ماندگاری و دوام لیفت با نخ چقدر است؟

با افزایش سن، پوست دچار افتادگی و پیری می‌شود که این مشکل برای برخی از افراد بسیار آزار‌ دهنده است اما جای نگرانی نیست چراکه روش های زیادی برای جوان سازی و رفع این مشکل وجود دارد که تمام این راهکار و روش ها قادر هستند نتایج خوب یا حتی نتایج منفی برای افراد داشته باشند که هر یک از این نتایج با توجه به مواردی می‌توانند مختلف باشند.

یکی از این روش ها برای از بین بردن این مشکلات لیفت با نخ است که برای جوان سازی پوست از این روش استفاده می‌شود و و به کمک پزشک متخصص در زمینه لیفت با نخ این روش به کار می‌رود. طبق این روش نخ از سوراخ های بسیار کوچک و ریزی که در نقطه های مختلف صورت به کمک پزشک و سوزن ایجاد شده است در زیر پوست قرار گرفته و بعد از مدتی به پوست جذب می‌شود. اما سوال اینجاست که ماندگاری و دوام لیفت با نخ چه قدر است؟ اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که این سوال ذهنتان را درگیر کرده است، توصیه می‌کنیم برای پاسخ به سوال خود در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

ماندگاری و دوام لیفت با نخ

لیفت با نخ معمولا حدود ۱۲ الی ۱۸ ماه ماندگاری دارد که این ماندگاری ممکن است کمتر یا بیشتر از این مقدار باشد چرا که این ماندگاری به عوامل زیادی بستگی دارد که ازجمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتخاب پزشک متخصص

انتخاب پزشک برای انجام لیفت نخ در ماندگاری و دوام لیفت با نخ تاثیر گذار است به این صورت که پزشک متخصص با انجام وظایف خود به صورت دقیق می تواند موجب افزایش ماندگاری و دوام لیفت نخ گردد زیرا این کار به ظرافت و مهارت خاصی نیاز دارد.

  • توجه نمودن به دستورات پزشک

از عوامل دیگر که در ماندگاری و دوام لیفت با نخ تاثیر گذار است رعایت نمودن دستورات پزشک بعد از انجام این فرایند است. بنابراین برای افزایش ماندگاری و دوام لیفت با نخ توصیه می‌شود به انجام مراقبت های قبل و بعد از این کار که توسط پزشک متخصص ارائه می‌شود بپردازید تا بتوانید به بهترین نتیجه نیز برسید.

این مراقبت ها عبارتند از:

اگر بعد از انجام این فرایند حالت تهوع داشته باشید از مایعات استفاده کنید.

بعد از انجام این فرایند سر خود را بالا نگه دارید.

در صورتی که پوست شما دچار تورم یا کبودی شده است، تا ۵ روز هر روز ۴ بار به مدت نیم ساعت، از کمپرس یخ استفاده نمایید.

تا ۲ الی ۳ هفته از وارد کردن فشار شدید یا کشیدگی پوست صورت خودداری کنید.

تا یک روز از انجام حرکات مختلف بر روی اجزای صورت خودداری نمایید.

از مصرف کرم های صورت یا آرایش کردن صورت تا دو روز پرهیز کنید.

از کشیدن صورت یا ماساژ دادن آن تا ۳ هفته خودداری نمایید.

تا ۷ الی ۱۰ روز از غذاهای نرم و یا مایعات استفاده کنید.

تا دو هفته از جویدن آدامس اجتناب کنید.

از مصرف کردن نوشیدنی ها با نی خودداری کنید.

  • توجه کردن به سلامت بدن

با توجه به اینکه ماندگاری و دوام لیفت با نخ در اثر مواردی ازجمله سیگار کشیدن، مصرف کردن الکل و پیروی از یک رژیم غذایی نامنظم پایین می‌آید. به همین علت بعد از انجام این عمل باید به سلامت بدن خود دقت‌ کنید.

  • هوشیار بودن در زمان دوره نقاهت

مورد دیگری که در ماندگاری و دوام لیفت با نخ تاثیر می‌گذارد این می‌باشد که فرد موقع سپری نمودن دوره‌ی نقاهت باید هوشیار باشد و بتواند مراقبت هایی را که در دوره نقاهت به کمک پزشک متخصص در زمینه لیفت با نخ تعیین می‌شود را انجام دهد و دوره‌ی نقاهت خود را به آسانی و با موفقیت کامل طی نماید. طی نمودن این دوره زمانی که با موفقیت پشت سر گذاشته شود قادر است نتیجه های خوبی را برای متقاضی در پی داشته باشد.

نحوه افزایش ماندگاری و دوام لیفت با نخ

از جمله نکاتی که برای بالا بردن ماندگاری و دوام لیفت با نخ می‌توان به آن اشاره کرد این می‌باشد که بعد از سپری شدن حدود یک الی یک و نیم سال بعد از عمل، هر زمان احساس کردید که ماندگاری و دوام لیفت با نخ در حال کمرنگ شدن می‌باشد و نتایج آن خنثی می گردد، دوباره این عمل را تکرار کنید.

لیفت با نخ به چه شکل است ؟

لیفت صورت با نخ روشی می‌باشد که افتادگی های پوست را بدون اینکه برشی ایجاد شود، برطرف می‌نماید. این روش عبارت است از کشیدن پوست آویزان به کمک نخ است به صورتی که این نخ قابل مشاهده نمی‌باشد و موجب جوان‌تر شدن می‌گردد.

سوالات درمورد ماندگاری و دوام لیفت با نخ

ماندگاری و دوام لیفت با نخ چه قدر است؟

ماندگاری و دوام لیفت با نخ به صورت کلی، یک الی یک‌ و نیم سال است، اما این ماندگاری با توجه به میزان سطح و تجربه پزشک، رعایت نمودن مراقبت ها و... ممکن است کمتر و بیشتر شود.

انجام این روش درمانی برای چه کسانی ممنوع است؟

برای کسانی که به سرطان پیشرفته، بیماران دیابتی، اختلالات انعقادی، التهاب ناشی از عفونت در پوست و بیماری‌های خود ایمنی شدید مبتلا هستند استفاده از لیفت با نخ ممنوع می‌باشد. هم چنین استفاده از این روش درمانی برای کودکان و خانم های باردار نیز مجاز نیست.

انجام عمل لیفت با نخ چه قدر زمان می‌برد؟

حدود نیم ساعت

5/5 - (1 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *