مزایا پروفایلو

مزایا پروفایلو

درمان‌ با تزریق پروفایلو به دلیل داشتن غلظت بالایی از اسید هیالورونیک بسیار موثر شناخته شده‌اند. اسید هیالورونیک نه تنها مسئول تحریک کلاژن و الاستین است، بلکه منبع عالی هیدراتاسیون است.
در این مقاله، مزایا پروفایلو و تا حدودی هم و عوارض پروفایلو را بررسی خواهیم کرد.
هنگامی که تزریق پروفایلو انجام گرفت، حدود هشت هفته بعد از آن متوجه اثرات این درمان بر روی پوست خود خواهید شد. بنابراین، درمان پروفایلو راهی ایده آل برای بهبود پوست شما شده است اما یادتان نرود که پروفایلو دارای فواید و همچنین دارای عوارض است.

فواید و مزایا پروفایلو چیست؟

مزایا پروفایلو و فواید آن

تزریق پروفایلو رنگ پوست، بافت، آبرسانی و درخشندگی کلی را بهبود می بخشد. می تواند به افزایش استحکام و قابلیت ارتجاعی کمک کند و پوستی سالم تر و نرم تر داشته باشد. پروفایلو بیشتر برای نواحی صورت استفاده می شود، اما می توان از آن برای جوانسازی گردن، دکلته، بازوها، زانوها و دست ها نیز استفاده کرد.
اما برخی از مزایا پروفایلو در زیر بیان شده است:

1) یک درمان غیر جراحی موثر

اکثر درمان‌های مراقبت از پوست که مؤثر بودنشان ثابت شده است، معمولاً شامل یک فرآیند جراحی است. بسیاری از این درمان ها نه تنها حیاتی هستند، بلکه گران هستند. با این حال، تزریق پروفایلو برای صورت و پوست شما عالی است زیرا غیر جراحی است. اگرچه این یک درمان غیر جراحی است، اما نتایج ارزشمند بوده و همیشه بسیار موثر بوده است. این بدان معناست که پروفایلو برای همه راحت است و هیچ گونه عوارض جانبی عمده ای ندارد.

2) با شلی پوست مبارزه می کند

از فواید پروفایلو مبارزه کردن با شلی پوست است. برای هر کسی که با مشکل شلی پوست مواجه است، درمان پروفایلو به دلیل عملکرد قابل ستایش در درمان آن شناخته شده است. فرآیند درمان به گونه ای است که فیبرهای کلاژن و الاستین بر روی ماتریکس پوستی بازسازی می شوند و بلافاصله با شلی پوست مقابله می کنند. این بدان معنی است که شما مجبور نخواهید بود که شلی پوست را تجربه کنید زیرا این درمان پوست شما را سفت می کند و آن را مثل همیشه سفت به نظر می رساند.

3) کیفیت پوست را بهبود می بخشد

تزریق پروفایلو راه حلی برای بسیاری از مشکلات پوستی که ما روزانه با آنها سروکار داریم ارائه می دهد. برای افرادی که دچار چین و چروک، خزش یا شلی پوست می شوند، این درمان مثال زدنی است. چین و چروک های پوست شما را از بین می برد و آن را شفاف، بدون لک و بی عیب نشان می دهد. با سفت کردن پوست، آن را لیفت می کند و شما را جوان تر و شاداب تر نشان می دهد.پس یکی از مزایا پروفایلو بهبود کیفیت پوست است.

4) مناطق مشکل ساز را هدف قرار می دهد

اکثر مردم با مشکلاتی در قسمت‌های خاصی از صورت خود مواجه می‌شوند، مانند چین و چروک زیر چشم، گونه‌های افتاده یا خطوط ریز اطراف چشم‌ها. به عنوان مثال، بیشتر افراد سیگاری دارای خطوط سیگاری و همچنین خطوط ظریفی هستند که در اطراف دهان آنها ایجاد می شود. مزوژل پروفایلو در هدف قرار دادن این مناطق بسیار عالی است و تضمین می کند که هر ناحیه به طور کامل درمان می شود. جدای از این، نیازهای گردن یا دست های شما را نیز با سفت کردن آن ها و صاف نشان دادن آن ها مثل همیشه برطرف می کند.

5) بافت و رنگ پوست شما را بهبود می بخشد

تزریق پروفیلو نه تنها آثار یا فرورفتگی های ناخواسته را از روی پوست شما پاک می کند، بلکه با نرم کردن آن، بافت آن را نیز بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، تزریق ژل پروفایلو یک استراتژی ایده آل برای بهبود رنگ پوست شما است. با از بین بردن چربی ها و سوختگی‌هایی که قبلا داشته اید پوست شما را تمیز می کند و با آشکار کردن رنگ اصلی پوست، رنگ پوست شما را بهبود می بخشد. به طور کلی، این درمان پوست، رنگ پوست و بافت پوست شما را پاک می کند.
پروفایلو با بازگرداندن درخشندگی، افزایش استحکام و خاصیت ارتجاعی و آبرسانی مجدد به پوست شما معجزه می کند. به شما احساس شادابی و جوانی می دهد.

پروفایلو چیست؟

تزریق پروفایلو یک رویکرد جدید برای جوانسازی رنگ پوست و درمان شلی پوست با ایجاد یک پاسخ “بازسازی زیستی” است. پروفایلو یک درمان انقلابی “زیر پوست” است که شروع دسته جدیدی از درمان های تزریقی ضد پیری است. نباید پروفایلو را با پرکننده های پوست، تقویت کننده های پوست یا مزوتراپی اشتباه گرفت. پروفایلو یک درمان مرطوب کننده هیالورونیک اسید است که عاری از هر گونه مواد شیمیایی اتصال متقابل است. این درمان منجر به یک ژل تزریقی اسید هیالورونیک منحصر به فرد می شود که فعالیت تحریک کننده طولانی مدت روی سلول های پوستی دارد. هنگامی که پروفایلو به پوست تزریق می شود، تولید کلاژن و الاستین شما را بیدار و تحریک می کند تا به درمان شلی پوست و افتادگی بافت کمک کند. اغلب به عنوان روشن کردن “بافت پوست” از آن یاد می شود.

پروفیلو یک درمان بازسازی پوست تزریقی است که حاوی یکی از بالاترین غلظت های هیالورونیک اسید (HA) در بازار است، مخصوصا برای افرادی که پوستشان فاقد حجم و خاصیت ارتجاعی است، فرموله شده است.
به جای پرکردن چین و چروک ها، انتشار آهسته HA توسط پروفایلو باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می شود و به نوبه خود رنگ پوست، آبرسانی و ظاهر خطوط ریز را بهبود می بخشد. نتیجه بهبود کیفیت پوست است که تا 6 ماه ماندگاری دارد.

پروفایلو چگونه کار می کند؟

HA آبدوست است، به این معنی که آب را از بدن شما می کشد و نگه می دارد، بنابراین پروفایلو به جای پرکننده به عنوان یک آبرسان عمل می کند. این عمل باعث می شود که برای کسانی که پوست تیره و مات دارند فوق العاده باشد و آن را به پوستی سفت و درخشان تبدیل کند. این اثر در عرض 3-5 روز پس از درمان ایجاد می شود.

طی چند هفته آینده، تولید کلاژن و الاستین تحریک می‌شود و اثر ثانویه سفت شدن پوست را ایجاد می‌کند. این امر مفید است زیرا سطح کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید در پوست از سن 30 سالگی به سرعت کاهش می یابد و در نتیجه علائم پیری مانند خطوط ریز، چین و چروک و پوست بی درخشش ایجاد می شود. پروفایلو برای معکوس کردن برخی از این تغییرات عمل می کند. حداکثر اثر پروفایلو معمولاً 2 ماه پس از درمان دوم مشاهده می شود.

درمان پروفایلو شامل چه مواردی می شود؟

پروفایلو شامل چه درمانی می شود؟

پروفایلو درست در زیر سطح پوست طی 2 جلسه به فاصله 4 هفته تزریق می شود. پس از تزریق، به سرعت در زیر پوست پخش می شود تا آبرسانی را بهبود بخشد، بدون نیاز به ماساژ یا خطر باقی ماندن توده یا گره. پروفایلو در شعاع 2 سانتی متری محل تزریق جذب می شود، بنابراین برای درمان صورت در مجموع تنها به 10 نقطه تزریق نیاز است.

یک دوره تک دوره ای پروفایلو شامل 2 درمان تزریقی به فاصله 4 هفته است که پس از آن می توانید منتظر آبرسانی شدید باشید. باعث درخشش پوست می شود، خطوط ریز ممکن است ناپدید شوند و متوجه پوست صاف تر و سفت تر خواهید شد. دوره های دو درمان را می توان هر شش ماه یک بار در صورت نیاز برای حفظ نتایج تکرار کرد.

دوره ریکاوری پروفایلو چگونه است؟

زمان استراحت پس از درمان حداقل است و شما باید بتوانید بلافاصله پس از عمل به فعالیت‌های روزانه «سبک» خود بازگردید. با این حال، توصیه می کنیم

  • در روز اول پس از درمان از فشارهای بدنی و ورزش خودداری کنید
  • در چند روز اول سونا یا حمام بخار نروید.
  • باید در چند روز اول پس از درمان از قرار گرفتن در معرض شدید نور خورشید یا اشعه ماوراء بنفش خودداری کنید.

عوارض پروفایلو

عوارض پروفایلو

مانند تمام درمان‌های زیبایی غیر جراحی، خطر عوارض جانبی مانند کبودی جزئی یا تورم در محل‌های تزریق وجود دارد. عوارض پروفایلو معمولاً اتفاق نمی‌افتند و معمولاً وقتی رخ می‌دهند به سرعت فروکش می‌کنند.
پروفایلو برای زنان باردار یا شیرده یا افرادی که به هیالورونیک اسید حساسیت دارند توصیه نمی شود.
مانند تمام درمان‌های غیر جراحی زیبایی، عوارض جانبی جزئی ممکن است رخ دهد. عوارض جانبی جزئی پروفایلو شایع عبارتند از:
قرمزی، کبودی خفیف، حساسیت به لمس یا خارش در محل تزریق. اینها همه موقتی هستند و به طور طبیعی ظرف چند ساعت یا یک روز پس از تزریق از بین می روند.
از آنجایی که پروفایلو عاری از مواد شیمیایی مصنوعی است و از موادی ساخته شده است که به طور طبیعی در بدن ایجاد می شود، هیچ عارضه جانبی طولانی مدتی توسط پروفایلو ایجاد نمی شود و نیازی به انجام آزمایش آلرژی قبل از درمان نیست.

قیمت پروفایلو صورت

پروفایلو لازم است در دو جلسه به فاصله یک ماه تزریق شود تا از مزایای آن بهره مند شوند
پس قیمت پروفایلو صورت مسئله جدی می شود و آگاهی از هزینه های پروفایلو لازم است ، شما می توانید یا مقاله ای که درباره قیمت پروفایلو صحبت کرده ایم را بخوانید یا صفحه تعرفه خدمات زیبایی را ببنید.

اگر به تزریق پروفایلو فکر می کنید و می خواهید در مورد اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر، همین حالا میتوانید با مشاورین ما در کلینیک زیبایی بهارین تماس بگرید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

سوالات درباره مزایا پروفایلو

پروفایلو از چه چیزی ساخته شده است؟

پروفایلو نوعی پرکننده پوستی هیبریدی است که از مولکول های غیر متقاطع دو نوع اسید هیالورونیک تشکیل شده است. هر نوع وزن مولکولی متفاوتی دارد که جامع ترین و موثرترین درمان را ممکن می سازد.

عوارض جانبی پروفایلو چیست؟

هیچ خطر شناخته شده ای در ارتباط با پروفایلو وجود ندارد. تحریکات جزئی پوست، کبودی یا تورم رایج با تزریق معمولاً در عرض یک روز ناپدید می شوند. این درمان برای زنان باردار یا شیرده یا افرادی که به اسید هیالورونیک حساسیت دارند توصیه نمی شود.

4.7/5 - (14 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *