قبل و بعد فیلر بینی
فواید تزریق فیلر بینی + عکس قبل و بعد تزریق فیلر بینی

از جمله مزایا و فواید تزریق فیلر بینی عبارتند از:

 • هزینه تزریق فیلر بینی در مقایسه با هزینه عمل بینی بسیار کم یا حتی ناچیز است.
 • این تزریق نیاز به بیهوشی ندارد.
 • ا توجه به اینکه تزریق ژل بینی بدون بریدگی با تیغ جراحی و خونریزی است، در نتیجه دردهای ناشی از عمل جراحی برای این روش وجود ندارد.
 • دوره نقاهت و درد خاصی ندارد.
 • هیچ گونه عارضه ای ندارد.
 • اگر از نتیجه کار راضی نباشید به راحتی امکان ترمیم بینی پس از تزریق وجود دارد.

مراقبت‌های مهم در رابطه با تزریق فیلر بینی

مراقبت های مهم تزریق فیلر بینی

می توانید درباره مراقبت بعد از فیلر بینی به صورت کامل تر در مقاله مربوط به آن بخوانید.

 1. مراجعه کنندگان باید بدانند که استفاده از ژل‌هایی با جنس هیالورینک اسید که از متداول‌ترین نوع ژل‌ها می‌باشد و می‌تواند ماندگاری یک ساله را انتظار داشت.
  بنابراین رفع کردن نواقص بینی توسط این فیلرها دائمی نیست و نیاز به تمدید دارد. با توجه به اینکه ژل‌های دائمی نیز برای این عمل وجود دارد، اما به علت داشتن عوارض، مورد تایید پزشکان نمی‌باشند.
 2. تزریق به بینی باید با در نظر گرفتن نتیجه آن صورت گیرد، از این جهت تزریق ژل به نواحی مثل پره‌ها و نوک بینی می‌تواند نتیجه‌ای عکس داشته و ظاهر بینی را بد شکل کند. بیشتر نواحی که می‌توان از تزریق فیلر بینی در آن بهره برد پشت بینی، کناره‌های فوقانی بینی و پل بینی می‌باشد.
 3. این تزریق باید توسط افراد متخصص انجام شود. شاید در مرحله اول انجام آن آسان به نظر رسد، اما اگر همین تزریق به ظاهر آسان توسط افراد بی تجربه صورت گیرد، عوارضی مثل آسیب به بافت و عروق تغذیه کننده بینی را به همراه خواهد داشت. بنابراین بهتر است که بهترین جراح بینی را برای انجام تزریق فیلر بینی خود انتخاب کنید.
 4. توجه داشته باشید که این تزریق باید با رعایت اصول بهداشتی انجام شود تا از بروز عوارض فیلر بینی مثل عفونت جلوگیری شود.
 5. افراد باید در مورد اصل و معتبر بودن فیلر استفاده شده، اطمینان بدست آورند.
 6. میزان تزریق فیلر به بینی باید تحت رعایت اصول پزشکی انجام شود، زیرا افراط در تزریق می‌تواند نتیجه‌ای عکس داشته باشد.
 7. تزریق فیلر به بینی برای بینی‌هایی مناسب است که سایز کوچکی داشته باشند، بنابراین استفاده از آن در بینی‌های بسیار بزرگ نتیجه رضایت بخش را بدست نخواهد آورد.استفاده از این روش برای افرادی که دارای انحراف بینی و یا مشکلات تنفسی می‌باشند، پیشنهاد نمی‌شود.
 8. نکته آخر در مورد اثربخشی این تکنیک در بینی‌های با نواقص محدود است، بنابراین نمی‌توان امکان رفع انحراف بینی را از آن انتظار داشت. این نوع عوارض نیازمند جراحی بینی خواهند بود.

ماندگاری تزریق فیلر بینی چقدر است؟

فیلر بینی یک تکنیک موقت می‌باشد و بر خلاف عمل جراحی، تاثیر آن به صورت دائمی باقی نخواهد ماند. تزریق فیلر به بینی هم مثل دیگر تزریق‌ها، مدت ماندگاری کوتاه مدت و متغیری دارد و بسته به ژنتیک، برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت خواهد بود.
در حالت کلی و برای افراد و مشکلات نرمال، مدت زمان ماندگاری فیلر بینی بین ۶ الی ۱۸ ماه می‌باشد و پس از این مدت باید تزریق ژل تمدید شود.

البته بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند بعد از یک الی چند دوره استفاده از ژل تزریقی و اطمینان از کسب نتیجه دلخواه، به سراغ عمل جراحی بینی بروند. البته اگر از ژل دائمی یا همان بلافیل استفاده کنید؛ فیلر بینی تزریق شده ماندگاری بسیار طولانی‌تری خواهد داشت.
اما حتی ماندگاری فیلر بلافیل هم مانند عمل جراحی نخواهد بود. بنابراین اگر از تصمیم‌تان برای تغییر شکل بینی خود مطمئن نیستید می‌توانید با خیالی آسوده تزریق ژل به بینی را امتحان کنید.

تفاوت فیلر بینی با عمل جراحی بینی

برای افرادی که قصد اصلاح فرم بینی به صورت جزئی را دارند و می‌خواهند تغییرات کوچکی در ساختار بینی داشته باشند فلیر بینی مناسب می‌باشد. اما برای ایجاد تغییرات چشم‌گیر و درمان اختلالات تنفسی و شکستگی عمل جراحی بهترین تکنیک است.

سایر تفاوت‌های این دو تکنیک شامل:

 • اصلاح فرم بینی با متد تزریق ژل اصلا نیازی به بی‌هوشی نیست ولی در جراحی بینی حتما باید بی‌هوشی کامل صورت بگیرد.
 • دوره بهبودی در تزریق فیلر کوتاهتر از جراحی می‌باشد.
 • فیلر بینی مثل یک عمل سرپایی می‌باشد در همان ۲۴ ساعت اول فرد قادر به انجام کارها و فعالیت‌های روزانه خود خواهد بود ولی در جراحی به دلیل وجود بخیه و پانسمان مدت زمان بیشتری نیاز است.
 • هزینه فیلر بینی نسبت به جراحی بینی پایین‌تر است.
 • در جراحی نیاز به بخیه و پانسمان محل مورد می‌باشد ولی در تزریق نیازی به این موارد نیست.
 • جراحی یک متد زیبایی بدون بازگشت است ولی تزریق فیلر موقتی بوده و پس از گذشت 6 ماه به حالت اول خود برمی‌گردد، نیاز به تزریق مجدد دارد.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه فیلر بینی

هزینه فیلر بینی چقدر است؟

قیمت یا هزینه فیلر بینی به عواملی چون برند فیلر تزریقی، مقدار آن و میزان دستمزد پزشک بستگی دارد.
برای آگاهی از قیمت فیلر بینی به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.

آیا هزینه تزریق فیلر بینی را بیمه پرداخت می کند؟

به دلیل اینکه اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر نوعی عمل زیبایی محسوب می شود بنابراین تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

چه کسانی می توانند تزریق فیلر بینی انجام دهند؟

افرادی که نواقصی مانند ناصافی یا تورفتگی در بینی، قوز بینی، پل بینی طبیعی، نوک بینی افتاده، بینی نامتقارنی، افرادی که قبلا عمل زیبایی بینی انجام داده اند اما از فرم بینی خود راضی نیستند می توانند با تزریق فیلر به فرم دلخواه خود برسند.

5/5 - (16 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

2 پاسخ

 1. آیا بعد از تزریق فیلر بینی به حالت قبل برمیگرده؟،یعنی باید مجدد تمدید کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز.
   ماندگاری فیلر بینی بستگی به خود فرد داره و در افراد مختلف متفاوته.
   به صورت کلی 4 تا 6 ماه مانگاری داره ولی در بعضی افراد بیشتره و حتی شاید سالی یکبار تزریق کافی باشه که این رو خود شخص و هم چنین برند فیلر تعیین می کنه.
   در نتیجه نیاز به تمدید مجدد داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *