قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران

از آن جایی که ابرو در زیبایی تاثیر دارد، خیلی از افرادی که از فرم ابروی خود ناراضی هستند از روش‌هایی مانند ژل ابرو، مداد ابرو و تتو کردن ابرو استفاده می کنند.
اما یک روش جدید وجود دارد که بسیار طبیعی است، به تازگی در مدت زمان کوتاه میان مردم جای خود را باز کرده این روش میکروبلیدینگ ابرو microblading است که می توان گفت خیلی شبیه به موهای واقعی ترسیم می شود.
انجام عمل میکروبلیدینگ یکی از رایج ترین عمل هایی است که معمولاً بانوان برای اصلاح فرم ابرو هایشان انجام می‌دهند.
اما این سوال پیش می آید که قیمت میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟


در این مقاله می خواهیم درباره این سوال صحبت کنیم و عوامل موثر در هزینه میکروبلیدینگ ابرو را مورد بررسی قرار دهیم.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

برای پاسخ به این سوال می توان به طور کلی گفت قیمت میکروبلیدینگ ابرو به کیفیت کار، شهرت و مهارت پیگمنتر و نواقصی ابروی فرد و میزان کار و … بستگی دارد.
هم چنین در هزینه میکروبلیدینگ ابرو مواد استفاده شده و دستگاه آن و شهر و منطقه کلینیک یا آرایشگاه تاثیر دارد.
همان‌طور که خود شما هم می‌دانید، هزینه میکروبلیدینگ ابرو از طرف همه مراکز و سالن‌های زیبایی یکسان نیست؛ و از آنجایی که هیچ نظارتی بر روی نرخ آرایشگاه های زنانه انجام نمی شود شما می توانید قیمت میکروبلیدینگ از 800 هزار تومان تا 1.000.000 تومان ببینید. البته در بعضی سالن های لوکس شمال شهر تهران میکروبلیدینگ ابرو را تا دو میلیون ۵۰۰ هزار تومان هم انجام می دهند.
آیا قیمت میکروبلیدینگ ابرو با هزینه فیبروز ابرو فرق دارد؟
دلیل این تغییرات در قیمت میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ در ادامه فاکتورهای موثر بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو را بررسی می‌کنیم.

در نهایت اگر به دنبال یک مرکز میکروبلیدینگ ابرو با کیفیت بالا و قیمت مناسب در تهران هستید، حتما به ما، کلینیک بهارین سر بزنید چرا که با مشاهده نمونه کارهای قبلی می توانید با خیال آسوده، زیبایی ابرو خود را به متخصصین ما بسپارید.
البته برای انجام میکروبلدینگ، معمولا بیشتر تمرکز افراد روی کارهای قبلی متخصص و اطمینان از مهارت اوست و نه هزینه میکروبلیدینگ ابرو.
ضمن این که متخصصین آرایشی توصیه می کنند چون که این گونه خدمات با سلامتی ارتباط مستقیم دارند، حتما در مورد آرایشگاه خوب تحقیق کنید و قبل از شروع کار مدارک و تاییدیه های بهداشتی آرایشگران را بررسی کنید.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در کلینیک بهارین

در کلینیک بهارین شما می توانید با خدمات ابرو که شامل میکروبلیدینگ به روش فیبروز ابرو، ریمو و ترمیم است، مشکل یا نقص موجود در ابرویتان را اصلاح کنید یا اگر از فرم ابرو خود راضی نیستید آن را به شکلی طبیعی تر و زیباتر تغییر دهید.
قیمت میکروبلیدینگ ابرو در کلینیک ما به صورت زیر است:

عنوان قیمت
قیمت میکروبلیدینگ ابرو (فیبروز)2.600.000 تومان
ترمیم 400.000 تومان
ریمو 2.400.000 تومان
قیمت میکروبلیدینگ ابرو

عوامل موثر بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو

عوامل موثر بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو

گفتیم قیمت ها متفاوت است ، این جا به چند علت متغییر بودن قیمت ها می پردازیم :

حجم و میزان ترمیم ابرو بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارد

یکی از مواردی که قیمت میکروبلیدینگ ابرو را تحت تاثیر قرر می دهد، حجم کار است. منظور از حجم کار، میزان نیاز برای ترمیم ابرو است.
یعنی در برخی افراد نیاز به ترمیم کل قسمت ابروی خود را دارند، برخی تنها بقسمت تاج ابرو را می خواهند اصلاح کنند و غیره.
پس طبیعتا هرچه ابروها به طراحی و ترمیم بیشتری نیاز داشته باشند، هزینه میکروبلیدینگ ابرو هم افزایش پیدا می کند.
همچنین توجه داشته باشید برای ترمیم میکروبلیدینگ بعد از یک یا دو ماه ممکن است نیاز به پرداخت هزینه باشد.

میزان مهارت و سابقه متخصص بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارد

یکی از عوامل دیگری که در تعیین هزینه میکروبلدینگ ابرو نقش دارد میزان مهارت فردی است که این کار را انجام می دهد. بدیهی است که مانند هر خدمت زیبایی دیگر، در خدمات ابرو نیز بالا بودن تجربه متخصص منجر به افزایش هزینه می‌شود. اما بالا بودن قیمت میکروبلدینگ ابرو در این حالت به معنای تضمین کار است و کاملا ارزش آن را دارد.

موقعیت و امکانات مرکز زیبایی بر هزینه میکروبلدینگ ابرو تاثیر دارد

بعضی از افراد می خواهند بدانند که قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران چقدر است؟! باید بگوییم قیمت در تهران و کرج با شهرستان های دیگر متفاوت است، چرا که یکی از شاخصه های هزینه میکروبلیدینگ ابرو مکان کلینیک و موقعیت آن است.
موقعیت و شهرت کلینیک تاثیر انکارناپذیری در قیمت میکروبلیدینگ ابرو دارد، چون سالن های زیبایی که در محله های بالاتر و گران تر شهر هستند هزینه ی خدماتشان بیشتر است، به خصوص سالن هایی که دارای معروفیت و شهرت بسیار هستند. بنابراین قیمت میکروبلیدینگ ابرو در یک سالن زیبایی معروف در یک محله ی گران قیمت نسبت به سالن های معمولی بیشتر است ، البته این هم وجود دارد که بسیاری از مراکز از موار مرغوب‌تر و تجهیزات مدرن‌تر و معتبرتر استفاده می‌کنند که باعث بالا رفتن قیمت خدمات ابرو از جمله قیمت میکروبلیدینگ ابرو می‌شود.

برند و کیفیت رنگ بر قیمت میکروبلدینگ ابرو تاثیر دارد

یکی از عوامل مؤثر در بحث قیمت فیبروز ابرو نوع و کیفیت رنگ مورد استفاده می باشد. تنوع رنگ و برند های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند اما شاید تعداد برندهای معتبر در این زمینه بسیار کم باشد.
به دلیل بالا بودن قیمت رنگ برند های معتبر، هزینه فیبروز ابرو نیز با تغییر زیادی همراه خواهد بود. رنگ های متفرقه در بازار در مرحله انجام کار شاید چندان به چشم نیایند اما به مرور زمان همراه تغییر رنگ، ماندگاری خود را نیز از دست می دهند . گذشته از این موارد مهمترین مسئله وجود ترکیبات شیمیایی خطرناک از جمله سرب در این رنگ ها می باشد که عواقب ناخوشایندی در پی خواهد داشت.

سوالات درباره قیمت میکروبلیدینگ ابرو

هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

به طور کلی هزینه میکروبلیدینگ ابرو در مراکز زیبایی مختلف متفاوت است و به عوامل مختلفی چون: ۱) کیفیت کار ارائه شده ۲)تجربه و مهارت پیگمنتر ۳) نوع و کیفیت رنگ های مصرفی ۴) سوزن های به کار رفته ۵)محل قرارگیری مرکز زیبایی بستگی دارد.

چگونه برای انجام میکروبلیدینگ ابرو یک مرکز تخصصی میکروبلیدینگ خوب پیدا کنیم؟

برای یک انتخاب خوب به نکات زیر دقت کنیم: ۱) حتما دقت شود در آن مرکز نکات بهداشتی با بالاترین استانداردها رعایت میشود و تمامی لوازم مصرفی یکبار مصرف هستند. ۲)حتما به این که کار تخصصی آن مرکز میکروبلیدینگ است و به صورت حرفه ای این کار انجام میدهند، دقت کنید. ۳) هرگز با معیار قیمت انتخاب نکنید و حتما نمونه کار ها ببینید و قبل از انجام کار با پیگمنترهای آن مجموعه مشاوره کنید. ۴) از مراجعه کنندگان آن مرکز پرس و جو کنید و نظرات آنها را بخوانید. ۵) حتما این کار را در مرکزی که مجوز رسمی دارد انجام دهید. ۶) از سلیقه و طراحی ،قرینه سازی و مهارت پیگمنتر مطمئن شوید.

5/5 - (11 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *