هزینه فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو ۱۴۰۲ چقدر است؟

همان طور که می دانید فیبروز ابرو یکی از جدیدترین تکنیک های آرایشی امروزه محسوب می شود که طرفداران زیادی هم پیدا کرده است.
شما با فیبروز ابرو می توانید ابروها را قرینه و همچنین پرپشت تر کنید، این روش را می توان فقط برای قسمتی از ابرو هم انجام داد. فیبروز ابرو بدون نیاز به دستگاه خاصی انجام می گیرد و هاشور زدن ابروها با کمک یک قلم و سوزن های بسیار ظریف انجام می شود، البته سوزن ها بعد از هر بار مصرف دور انداخته می‌شوند، چون این سوزن ها یک بار مصرف هستند.
اگر شما هم برای رفع نواقص ابروهایتان این روش را انتخاب کردید، حتما هزینه آن برایتان مهم است و این سوال که هزینه فیبروز ابرو چقدر است برای شما هم پیش آمده است، در این مقاله به هزینه فیبروز ابرو و قیمت آن در کلینیک بهارین و عوامل موثر بر هزینه آن می پردازیم.

ویدیو هزینه فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو در مرداد ماه ۱۴۰۲

هزینه فیبروز ابرو چقدر است؟
این سوالی است که برای کسی که می خواهد فیبروز انجام دهد، پیش می آید. حتما زمانی که به صفحات گوگل و اینستاگرام مراکز فیبروز مراجعه می‌کنید، با قیمت های متفاوتی مواجه می شوید، قیمت هایی از 500 هزار تومان تا 5 میلیون تومان. این همه اختلاف قیمت برای چیست؟ در ادامه قصد داریم این عوامل را شرح دهیم ولی ابتدا به هزینه فیبروز در بهارین می پردازیم.

هزینه فیبروز ابرو در کلینیک بهارین

در کلینیک بهارین خدمات فیبروز ابرو ارائه می شود، شما می‌توانید با خیال آسوده از خدمات فیبروز ابرو با هزینه کاملا مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استاندارد بودن دستگاه‌ها و مواد مصرفی نداشته باشید.

چرا که تیم فیبروز ما ضمن استفاده از بهترین مواد، با گذراندن دوره های حرفه ای تخصص کامل را دارند. هزینه های فیبروز در کلینیک بهارین به شرح زیر است:

هزینه فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو2.600.000 تومان
هزینه ترمیمهر جلسه 400.000 تومان
هزینه ریمو2.400.000 تومان
هزینه ریمو جلسه دومبا مشاوره کارشناس مربوطه
قیمت فیبروز ابرو ۱۴۰۲

نتایج فیبروز ابرو در کلینیک بهارین | عکس قبل و بعد فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو + عکس قبل و بعد فیبروز ابرو
هزینه فیبروز ابرو + عکس فیبروز ابرو بعد از ترمیم
هزینه فیبروز ابرو + عکس قبل و بعد فیبروز ابرو

عوامل موثر بر هزینه فیبروز ابرو در تهران و سایر شهر ها

عوامل موثر بر هزینه فیبروز ابرو

قیمت فیبروز ابرو بسیار منصفانه بوده و با توجه به نداشتن تفاوت عمده با روش ‌های دیگر نسبت به آن ها مقرون به صرفه ‌تر است. البته برای انجام بهترین کارها همیشه باید هزینه بیشتری متقبل شویم. در هزینه‌ ای که برای فیبروز ابرو خود انجام می ‌دهید عوامل زیادی دخیل است.

  1. تخصص و مهارت تکنسینی که این کار را انجام می دهد. هر چقدر ماهرتر باشه هزینه ی دستمزد آن بیشتر می شود.
  2. هزینه فیبروز ابرو به نوع رنگی که استفاده می شود، میزان رنگی که پیگمنتر برای ابروی شما استفاده می کند و حتی مارک رنگ استفاده شده بستگی دارد.
  3. قیمت فیبروز به مارک سوزن مورد استفاده و تعداد سوزن های استفاده شده برای انجام فیبروز ابرو نیز بستگی دارد.بد نیست بدانید به تازگی قلم‌ های یکبار مصرف نیز به بازار عرضه شده‌ اند که از لحاظ بهداشتی توصیه می شود.
  4. محیط و مرکز فیبروز ابرو در قیمت فیبروز موثر هستند. بهتر است سعی کنید برای انجام فیبروز ابرو به مراکزی مراجعه کنید که استانداردها را رعایت می‌کند و تاتوکار مجرب و ماهری در آن مشغول به کار است. برای اطمینان به تاتو کار بهتر است رزومه ‌ی او را بررسی کنید. خوشبختانه امروزه تمام تاتوکاران از نتیجه کار خود عکس تهیه می ‌کنند. به عکس‌ های قبل و بعد دقت کنید و سپس اعتماد نمایید.
  5. هزینه فیبروز ابرو در تهران متفاوت با شهرستان‌ ها بوده و می ‌توان ادعا کرد نسبت به شهرستان‌ ها گران ‌تر می ‌باشد و به دلیل مراجعه بیشتر در تهران اکثر تاتوکاران تجربه بیشتری دارند.

نکته مهمی که وجود دارد این است که حواستان به کلینیک هایی که پایین تر از قیمت معمول این خدمات را ارائه می دهند باشد چرا که ممکن است کیفیت فدای قیمت شود!
آیا میدانید که بیشتر از 40٪ از مشتریان تاتو و هاشور ابرو به دنبال جبران اصلاح اشتباهات دیگران هستند. اشتباهاتی از قبیل قرار دادن ضعیف رنگدانه، انتخاب رنگ اشتباه، تکنیک های نادرست و … است. در بسیاری از موارد تنها راه حل حذف، لیزر است که روند آن گران قیمت و وقت گیر است.

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است!

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است!

حتما شما هم دوست دارید بدانید با توجه به هزینه ای که برای انجام فیبروز ابرو صرف می کنید، تا چه مدت می توانید ابروهای زیبایی داشته باشید.
خب، در این مورد باید بگوییم که میزان ماندگاری این تکنیک به مهارت و تخصص پیگمنتر شما و نحوه  مراقبت بعد از فيبروز ابرو شما دارد. البته این مسئله را هم به خاطر داشته باشید که میزان ماندگاری هر یک از تکنیک ها و روش های آرایش دائم و نیمه دائم ابرو به جنس پوست شما بستگی زیادی دارد.
با توجه به تمام موارد بالا، باید بدانید که میزان ماندگاری فیبروز ابرو نیمه دائم آرایشی بین 6 ماه تا دو سال است.

سوالات درباره هزینه فیبروز ابرو:

هزینه فیبروز ابرو چقدر است ؟

هزینه ها بین 500 هزار تومان تا 5000000 تومان متغیره. نوع پیگمنتر و میزان درجه استادی آن بیشتر تاثیر را در افزایش قیمت دارد. در کلینیک بهارین مهر ماه سال 1401، هزینه فیبروز ابرو 1.600.000 توان است.

آیا فیبروز ابرو نیاز به ترمیم دارد؟

بله، بعد از 4 الی 6 هفته که از انجام فیبرو ابروهایتان گذشت باید برای ترمیم مجدد آن مراجعه کنید.

چه کسانی نمی توانند از فیبروز ابرو استفاده کنند؟

افرادی که قبلا ابروهایشان را تاتو کرده اند نمی توانند فیبروز ابرو انجام دهند.

4.8/5 - (17 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *