سن‌ مناسب لیفت صورت با نخ

امروزه یکی از بهترین و پرطرفدار ترین روش ها برای جوان سازی و رفع چین و چروک ها، لیفت صورت با نخ می‌باشد. ولی برای کسب‌ بهترین نتیجه، می‌بایست در سن‌ مناسب لیفت صورت با نخ را انجام دهید چرا که اگر در سن‌ مناسب برای این کار نزد پزشک مراجعه نکنید نمی‌توانید نتیجه خوبی را از این کار بگیرید و وقت و هزینه شما به هدر خواهد رفت. در این مقاله ما قصد داریم شما را به صورت کامل با سن مناسب لیفت صورت با نخ آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

سن‌ مناسب لیفت صورت با نخ

 بهترین زمان برای لیفت صورت با نخ زمانی است که فرد با افتادگی خفیف پوست و یا ایجاد پوست اضافی مواجه شود که این اتفاقات اکثرا در سن ۳۰ الی ۵۰ سالگی به وجود می‌آیند. ولی با توجه به عوامل مختلف ممکن است زودتر یا دیرتر این اتفاق دیده شود. با مشاهده نمودن این تغییرات می‌بایست حتما به انجام لیفت صورت با نخ بپردازید. لازم به ذکر است که به تاخیر انداختن لیفت صورت موجب نابودی بافت پوست می‌شود.

تاثیر سن در ماندگاری نتایج لیفت صورت با نخ

اگر متقاضی در بهترین سن برای لیفت صورت با نخ به پزشک مراجعه نماید، می‌تواند نتیجه بسیار عالی از این روش درمانی را کسب کند و هم چنین دارای دوره نقاهت خیلی کوتاهتری نسبت به دیگر افراد خواهد بود. در صورتی که سن متقاضی برای انجام روش درمانی لیفت صورت با نخ خیلی زیاد شده باشد، به احتمال زیاد نمی‌تواند چین و چروک های پوست صورت خود را درمان نماید.

انجام لیفت صورت با نخ در چه سنی مجاز نیست؟

 برای انجام لیفت صورت با نخ هیچ محدودیت سنی وجود ندارد. همانطور که ذکر شد با انجام این‌روش درمانی در سن مناسب به بهترین نتیجه دست خواهید یافت و سنی که برای لیفت صورت با نخ در نظر گرفته شده است معمولا بین ۳۰ الی ۵۰ سال است که طبق نظر پزشک ممکن است کمی متغیر باشد. لازم به ذکر است که تمام افراد قادر نیستند از لیفت صورت با نخ استفاده نمایند.

امکان دارد در بعضی از افراد به نخ حساسیت وجود داشته باشد در این صورت استفاده از روش درمانی لیفت با نخ توصیه نمی‌شود. هم چنین کسانی که آکنه و یا بیماری های پوستی مانند تبخال دارند نیز گزینه مناسبی برای انجام لیفت صورت با نخ نمی‌باشند و افرادی که دیابت و یا بیماری هایی دارند که از داروهای ضد انعقاد خون استفاده می کنند هم جزو افرادی هستند که پزشک نباید برای آن ها لیفت صورت با نخ را انجام دهد.

مراقبت های بعد از انجام لیفت صورت با نه با رعایت سن مناسب لیفت صورت با نخ

بعد از انجام لیفت صورت با نخ در سن مناسب برای اینکه بتوانید به بهترین نتایج با کمترین عوارض دست یابید، توصیه می‌کنیم به انجام مراقبت هایی که در ادامه ذکر می‌کنیم بپردازید:

  • موقع خواب برای کاهش تورم و کبودی، سر خود را بالاتر از بدن خود نگه دارید.
  • تا چند روز فعالیت‌های روزمره خود را محدود نموده و استراحت کنید.
  • سعی کنید از بروز سرماخوردگی جلوگیری نموده و در صورت وقوع تلاش نمایید تا به صورت سریع درمان شوید.
  • برای کاهش تورم و خونریزی از کمپرس سرد بر روی محل مورد نظر استفاده کنید.
  • تا مدتی از مصرف نمودن سیگار و داروهای ضدالتهابی خودداری کنید.
  • در روزهای اول بعد از انجام لیفت صورت با نخ از خم شدن یا بلند نمودن اجسام، زور زدن، شنا، ارتباط جنسی و تمام فعالیت هایی که موجب بالا رفتن فشار خون می‌شوند، پرهیز نمایید.

کاندید های مناسب برای انجام عمل لیفت صورت با نخ

عمل لیفت صورت با نخ برای کسانی مناسب می‌باشد که دارای چین و چروک زیادی در صورت خود هستند. هم چنین کسانی که در بخش‌های گوناگون پوست صورت خود افتادگی و شل شدگی را دارند نیز کاندید مناسب برای انجام این روش درمانی بوده و می‌توانند از این روش استفاده نمایند. لازم به ذکر است که تمام کاندید های مناسب برای انجام این روش درمانی باید در سن مناسب برای انجام لیفت صورت با نخ مراجعه نمایند و نباید چین و چروک پوست آن‌ها بسیار زیاد و عمیق شده باشد، در غیر این صورت نتیجه رضایت بخشی از این روش درمانی کسب نخواهند کرد.

هم چنین افرادی که در سن مناسبی برای انجام لیفت صورت با نخ به پزشک مراجعه می‌کنند، می‌بایست از نظر جسمی به صورت کامل سالم باشند و دارای هیچ گونه مشکلی نباشند. چرا که در صورت مبتلا بودن به بیماری‌های زمینه‌ای ممکن است موقع استفاده نمودن از دارو‌های بیهوشی یا بی‌حسی با مشکلاتی رو به رو شوند.

به صورت کلی می‌توان گفت بهترین کاندید ها برای انجام این روش درمانی کسانی هستند که کاملا سالم بوده و در سن مناسب لیفت صورت با نخ به پزشک مراجعه نمایند.

سوالات درمورد سن مناسب لیفت صورت با نخ

سن مناسب لیفت صورت با نخ چه سنی است؟

برای انجام این روش درمانی محدودیت سنی وجود ندارد ولی برای کسب‌ بهترین نتایج پزشکان بهترین سن مناسب لیفت صورت با نخ را سن ۳۰ الی ۵۰ سالگی می‌دانند.

آیا تمام افراد قادر به استفاده از این روش درمانی می‌باشند؟

بله. تمام افرادی که از لحاظ جسمی سالم هستند می‌توانند از این روش درمانی استفاده کنند.

ماندگاری لیفت صورت با نخ به چه عواملی بستگی دارد؟

ازجمله عواملی که در ماندگاری لیفت صورت با نخ تاثیر می‌گذارد سن مناسب برای انجام این روش درمانی، میزان تجربه و مهارت پزشک، کلینیکی که برای انجام این روش درمانی به آن مراجعه می‌شود و... می‌باشند.

3.7/5 - (4 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *