ژل لب مدل روسی

ژل لب مدل روسی

روس ها به عنوان یکی از زیباترین ها در جهان شناخته می شوند. ممکن است متوجه شده باشید که چگونه زنان روسی لب هایی شبیه به سوپر استارها دارند. این تکنیک ژل لب مدل روسی ظاهر بسیار امروزی و مدل مانند دارد. همانطور که روس ها هستند. همینطور از حجم بیش از حد معمولی لب های شما دوری می کند. کلینیک‌های روس ها در خط مقدم مواد تزریقی آرایشی قرار دارند. پرستاران و پزشکان با موفقیت در این مهارت تسلط یافته‌اند. به این دلیل ما را قادر می‌سازد تا این پرکننده لب را به شما ارائه دهیم. به طور کلی پزشکان آنها در سراسر دنیا تدریس می کنند. به این دلیل پزشکان ما نیز از این شرایط نهایت استفاده را می برند. اگر در رابطه با اینکه درد دارد بپرسید؟ به دلیل اینکه نقاط ورودی کمتری استفاده می‌شود و فقط یک نقطه حساس در آن وجود دارد، درد به کمترین شکل ممکن است.

بهترین روش برای ژل لب روسی چیست؟

بهترین روش برای ژل لب روسی
تزریق ژل لب مدل روسی

ژل لب روسی بهتر است بدون بیهوشی انجام شود. سبک بودن دست انژکتورها و محل های تزریق این روش به این معنی است که در طول درمان درد یا احساس صفر است. بنابراین واقعاً نیازی به این کار نیست. همچنین بر اساس تحقیقات ثابت شده است که بیهوشی بر تورم لب تأثیر می گذارد و باعث عدم تقارن نتایج و زمان استراحت بیشتر پس از عمل می شود. طیف محصولات ما همه با تزریق لیدوکائین (بی حسی در داخل محصول) ترکیب شده اند. بنابراین هر چه پیش می رویم لب بی حس می شود. به این دلیل نیازی به بیهوشی نیست.

بهترین لب برای تزریق ژل، لب هایی است که قبلاً ژل تزریق نشده باشد. اما اگر قبلا تزریق را در لب انجام داده‌اید. باید قبل از تزریق ژل لب مدل روسی، آن را حذف کنید. ما ترجیح می دهیم فرآیند حذف را خودمان انجام دهیم تا از حذف کامل اطمینان حاصل کنیم. مانند هر تکنیک دیگری، انژکتور باید در مورد قرار دادن فیلر بسیار دقیق باشد. و قطعاً برای ارتقاء جداسازی بافت برای نتیجه یکپارچه و بهتر، آرامش و صبر لازم است. بسته به مقدار ژل برای تزریق و تراکم بافت لب، زمان می تواند از 30 دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.

ژل لب مدل روسی به دوبرابر زمان روش استاندارد نخ خطی که طول می کشد، نیاز دارد. رسوب قطرات ریز محصول بین بافت لب زمان می برد و در نتیجه یک روکش یکنواخت صاف با اثر لیفت لب آن ایجاد می شود. ممکن است مدت زمان استراحت کمی طولانی‌تر از پرکننده‌های لب معمولی شما باشد. به دلیل تورم و در برخی موارد، کبودی می‌تواند استراحت طول بکشد. این موضوع جای نگرانی ندارد و بدون هیچ نگرانی حل می شود.

تکنیک پرکننده لب روسی چیست؟

ژل لب روسی از عروسک‌های تودرتوی روسی و لب‌های رگه‌دار منحصربه‌فرد آن‌ها که تا حد کمال نقاشی شده‌اند، الگوبرداری شده‌ است. در حالی که پهلوی لب ها نسبتاً در راستای صورت باقی می مانند. نتیجه شبیه عروسک است. در حالی که لب ها به طور طبیعی پر و چاق به نظر می رسد. این ظاهر به جای حجم گسترده، مرکز لب‌ها را افزایش می‌دهد و در نتیجه ظاهر عروسکی دلخواه را به شما می‌دهد. علاوه بر این، اگر علاقه مند به امتحان یک لب روسی هستید. باید بدانید برای هر کسی که قبلاً تزریق ژل لب را تجربه نکرده است، تکنیک روسی به شدت توصیه می شود. و می تواند به صورت طبیعی یا ساختاری که لازم است انجام شود. برای کسانی که قبلا ژل مصرف کرده‌اند، ابتدا باید تصمیم بگیرند می خواهند آن را حذف کنند یا نه. زیرا حذف آن باید 6 هفته قبل از ژل لب مدل روسی انجام گیرد.

تکنیک ژل لب روسی نیازی به هیچ پرکننده ای که در اطراف لب قرار داده شود، ندارد. بنابراین برای اینکه این تکنیک با پتانسیل کامل خود انجام شود، باید پرکننده لب قبلی خود را حذف کنید. این تکنیک حجم اضافی را در بدنه لب با احتمال از بین رفتن آن تولید می کند. (ژل بالای لب قرار می گیرد). می توان از آن برای پر شدن عمدی یا برای دادن پری طبیعی به یک سوپر استار استفاده کرد. این فرآیند در مقایسه با خطوط پرکننده در زیر لب، شامل قرار دادن قطرات ریز فیلر است که به صورت عمودی به لب تزریق می شود. این تکنیک لب را گشاد می‌کند، بالا می‌آورد و بدون هیچ گونه برآمدگی لب‌ها را باز می‌کند.

تفاوت بین تکنیک استاندارد و تکنیک لب روسی چیست؟

به طور معمول، پرکننده‌های استاندارد لب به صورت افقی به لب تزریق می‌شوند که در نتیجه حجم و اثر پری یکنواخت پخش می‌شود. با این حال، برای اجرای تکنیک ژل لب روسی، پزشک شما سرنگ کوچک‌تری را انتخاب می‌کند و مقادیر کمی از فیلر را به صورت عمودی، با تمرکز بر مرکز لب‌ها تزریق می‌کند. یکی دیگر از تفاوت‌های کلیدی این است که تکنیک ژل لب مدل روسی به‌جای افزودن حجم کلی در سراسر لب‌ها، به‌منظور ایجاد ظاهری قلبی شکل، لب را بلندتر می‌کند، یعنی متمرکز بر مرکز لب است. پزشک شما همچنین می‌تواند یک جدول زمانی دقیق برای طول عمر لب‌های روسی شما ارسال کند. اما به طور کلی پرکننده‌های لب روسی شما بین شش تا دوازده ماه دوام خواهند داشت.

در کجا می توانم ژل لب روسی انجام دهم؟

ژل لب مدل روسی را معمولاً می‌توان در مراکز زیبایی انجام داد. اما بهتر است قبل از استفاده حتما درباره پزشک متخصص که می خواهید این کار را انجام دهد تحقیقات لازم را انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. و حتما از توصیه های بعد از تزریق متخصص تان استفاده کنید.

سوالات متداول ژل لب مدل روسی

آیا روش تزریق ژل لب مدل روسی دردناک است؟

خیر. درمدل ژل لب روسی نواحی کمتری برای تزریق فیلر مورد استفاده قرار می‌گیرد. ظرافت سوزن تزریق و محل تزریق به نوعی انتخاب می‌شود که کمترین سوزش را در حین تزریق حس خواهیدکرد. در نتیجه بی‌حسی موضعی برای تزریق ژل به لب کافی می‌باشد و نیازی به بیهوشی زیباجو نخواهد بود.

چرا تزریق ژل لب روسی بیش از سایر روش‌ها طول می‌کشد؟

معمولا تزریق ژل لب مدل روسی به زمانی حدود ۲ برابر سایر روش‌های تزریق ژل نیاز دارد. زیرا رسوب کردن قطرات ژل لب روسی بین بافت لب زمان بر خواهدبود. برای لیفت شدن لب در نقاط نزدیک به مرکز لب، ذرات ژل باید کاملا در میان بافت لب رسوب کنند.

لب روسی چند سی سی ژل لازمه دارد؟

نیاز هر فرد باتوجه به فرم لب‌های او متفاوت می‌باشد. برای اینکه متوجه شوید به چند سی سی فیلر برای ژل لب روسی احتیاج دارید، می‌بایست توسط پزشک ویزیت شوید.

ماندگاری ژل لب روسی چقدر می‌باشد؟

نتایج ژل لب روسی ممکن است از ۶ تا ۱۲ ماه روی لب‌های شما ماندگاری داشته باشد.

5/5 - (9 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *