هزینه مزوتراپی غبغب در سال ۱۴۰۲

هزینه مزوتراپی غبغب در مرداد ماه ۱۴۰۲ چقدر است؟

بسیاری از افراد هستند که همواره از داشتن غبغب رنج می برند.
چربی های زیر پوستی که در نواحی زیر چانه و بین صورت و گردن ایجاد می ‌شود، غبغب می‌گویند. معمولا علت به وجود آمدن غبغب را بر اثر افزایش وزن می دانند اما این احتمال هم وجود دارد که بر اثر عوامل دیگری چون ژنتیک یا حتی شل شدگی پوست به وجود بیایند؛ در هر صورت از زیبایی چهره می کاهد و به همین دلیل افراد برای برطرف کردن آن به روش های مختلفی روی می آورند که گاهی این روش ها جراحی هم می تواند باشد.
اما امروزه  می توان گفت مزوتراپی غبغب روش جدید و بسیار مناسبی برای سوزاندن چربی ‌های جمع ‌شده در نواحی زیر چانه است؛ به‌ طوری‌ که در مقایسه با روش جراحی، مزیت‌های بیشتری دارد.
به بیان ساده‌تر مزوتراپی لاغری غبغب یکی از روش ‌های کم تهاجم به شمار می ‌آید که برای از بین بردن غبغب بسیار تاثیر گذار است.

معمولا برای اقداماتی که در راستای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، شاهد نوسانات قیمت هستیم. از همین رو برای بسیاری از افراد این سوال وجود دارد که هزینه مزوتراپی غبغب چقدر است؟ در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

هزینه مزوتراپی غبغب در کلینیک بهارین سال ۱۴۰۲

هزینه مزوتراپی غبغب ۱۴۰۱

ما در کلینیک زیبایی غرب تهران، کلینیک بهارین مفتخریم خدمات مزوتراپی غبغب را با مواد مزوتراپی رویتاکر با قیمت زیر ارائه دهیم:

قیمت
✔️ هزینه مزوتراپی مو با مزو رویتا به مقدار 2.5 سی سی1.800.000 هزار تومان
✔️ هزینه مزوتراپی مو با مزو رویتا به مقدار 5 سی سی2.800.000 هزار تومان
قیمت مزوتراپی غبغب 1402

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک بهارین

تماس تلفنی

هزینه مزوتراپی غبغب چقدر است؟

با توجه به تمامی موارد فوق، می توان دریافت که هزینه مزوتراپی غبغب برای هر فرد متفاوت است. بنابراین بهترین و دقیق ترین راه برای اطلاع از میزان هزینه قابل پرداخت جهت مزوتراپی غبغب، مراجعه به پزشک و معاینه شدن توسط او می باشد.
همچنین ممکن است به منظور حصول نتیجه ای به مراتب بهتر از روش های دیگری در کنار مزوتراپی نیز استفاده شود که در این شرایط امکان افزایش هزینه برای فرد وجود دارد. البته این موضوع برای همه افراد صدق نمی کند.

بنابراین در مرحله اول نمی توان قیمت مشخصی را برای مزوتراپی غبغب اعلام نمود. هر چه میزان و تعداد تزریق های لازم زیاد باشد هزینه مزوتراپی غبغب هم بالاتر می‌رود. حتما قبل از انجام مزوتراپی لاغری غبغب تحقیقات لازم را انجام دهید و اطلاعی از قیمت ها به دست آورید.

عوامل موثر بر تعیین هزینه مزوتراپی غبغب

عوامل موثر بر تعیین هزینه مزوتراپی غبغب

به طور کلی می توان گفت شرایط فردی که قصد مزوتراپی غبغب را دارد، میزان رشد غبغب او، مدت زمانی که از تشکیل غبغب برای وی می گذرد، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان، ابزار مورد استفاده، نوع مواد تزریقی و … همگی جزو عوامل موثر در روند درمان و نیز هزینه مورد نیاز برای آن می باشد.

شرایط فرد و علت به وجود آمدن غبغب:

غبغب معمولا با افزایش سن و همچنین وزن به وجود می آید اما گاهی ممکن است عوامل ارثی نیز بر آن تاثیرگذار باشد. می توان گفت علت به وجود آمدن غبغب در مدت زمان لازم برای از بین بردن آن توسط روش مزوتراپی تاثیرگذار است.

تعداد جلسات لازم برای از بین بردن غبغب:

تعداد جلساتی که برای رفع غبغب با مزوتراپی در نظر گرفته می شود، معمولا بین ۴ تا ۵ جلسه است اما بسته به شرایط هر فرد می تواند کمتر یا بیشتر باشد.

گستردگی ناحیه غبغب:

هزینه این روش درمانی به میزان گستردگی ناحیه درمان وابسته می‌ باشد؛ بنابراین افزایش وسعت ناحیه مورد نظر، افزایش هزینه را به دنبال دارد.

با توجه به مطالب ذکر شده می‌ توان نتیجه گرفت هزینه مزوتراپی برای غبغب در مرحله اول مشخص نمی‌ شود؛ زیرا تعداد تزریق ‌های لازم در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار می‌ باشند؛ به ‌همین دلیل به شما توصیه می ‌کنیم پیش ‌از انجام هر اقدامی در خصوص عوامل تاثیرگذار بر قیمت تحقیق نمایید.
متاسفانه برخی از پزشکان اقدام به دریافت هزینه های بسیار زیاد و غیر منطقی می کنند. این کار برای مراجعه کننده به صرفه نیست و شما باید هزینه ای را پرداخت کنید که برای این کار لازم می باشد. البته مراقب افراد غیر متخصص نیز باشید که با دریافت پول کم خدمات بی کیفیتی را ارائه می دهند.

هزینه مزوتراپی مو | هزینه مزوتراپی صورت

 هزینه مزوتراپی مو

برای اطلاع از هزینه مزوتراپی مو به این مقاله مراجعه کنید.

هزینه مزوتراپی صورت 1401

برای اطلاع از هزینه مزوتراپی صورت به این مراجعه کنید.

سلامتی خود را فدای هزینه های ارزان نکنید

هر یک از شما حداقل یک مرتبه دیده یا شنیده اید که فردی در اثر جراحی زیبایی مبتلا به مشکلی مانند عفونت و یا عارضه های پوستی شده است. این موارد ممکن است ترس و اضطرابی به شما القا کرده باشند و شما را از انجام اقدامات زیبایی منصرف کرده باشند اما آیا تا به حال از خود پرسیده اید که علت اینگونه مشکلات چیست؟ یعنی از همان ابتدا این باور در ذهنتان شکل گرفت که جراحی مورد نظر از ریشه مشکل دارد و سازگار با مکانیزم بدن انسان نمی باشد؟

اگر اینگونه فکر کرده اید، باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید. بروز چنین مشکلاتی علل مختلفی دارد. ممکن است فرد به لحاظ بیماری یا مشکلاتی که از قبل داشته است، دچار این مشکل شده باشد. بنابرای لازم است قبل از هرگونه اقدام سوابق بیماری خود را به پزشک اطلاع دهید و او را در جریان تمامی مولفه هایی که در سلامت شما دخیل هستند، قرار دهید.

مورد دیگری که می تواند در مزوتراپی غبغب مشکل ساز شود، نوع و جنس موادی است که مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت پایین مواد، عدم سازگاری آن ها با پوست، به پایان رسیدن تاریخ انقضا و عواملی از این قبیل، همگی در موفقیت آمیز بودن نتیجه مزوتراپی غبغب تاثیرگذارند.

مزوتراپی غبغب نیازمند دستگاه خاصی است که حتما باید استانداردهای لازم را دارا باشد و در صورت نبود این استانداردها قطعا مشکلاتی برای سلامتی جسمی فرد به وجود خواهد آمد. بنابراین گرانی بیش از حد و یا ارزانی غیر منطقی حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد.انجام این کار توسط یک پزشک متخصص و حرفه ای از موارد بسیار مهم است.

حال می توانید حدس بزنید که چرا گاهی اوقات هزینه های ارزانی برای مزوتراپی غبغب اعلام می شود. پیش از مراجعه از کیفیت کار پزشک و موادی که استفاده می کند مطمئن شوید و صرفا برای پرداخت هزینه ای کمتر، خود را به خطر نیندازید.

برخی از افراد غیر حرفه ای با ارائه مجوز و مدرکی قلابی اقدام به انجام مزوتراپی غبغب در سالن های زیبایی می کنند. نوع تزریق و میزان آن حتما باید استاندارد باشد. ماده ی استفاده شده باید کیفیت خوبی را داشته باشد. در صورت توجه نکردن به این موارد و انجام این کار در یک مرکز غیر تخصصی ممکن است مشکلات جدی و جبران ناپذیری برای شما پیش آید.

هزینه های سنگین نشانه کیفیت نیست!

با وجود اینکه هزینه های ارزان غیرمعقول می توانند مشکل ساز شوند اما به این معنا نیست که هر چه هزینه بیشتری پرداخت کنید، به نتیجه بهتری خواهید رسید. در واقع به هیچ عنوان نمی توان و نباید بر اساس هزینه دریافتی بابت مزوتراپی غبغب، پزشکی را انتخاب نمود.

اگر بخواهید با این معیار پیش بروید واقعا نمی توانید به نتیجه مطلوبی برسید. برای انتخاب بهترین پزشک مزوتراپی غبغب لازم است در مورد سوابق کاری او در این زمینه  تجارب و مهارتی که دارد، تحقیق نمایید. این مولفه ها هستند که می توانند نتیجه ای به مراتب مطلوب تر را برای شما به ارمغان آورند.

ماندگاری مزوتراپی غبغب چقدر است؟

آیا ماندگاری مزوتراپی غبغب زیاد است و بگونه ای هست که هزینه ای که صرف می کنیم ارزشش را داشته باشد؟
باید گفت در حالت کلی ماندگاری مزوتراپی غبغب زیاد است و اکثر افراد تا سالیان سال از شر غبغب خود خلاص می شوند.
ماندگاری مزوتراپی به عواملی مانند رعایت رژیم غذایی و ورزش دارد. در صورتی که به ورزش و رژیم خود توجه کافی را نداشته باشید ممکن است غبغب شما دوباره برگردد. البته معمولا در فاصله های زیاد جلسات ترمیمی قرار می دهند با انجام این جلسات احتمال بازگشت غبغب بسیار کمتر می باشد.

مزیت ‌هایی مزوتراپی غبغب:

مزیت ‌هایی مزوتراپی غبغب

از مزیت ‌های این روش درمانی می ‌توان به:

 • ایجاد کمترین عوارض جانبی اشاره کرد؛ به ‌طوری‌ که جزو روش‌ های بی‌ خطر برای از بین بردن چربی اضافی در نظر گرفته می ‌شود.
 • این نوع مزوتراپی به جراحی و بیهوشی نیاز ندارد.
 • عموماً در مقایسه با سایر روش‌ ها میزان موفقیت بیشتری به خود اختصاص می‌ دهد.
 • امکان بازگشت به فعالیت ‌های روزانه تا حد قابل ‌توجهی افزایش می ‌یابد.
 • مزوتراپی برای رفع غبغب کمترین دوران نقاهت را شامل شده و تخلیه چربی‌ های زیر چانه را به بهترین شکل ممکن انجام می ‌دهد.
 • نتایج این روش درمانی طولانی مدت است.
 • این روش سریع انجام می‌ شود.

عوارض مزوتراپی غبغب:

به ‌طور کلی این روش درمانی کمترین میزان عوارض جانبی را دارا می ‌باشد؛ بنابراین ایجاد خارش و قرمزی پوست بعد از انجام مزوتراپی کاملاً طبیعی محسوب می شود. لازم به ذکر است بروز برخی از عوارض جانبی همچون تورم و احساس درد خفیف عوامل مشکل سازی در نظر گرفته نمی ‌شوند؛ بنابراین به هیچ‌ گونه نگرانی نیازی نمی‌ باشد. اما در نظر داشته باشید اگر میزان کبودی و حساسیت شما افزایش یابد، باید حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید؛ زیرا در موارد خیلی اندک این احتمال وجود دارد که زخم به عفونت دچار شود.
به شما توصیه می‌ کنیم اگر به راش پوستی مبتلا هستید حتما به پزشک متخصص اطلاع دهید؛ زیرا پزشک ابتدا به درمان راش پوستی اقدام می ‌نماید تا میزان بروز عوارض جانبی مزوتراپی به حداقل برسد.

مراقبت‌ بعد ‌از مزوتراپی غبغب:

مراقبت‌ بعد ‌از مزوتراپی غبغب

بعد از تمان شدن درمان با مزوتراپی غبغب، با حل شدن چربی‌ ها، احتمال این که کمی قرمزی، تورم، حساسیت و درد در ناحیه تحت درمان احساس کنید، به همراه کمی احساس کرختی در اثر داروی بی‌ حسی موضعی وجود دارد.
این عوارض معمولا پس از چند روز به مقدار قابل توجهی، بهبود می‌ یابند. اما مراقبت های لازم برای کاهش این عوارض و نتیجه بخش بودن درمان موارد زیر است:

 • در روز اول بعد از مزوتراپی از کمپرس سرد استفاده نمائید، البته ممکن است که تا چند ساعت درد داشته باشید.
 • حداقل تا 24 ساعت بعد از مزوتراپی غبغب، از شستشوی ناحیه درمانی و دوش گرفتن، خودداری کنید.
 • تا ۲۴ ساعت از انجام ورزش‌های شدید اجتناب نمائید.
 • تا ۲۴ ساعت پس از مزوتراپی، از مصرف دارو‌های ضد التهابی (آسپیرین، موترین و غیره) یا ویتامین‌ E خودداری کنید.
 • پس از مزوتراپی غبغب، به مدت ۲ هفته از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید، اجتناب کنید.
 • در طول دوره درمان تحت هیچ عنوانی به انجام لایه ‌برداری و الکترولیز اقدام نکنید.
 • ۵. در صورت ایجاد کبودی می ‌توانید از پمادهای تجویز شده توسط متخصص استفاده نمایید. البته تعداد دفعات و مقدار کرم استفاده ‌شده باید حتما توسط پزشک تایید شود.
 • ۶. استفاده از رژیم غذایی مناسب در کسب نتیجه دلخواه نقش مؤثری ایفا می‌ کند؛ به ‌همین دلیل مصرف مقدار مناسب آب طول روز موضوع بسیار با اهمیتی در نظر گرفته می ‌شود؛ زیرا خوردن آب کافی در رفع مواد زائد بدن تاثیرگذار می‌ باشد.

سوالات درباره هزینه مزوتراپی غبغب:

هزینه مزوتراپی غبغب چقدر است؟

هزینه مزوتراپی غبغب بسته به میزان و دفعات تزریق، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز، میزان چربی غبغب و دستمزد پزشک متفاوت است و برای اطلاع از مبلغ دقیق آن بهتر است حضورا به پزشک متخصص پوست و زیبایی مراجعه کنید.

مدت ماندگاری رفع غبغب با مزوتراپی چقدر است؟

ماندگاری آن با راعایت نکاتی مادام العمرمی باشد.

بهترین روش رفع غبغب چیست ؟

استفاده از روش مزوتراپی است.

برای مزوتراپی غبغب چند جلسه درمانی مورد نیاز است؟

معمولا، جلسات متعددی مورد نیاز است و پزشک شما، ممکن است که یک تزریق در ماه در طول یک دوره ۶ ماهه را توصیه نماید. بین جلسات درمانی باید حد اقل یک ماه فاصله باشد، البته بعضی افراد، بسته به مقدار چربی موجود در زیر چانه و نتایج دلخواهشان، ممکن است که به جلسات کمتری نیاز داشته باشند.

5/5 - (13 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *