بهترین مارک نخ لیفت صورت

بهترین مارک نخ لیفت صورت

 یکی از روش های ایمن و مناسب برای انجام لیفت صورت، استفاده از بهترین مارک نخ لیفت صورت است. این روش در مقایسه با عمل های جراحی تفاوت بسیار زیادی دارد و می تواند زیبایی شما را دوچندان کند. در روش لیفت صورت با نخ به جای عمل جراحی، از نخ و برای کشیدن پوست، استفاده می‌شود که می‌تواند چین و چروک های صورت را از بین ببرد و یا تا نیز تا حد کمی این چروک ها را کاهش دهد. استفاده از بهترين مارک نخ لیفت صورت دائمی بوده و حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه اثر گذاری دارد. امکان دارد در لیفت صورت با عوارضی مانند کبودی و تورم و نیز مشکلات دیگر روبرو شوید که انتخاب بهترین مارک نخ لیفت صورت می‌تواند این مشکلات را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. این روش برای قسمت های گونه، زیر چشم، فاصله میان لب و بینی، غبغب و چروک های پیشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که هزینه انجام این درمان نسبت به عمل جراحی بسیار بوده و همچنین ماندگاری آن نسبت به جراحی بیشتر است.

بهترین مارک نخ لیفت صورت چیست؟

بهترین مارک نخ لیفت صورت چیست؟

برای هریک از قسمت هایی که می‌خواهید در آن جوان سازی و زیباسازی انجام شود از نخ هایی خاص استفاده می‌شود که هزینه و تعداد هریک هر یک از این نخ ها برای هر شخص متفاوت است. ضمن این که برای هر کدام از قسمت های صورت از یک نوع نخ استفاده می‌گردد که هرکدام هزینه و تعداد متفاوتی دارد. لازم به ذکر است که بهترین نخ ليفت صورت نخی می‌باشد که باعث افزایش میزان کلاژن سازی و جوانسازی در پوست شود.

بهترین مارک نخ لیفت صورت

بهترین مارک نخ لیفت صورت
  • نخ PDO-COG

نخ PDO-COG تک رشته ای بوده و دارای خار های بسیار ریز است که باعث می‌شود روند کلاژن سازی افزایش یابد و در نتیجه موجب کشش پوست می‌گردد. ضمن این که نخ PDO-COG به پوست صورت قلاب شده و نیز روند لیفت صورت را سرعت می بخشد. استفاده از این نخ به تنهایی انجام نمی‌گردد و فقط در بعضی از مواقع که نیاز باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین قیمت آن بسیاز زیاد است. نخ PDO-COG انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • نخ‌های مونو

این جنس از نخ‌ها بدون خار و همچنین صاف هستند. از نخ‌های مونو برای سفت شدن پوست استفاده می‌‌شود. لازم به ذکر است که این جنس از نخ ها تاثیراث زیادی در لیفت صورت نداشته و باید برای اثر گذاری بیشتر از نخ های زیادی استفاده شود تا روند کلاژن سازی آغاز و نیز جوانسازی صورت انجام شود.

  • نخ‌های فیلامنت طلایی

همان طور که از نامش پیداست نخ‌های فیلامنت طلایی از جنس طلای ۲۴ عیار می‌باشند و ضمن این که در کشور هایی همچون انگلستان برای لیفت صورت از آن استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که استفاده از این نخ ها برای لیفت صورت بسیار گران قیمت هستند.

  • نخ سیلوئت

جراحی با نخ سیلوئت به لیفت نخ عروسکی هم شناخته می شود. در این روش توسط تعلیق بخیه با کمک قیف‌هایی که در جراحی زیبایی و نیز در جراحی بازسازی استفاده می‌شود، انجام می‌گیرد.

  • نخ های کلاژن

یکی دیگر از بهترین مارک نخ لیفت صورت، نخ کلاژن است. ضمن این که از این نخ برای لیفت صورت هایی استفاده می‌شود که دارای پوستی نرم و لطیف هستند. لازم به ذکر است که این نوع لیفت سبب تولید بیشتر کلاژن در پوست می‌شود و نیز می‌تواند در جوانسازی پوست کمک بسیاری کند.

  • نخ PGA

 نخ PGA چندرشته ای بوده و می‌توانند با تحریک پوست موجب کلاژن سازی و التهاب شوند. لازم ذکر است که این نخ ها درون خود گلیکولیک دارند که باعث افزایش کلاژن سازی می‌شود. ضمن این که نخ های PGA بیشتر از نخ های دیگر باعث ایجاد التهاب شده و نیز شاهد نتایج بهتری خواهید بود.

  • نخ Hurricane

 در این روش نخ Hurricane به شکل مارپیچ مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیز باعث می‌شود تا نخ داخل بافت کشیده شده و التهاب بیشتری را ایجاد کند. این نخ در مقایسه با نخ کاگ بسیار استفاده می‌شود. ضمن این که بسیاری از عملیات لیفت صورت را با استفاده از نخ Hurricane انجام می دهند. لازم به ذکر است با به کار گیری این نخ ها عمل خون رسانی افزایش می‌یابد و نتیجه آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود. توجه داشته باشید که طول نخ برای هر بخش از صورت بستگی به ضخامت و عمق چروک ها دارد.

  • نخ پیچ دار

می‌توان برای بالا بردن حجم صورت به وسیله لیفت از نخ پیچ دار استفاده کرد. نخ های پیچ دار با ترکیب سایر نخ ها بر دور سوزن بافته می‌شوند. برای مثال اگر فرد می‌خواهد چانه باریک تر داشته باشد و یا فرو رفتگی های آن را پر کند، این نخ ها می‌توانند با انجام یک لیفت تمیز نتیجه دلخواه را به همراه داشته باشند. ضمن این که با بافت دو نخ به هم دیگر چند پیچی نامیده می‌شود.

  • نخ کاگ

نخ های کاگ به نخ های مونو نیز شبیه هستند ضمن این که در ساختار این نوع نخ ها خارهای ریزی وجود دارد که متصل به لایه های پوست است و باعث می‌شود تا روند کلاژن سازی افزایش یابد. و همچنین این نخ ها برای لیفت غبغب، زاویه سازی فک، لیفت ابرو و بینی کاربرد بسیاری دارند. بافتی که پس از استفاده از این نخ ها در سطح پوست به وجود می‌آید بسیار نرم و لطیف می‌باشد.

  • نخ های تکی

به نخ‌هایی که از جنس PDO هستند و به صورت جداگانه ساخته می‌شوند نخ های تکی، گفته می شود و نیز جنس آنها نرم بوده و در پوست التهاب کمتری ایجاد می کنند. ضمن این که این روش برای چین و چروک های سطحی و عمیق استفاه می شود، چون در پوست کشش زیادی ایجاد نمی‌کند. نخ ها طبق طبق الگویی خاص در پوست صورت چندین بار قرار می‌گیرند تا بتواند کشش لازم را به وجود آورد و همچنین روند کلاژن سازی انجام شود. این روش برای پوست های شل و آویزان گردن، سفت کردن پوست صورت، خطوط پیشانی و همچنین برخی چین و چروک های کم عمق صورت موثر هستند. می‌‌توان از این نخ ها برای ایجاد گونه بهره برد. برای هر نقطه ی مشخص شده بین ۱۰ تا ۳۰ نخ مونو استفاده می‌شود که تعداد آن بستگی به تشخیص پزشک متخصص دارد. ضمن این که ترکیبی از نخ های تکی و نخ های کاگ می‌تواند برای زیباسازی و سفت کردن پوست مورد استفاده قرار بگیرد.

به چه دلیل از بهترین مارک نخ لیفت صورت استفاده می‌شود؟

 در بین افراد استفاده از روش لیفت صورت بسیار رایج است و ضمن این که برای افرادی که ترس از عمل جراحی دارند و یا به دنبال روشی ساده تر هستند، انتخاب لیفت صورت بسیار مفید است. لازم به ذکر است برای انجام این کار از پزشک متخصص کمک بگیرید و بایستی لیفت صورت در محیطی امن و با استفاده از مواد درجه یک انجام شود. اگر این نکات را رعایت کنید عوارض آن کاهش یافته و نیز خطری به همراه نخواهد داشت. استفاده از نخ های غیر مرغوب باعث می‌شود تا رد آن بر روی صورت مانده و عوارضی همچون تورم خواهد داشت، به همین دلیل است که توصیه می‌شود از بهترین مارک نخ لیفت صورت استفاده کنید. بایستی برای انجام لیفت صورت از نخ هایی که مرغوب هستند استفاده کنید، زیرا هرچقدر نخ با کيفيت تر و مرغوب باشد تاثیرگذاری و ماندگاری آن افزایش می‌یابد.

هزینه بهترین مارک نخ لیفت صورت چقدر است؟

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت بستگی به مارک، نوع، جنس و تعداد نخ دارد. هر چقدر که جنس نخ بهتر و مرغوب تر باشد قطعا قیمت آن نیز زیاد خواهد بود. ضمن این که هزینه بهترین مارک نخ لیفت صورت با توجه به نخی که در درمان استفاده شده است متفاوت خواهد بود.

سوالات درمورد بهترین مارک نخ لیفت صورت

بهترین مارک نخ لیفت صورت کدامند؟

بهترین مارک نخ لیفت صورت عبارتند از: نخ های مونو، نخ های فلامینت طلایی، نخ سیلوئت، نخ های کلاژن، نخ پیچ دارد و... هستند.

هزینه بهترین مارک نخ لیفت صورت چقدر است؟

همان طور که گفته شد هر چقدر مارک یا جنس نخ بهتر و مرغوب تر باشد قطعا هزینه آن نیز زیاد خواهد بود. لازم به ذکر است تعداد نخ های استفاده شده در درمان نیز در هزینه های آن موثر است.

بهترین مارک نخ لیفت صورت چه کاربرد هایی دارد؟

یکی از کاربردی های بهترین مارک نخ لیفت صورت رفع چین و چروک‌های عمیق پیشانی، قسمت های گونه، فاصله میان لب و بینی و همچنین رفع غبغب بسیار تاثیرگذار است.

5/5 - (13 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *