هزینه مزوتراپی صورت مرداد ماه ۱۴۰۲

در دنیای امروز رویای داشتن پوستی سالم برای همه افراد وجود دارد، برای تحقق این رویا روش های زیادی وجود دارد. یکی از این روش ها مزوتراپی صورت است که برای درمان لکه ها و رفع چین و چروک های صورت استفاده می شود.
در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه مزوتراپی صورت ۱۴۰۲ و عوامل تاثیر گذار بر آن آشنا کنیم.

هزینه مزوتراپی صورت حدودا چقدر است؟

هزینه مزوتراپی صورت حدودا چقدر است؟

نمی‌توان به طور قطع برای همه افراد هزینه‌ای یکسان برای مزوتراپی صورت در نظر گرفت، چرا که این هزینه نسبت به هر فرد می‌تواند متغیر باشد.
معمولا تعرفه‌ اعمال پزشکی، باید توسط وزارت بهداشت تعیین بشود تا نظم مورد انتظاری در قیمت‌ها صورت گیرد و کلینیک‌ها با میل خود برای این اعمال قیمت‌گذاری نکنند.
اما به دلیل این که هزینه مزوتراپی صورت به عوامل متعددی مثل سطح آسیب پوستی فرد، روش مزوتراپی، مواد به کار رفته در مزوتراپی، جلسات مورد نیاز که بسته به افراد و سن شان متفاوت است، گستردگی ناحیه مورد درمان و …، بستگی دارد.
در کنار تمامی این موارد اما می‌توان گفت که این روش هزینه بسیار مقرون به‌صرفه‌تری نسبت به سایر روش‌های جوان‌سازی پوست دارد با توجه به این که عوارض خطرناکی را در پی ندارد.

هزینه مزوتراپی صورت در کلینیک بهارین

ما در کلینیک زیبایی غرب تهران، با برند معروف دنیا یعنی مزوی رویتاکر آماده ارائه خدمت به شما زیبا جویان عزیز هستیم.

هزینه مزوتراپی صورت در کلینیک بهارین به صورت زیر است:

  • هزینه مزوتراپی صورت با مواد مزو رویتا 532 به مقدار 2.5 سی سی : 1.800.000 هزار تومان
  • هزینه مزوتراپی صورت با مواد مزو رویتا 532 به مقدار 5 سی سی : 2.800.000 تومان
خدمات قیمت
هزینه مزوتراپی صورت با مواد مزو رویتا 532مقدار 2.5 سی سی1.800.000 هزار تومان
هزینه مزوتراپی صورت با مواد مزو رویتا 532مقدار 5 سی سی2.800.000 هزار تومان
هزینه مزوتراپی صورت

 هزینه مزوتراپی مو

برای اطلاع از هزینه مزوتراپی مو به این مقاله مراجعه کنید.

هزینه مزوتراپی غبغب در سال 1401

برای اطلاع از هزینه مزوتراپی غبغب به این مراجعه کنید.

عوامل موثر بر قیمت مزوتراپی صورت

هزینه مزوتراپی توسط فاکتور های زیر تعیین می شود.

  • میزان و نوع ماده تزریق شده
  • عارضه تحت درمان
  • شرایط فرد
  • تعداد تزریقات
  • تجهیزات و موقیت مطب
  • تعداد جلسات مزوتراپی
  • مهارت پزشک معالج

ترکیبات مورد تزریق :

یکی از عواملی که در هزینه مزوتراپی صورت تاثیر بسزایی دارد، مواد به کار رفته در مزوتراپی است. هرچه که مواد به کار رفته در تزریق معتبرتر و کارسازتر باشند، قیمتشان هم بیشتر می‌شود. به تبع آن هزینه مزوتراپی نیز افزایش می‌یابد.
هیچ فرمول استانداردی برای تزریق مواد به پوست وجود ندارد. پزشک با بررسی نیازهای پوست شما، مواد یا داروهایی را که قرار است تزریق شود، تعیین می کند که نقش مهمی در تعیین هزینه نهایی این روش دارند.
و هم چنین دوز داروهای تزریقی برای فرد و میزان داروهای مصرفی برای وی متفاوت است وبر هزینه نهایی تاثیر دارد.

میزان مورد نیاز:

حجم مواد تزریق شده در پوست که بستگی به پوست افراد و میزان آسیب‌دیدگی آن دارد. بیشتر باشد، هزینه مزوتراپی نیز بیشتر می‌شود.
این که مزوتراپی صورت در چه ناحیه‌ای از صورت تزریق شود و چه میزان گستردگی داشته باشد، نیز یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت این روش تائید شده است.

مهارت و تخصص پزشک :

پزشکی که مزوتراپی را برای بیمار انجام می دهد در هزینه نیز تاثیر دارد. پزشک نه تنها نیازهای پوست را تشخیص می دهد و بهترین درمان را برای آن در نظر می گیرد، بلکه مسئولیت تزریق این مواد را نیز بر عهده دارد. انتخاب پزشک متخصص عوارض تزریق را به حداقل می رساند و شما را یک قدم به نتایج مناسب نزدیک می کند. اما کمک گرفتن از پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه مستلزم صرف هزینه زیادی است. هر چه پزشک در شهر شناخته شده باشد و در انجام کارش بهتر باشد، دستمزد او بیشتر می شود.

تعداد جلسات درمان :

بسیاری از افراد ممکن است به دو جلسه درمانی نیاز داشته باشند و برخی دیگر ممکن است به پنج جلسه درمانی نیاز، این تعداد جلسات بستگی به شرایط فرد دارد که تعیین تعداد آن بر عهده پزشک است. همه چیز به اهداف و وضعیت و نیازهای پوست شما بستگی دارد.
طبیعی است که هر چه نیاز پوست بیشتر باشد، به جلسات بیشتری نیاز است و هر چه جلسات بیشتر باشد، هزینه بیشتری باید پرداخت کنید.

کلینیک درمانی مورد نظر:

 تجهیزات و امکاناتی که کلینیک ها در اختیار بیماران قرار می دهند متفاوت است که در هزینه مزوتراپی تاثیرگذار است زیرا هر چه امکانات کلینیک بیشتر و بهتر باشد هزینه آن برای بیمار بیشتر می شود. همچنین از آنجایی که کلینیک های زیبایی معمولا خصوصی هستند و دولتی نیستند، نرخ هایی که برای کارهای مختلف تعیین می کنند متفاوت است و برای هر کدام نرخ مشخصی وجود ندارد.

شهر و منطقه ای که درمانگاه در آن قرار دارد: 

سایر عوامل شامل شهر و منطقه است. معمولا هزینه های زیبایی و امور پزشکی در شهرهای بزرگی مانند تهران نسبت به شهرهای دیگر بیشتر است و اگر کلینیک در بالای شهر و در مناطق اعیان نشین واقع شود، هزینه ها افزایش می یابد.

قیمت هر جلسه مزوتراپی صورت

همان گونه که عنوان شد، نمی‌توان قیمت مشخصی برای هر جلسه مزوتراپی در نظر گرفت، زیرا این امر بستگی به عوامل متعددی مثل حجم مواد تزریق شده، قیمت مواد و ترکیبات به کار رفته، سطح و وسعت تزریق و از همه مهم‌تر تعداد جلسات دارد.

هر جلسه مزوتراپی چه مقدار طول می کشد ؟

زمان درمان مزوتراپی به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد و برای هر فرد متفاوت است. هر جلسه بدون احتساب زمانی که برای بی حسی گذاشته می شود، بین بیست و پنج تا چهل دقیقه متغیر است.

آیا مزوتراپی صورت نیاز به تکرار مجدد دارد ؟

آیا مزوتراپی صورت نیاز به تکرار مجدد دارد ؟

اثرات مزوتراپی بعد از این مدت مقدار طولانی روی پوست باقی می ماند و سالانه دو بار باید تکرار شود. اگرچه بدون تکرار نیز اثرات مزوتراپی در بهترین حالت تا هجده ماه باقی می ماند.
البته این مدل هم هست که می توان به جای اینکه منتظر ماند تا مشکلات پوستی به سراغ ما بیایند و بعد آن ها را درمان کنیم، می توانیم با انجام مزوتراپی طی چرخه ای منظم، از پوست خود در برابر اثرات افزایش سن و پیری مراقبت کنیم.

آیا بعد از مزوتراپی صورت مراقبت لازم است؟

بله، اگر می خواهید که مزوتراپی نتیجه بخش باشد و هزینه ای که صرف کرده‌اید بهترین برداشت و نتیجه را داشته باشید، مراقبت های بعد از مزوتراپی صورت را باید حتما جدی بگیرید و رعایت کنید.

سوالات متداول هزینه مزوتراپی صورت:

قیمت مزوتراپی صورت چقدر است؟

هزینه مزوتراپی صورت با مواد مزو فیوژن به مقدار 2.5 سی سی : حدود 1.800.00هزار تومان
هزینه مزو تراپی صورت با مواد مزوی فیوژن به مقدار 5 سی سی : حدود 2.800.000 هزار تومان

در مزوتراپی از چه آمپولی استفاده می شود؟

از یک سری آمپول نازک و کوتاه برای تزریق استفاده می شود که سوزن آنها بسیار ریز است.

مزوتراپی برای چه قسمت هایی استفاده می شود؟

برای درمان ریزش مو، درمان تیرگی دور چشم، رفع و از بین بردن چربی و سلولیت، از بین بردن چروک صورت، از بین بردن جای زخم و سوختگی و جوانسازی و شادابی پوست

5/5 - (12 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *