قیمت تزریق پروفایلو صورت

قیمت تزریق پروفایلو صورت در سال ۱۴۰۲

ژل پروفایلو جدیدترین شیوه مقابله با پیری، لیفت و آبرسانی پوست  و بهبود کیفیت پوست از لحاظ رنگ و خاصیت کشسانی است و با استقبال خوبی از طرف علاقمندان روبرو شده است.
این روش درمانی برای تمام سنین، زنان و مردان مناسب است. اما برای افرادی که بیشتر از 60 سال سن دارند، با نتیجه بهتری همراه است.
برای هر علاقمند به درمان با تزریق ژل پروفایلو قطعا دانستن هزینه تزریق این ژل نیز یک سوال اساسی است. از آن جا ژل پروفایلو شش ماه تاثیرات ماندگار دارد، تکرار جلسات برای حفظ نتایج لازم است.

ویدیو قیمت تزریق پروفایلو صورت

قیمت پروفایلو صورت در کلینیک بهارین

قیمت تزریق پروفایلو صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال مرکز زیبایی، پزشک متخصص، مقدار ژل و دفعات مورد نیاز برای تزریق. 
هم چنین قیمت مزوژل پروفایلو، با توجه به ماهیت وارداتی بودن مزوژل پروفایلو (profhilo) از ایتالیا، قیمت پروفایلو بر اساس نرخ دلار در کشور مشخص می شود
در اغلب کلینیک ها در هر جلسه تزریق دو سی سی از ژل انجام می شود و هزینه ای معادل شش میلیون و هفتصد هزار تومان تا هشت میلیون تومان را شامل می‌شود.

در کلینیک بهارین شما می توانید زیر نظر پزشک متخصص تزریق خود را انجام دهید. تزریق پروفایلو در دو جلسه با فاصله یک ماه توصیه می شود.

در کلینیک بهارین تا اطلاع ثانوی تزریق پروفایلو انجام نمی شود. 🙃 

قیمت پروفایلو صورت

هزینه تزریق پروفایلو در صفحه تعرفه خدمات

خدمت قیمت
قیمت پروفایلو صورت (دو جلسه به فاصله یک ماه نیاز است)
قیمت پروفایلو صورت 1402

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک بهارین

تماس تلفنی

برای مشاوره بیشتر تماس بگیرید. 😊

عوامل تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل پروفایلو

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تزریق پروفایلو صورت

مدت زمان ماندگاری ژل پروفایلو حدود ۶ ماه است. در نتیجه هر شش ماه یک بار باید برای تمدید آن مراجعه کنید. به همین دلیل دانستن هزینه‌های تزریق این ژل اهمیت زیادی پیدا می‌کند. به طور کلی هزینه‌های تزریق ژل پروفایلو به عوامل زیادی وابسته است.

نوع ژل و میزان اسید هیالورونیک
یکی از این عوامل موثر بر هزینه‌ها نوع ژل مورد استفاده است. با وجود ویژگی های جدید و چشم گیر این ژل و هم چنین میزان بالای اسید هیالورونیک موجود در آن، هزینه درمان با این ژل زیاد هم با ژل های دیگر پوستی گران تر نمی باشد.
البته قیمت آن بسته به میزان هیالورونیک اسید موجود در ژل نوع آن متغیر است. قیمت پایه انواع ژل پروفایلو بر اساس سی‌سی تعیین شده و در هر جلسه حداقل دو سی‌سی از این ژل نیاز است.

تعداد جلسات لازم برای تزریق ژل پروفایلو
ژل پروفایلو بسته به میزان مورد نیاز آن طی چند جلسه با فاصله دو تا چهار هفته تنظیم می شود.
بسته به نوع و میزان آسیب در پوست شما تعداد جلسات تزریق متفاوت است. به طور مثال برای صورت هایی که دچار افتادگی و خطوط ریز هستند، 6 سی سی از این ژل پیشنهاد می شود که در سه جلسه با فاصله یک ماه سه تزریق دو سی سی صورت می گیرند.
برای هر دوره شش ماهه بسته به میزان ژل مورد نیاز ممکن است تعداد جلسات بیشتری لازم باشد. فاصله این جلسات بین دو تا چهار هفته است.

تاثیر دستمزد پزشک و کلینیک در هزینه ژل پروفایلو
 علاوه بر این‌ها شهر محل زندگی شما، محل و سابقه کلینیک، مقدار دستمزد پزشک و داروهای مورد نیاز پس از تزریق نیز از عوامل موثر بر روی هزینه است
دستمزد متخصص پوست و مو وابسته به متغیری چون شهری که کلینیک در آن قرار دارد، شهرت پزشک و شخصی که تزریق را انجام می دهد است. به این صورت که در شهر های بزرگ معمولا مبالغ کمی گرانتر هستند یا حتی در موقعیت های جغرافیایی متفاوت یک شهر نیز این حالت ممکن است وجود داشته باشد.
بنابراین پیش از اقدام به تزریق بهتر است به اندازه کافی درباره هزینه‌های آن تحقیق کنید.

برخی از نکات تزریق ژل پروفایلو

📌 برای به حداقل رساندن کبودی بعد از تزریق، مصرف هر نوع الکل را حداقل یک روز قبل از درمان قطع کنید.
📌 علاوه بر این، قبل و بعد از تزریق، مصرف داروهایی مانند آسپیرین، ایبوپروفن یا هر نوع داروی ضد التهابی پرهیز کنید زیرا خطر تورم و کبودی کمتر می شود.
📌 تحت هیچ شرایطی به خاطر هزینه های ارزانتر به مراکز غیر قانونی مثل آرایشگاه ها مراجعه نکنید. زیرا این افراد سود جو نه عوارض کار خود را تضمین و قبول می‌کنند و نه می توان به ژل پروفایلو ارائه شده آن ها اعتماد نمود.
📌 ژل پروفایلو زیر پوست جمع نمی شود و حالت گلوله گلوله ندارد بنابراین اگر حالاتی مثل موارد زیر را تجربه کردید فورا به پزشک با تجربه مراجعه کنید:

 • تورمی که با گذشت زمان بدتر می شود.
 • افزایش درد و شدید تر شدن آن با گذشت زمان
 • احساس گرما در پوست، افزایش قرمزی و بدتر شدن آن با گذشت زمان
 • افزایش درد در این ناحیه، رنگ پریدگی یا سفید و خاکستری شدن پوست نزدیک به ناحیه درمان یا در امتداد طرفین بینی در روز انجام درمان و روز بعد از آن
 • احساس ناخوشی عمومی در روز های پس از درمان

مراقبت های قبل و بعد از تزریق پروفایلو برای اثرگذاری بهتر

مراقبت های بعد از تزریق پروفایلو برای اثرگذاری بهتر

تزریق پروفایلو تاثیری در روند عادی زندگی شما ندارد.اما توصیه پزشکی ما به شما این است که

 • به مدت یک هفته از انجام فعالیت های شدید، شنا، سونا و حمام داغ پرهیز کنید.
 • به مدت ۲۴ ساعت پس از تزریق از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 • تا چند روز پس از تزریق از ماساژ و لمس نواحی تحت درمان پرهیز نمایید.
 • تا یک ماه پس از انجام درمان با ژل ها و فیلرهای پوستی از انجام درمان های دیگری نظیر میکرونیدلینگ ، لایه برداری ، میکرودرم ابریژن و … پرهیز کنید.
 • توجه داشته باشید که به هیچ عنوان با دست آلوده نواحی مورد درمان را لمس نکرده و ماساژ ندهید.
 • حتی‌الامکان از نور خورشید دوری کرده و در صورتی که مجبور به خروج از خانه هستید، از کرم ضد آفتاب بدون رنگ و بو با حداقل spf سی درصد استفاده کنید.
 • حتی‌الامکان تا چند روز پس از تزریق بر روی صورت نخوابید.
 • مصرف دخانیات و الکل را تا حداقل یک هفته پس از تزریق آغاز نکنید.

سوالات درباره قیمت پروفایلو صورت :

هزینه‌ تزریق ژل پروفایلو در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

هزینه تزریق پروفایلو به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال مرکز زیبایی، پزشک متخصص، مقدار ژل و دفعات مورد نیاز برای تزریق. 
در کلینیک بهارین شما می توانید زیر نظر پزشک متخصص تزریق خود را انجام دهید. تزریق پروفایلو در دو جلسه با فاصله یک ماه توصیه می شود.
برای مشاهده به صفحه تعرفه خدمات کلینیک بهارین مراجعه کنید.

پروفایلو چه مدت دوام دارد؟

ماندگاری ژل پروفایلو چقدر است ؟ نتایج حاصل از درمان پروفایلو در اغلب اوقات تا ۶ ماه دوام داشته؛ اما می تواند از یک فرد تا فردی دیگر متفاوت باشد

آیا پروفایلو درد دارد؟

در جلسه تزریقی ژل پروفایلو میزان درد و ناراحتی شما بسیار محدود و نزدیک به صفر خواهد بود و پس از اتمام کار نیز نیازی به استراحت و بستری شدن ندارید.

5/5 - (13 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

4 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز
   چون پروفایلو یک مزوژل جوانسازه و به آبرسانی پوست کمک میکنه در سال یکبار نیاز به تمدید داره.

  1. سلام دوست عزیز
   پروفایلو باید در دو جلسه به فاصله یک ماه انجام بشه که تا آبان 1401 هزینه هر جلسه تزریق پروفایلو در کلینیک بهارین 5.200.000 تومن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *