قیمت لیفت صورت با نخ

قیمت لیفت صورت با نخ مرداد ماه سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

کلاژن های پوست با افزایش سن دچار تغییرات شده و این تغییرات باعث شل شدگی و افتادگی پوست و در نتیجه چین و چروک بیشتر می شود. تا همین چند سال پیش تنها راه درمان افتادگی و شل شدگی پوست، جراحی لیفت صورت بود؛ یک جراحی دشوار با خطرات بسیار و دوران نقاهت طولانی.
اما امروزه لیفت صورت با نخ می تواند جایگزین خوبی باشد چرا که یکی از رایج ترین و کم خطرترین روش های کاهش چین و چروک پوست است. اما از آن جا که قیمت برای همه ما مهم است در این مقاله به قیمت لیفت صورت با نخ می پردازیم.

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک بهارین

تماس تلفنی

قیمت لیفت صورت با نخ

همان طور که گفتیم هزینه یک روش درمانی مهم است و از مواردی است که نمی توان نادیده گرفت. پس قیمت لیفت صورت با نخ فاکتور مهمی است.
لیفت صورت با نخ در مقایسه با عمل جراحی لیفت هزینه پایین تری را دارد و صرفه اقتصادی در این مورد افزایش پیدا خواهد کرد. جراحی لیفت نیاز به بی‌هوشی عمومی، اتاق عمل بیمارستانی، تیم کامل جراحی و شرایط بستری دارد. دردسرهایی که در لیفت با نخ وجود ندارند و باعث تفاوت قیمت چشمگیر این دو روش می‌شود.
روش های زیبایی که به مراتب ارزان‌تر باشند هم وجود دارند اما به دلیل این که برای حفظ نتایج باید هر چند وقت یکبار انجامشان بدهید، باید ببینید که کدام روش برای شما به‌صرفه‌تر است که این هم به شرایط شما بستگی دارد.

هزینه لیفت صورت با نخ آمریکایی در کلینیک بهارین

هزینه لیفت صورت با نخ آمریکایی در کلینیک بهارین

باید بگوییم که هزینه لیفت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد، در نتیجه هزینه لیفتینگ صورت با نخ بعد از معاینه توسط پزشک دقیق تر برآورد می شود.
ما در کلینیک بهارین از بهترین نخ لیفت صورت و برترین برند روز جهان استفاده می کنیم، یعنی لیفت صورت با نخ با نخ سیلوئت آمریکا انجام می شود.

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک بهارین

تماس تلفنی

عوامل موثر بر قیمت لیفت صورت با نخ

عوامل موثر بر قیمت لیفت صورت با نخ

در این بخش عوامل تاثیر گذار بر هزینه لیفت صورت با نخ را بررسی می کنیم؛ مشاهده خواهید کرد که با وجود این عوامل متعدد، نمی توان یک قیمت واحد برای هر کس در این عمل زیبایی بر آورد کرد.
اما شما می توانید قبل از درمان در کلینیک بهارین با جلسه مشاوره پزشک و بیان انتظارات خود، نوع نخ و تعداد نخ مشخص شود و قیمت گذاری حدودی صورت بگیرید تا شما راحت تر بتوانید اقدام کنید.

تاثیر نوع نخ در هزینه لیفت با نخ

نخ هایی که در این روش استفاده می شوند انواع مختلفی دارند و مدت زمان ماندگاری و میزان قابلیت آن ها در لیفت کردن متفاوت است.

 • نخ های مونو گروهی از نخ های صاف و بدون خار هستند که تاثیر آن ها در سفت کردن پوست است و تاثیر زیادی بر لیفت ندارند و بیشتر شل بودن و آویزانی پوست را درمان می کنند. به همین علت برای سفت شدن و رفع چروک های پوست از این نخ ها به طور هم زمان با نخ های خاردار استفاده می کنند. این نخ ها در نقاطی به پوست متصل می شوند تا بتوانند در جای خود ثابت بمانند.
 • نخ های کاگ یا خاردار نخ هایی هستند که مثل یک قلاب در چین و چروک های گیر می کنند و بر خلاف نخ های مونو نیازی به نقطه لنگر و ثبات ندارند و به وسیله خار هایشان در پوست قرار می گیرند.
 • نخ های پیچ دار از دو گروه قبلی گران تر هستند و برای مشکلاتی از قبیل پر کردن فرورفتگی های پوستی استفاده می شوند. اگر از دو نخ پیچیده به طور همزمان استفاده شود خاصیت حجم دهندگی ان بالاتر می رود و اصطلاحا به آن مولتی اسکرو گفته می شود که قدرت تاثیر گذاری بیشتری نسبت به نخ های تکی پیچ دار دارد.

تولید کلاژن اطراف این نخ ها سبب درمان شیار ها و چروک های ریز پوستی می شود.

تاثیر تعداد نخ های استفاده شده در هزینه لیفت با نخ

تعداد نخ های استفاده شده در این روش توسط پزشک و با توجه به پوست شما و نیاز آن به درمان و هم چنین نوع نخ استفاده شده بستگی دارد.

 • لیفت کلاسیک:در این روش از هشت نخ کوتاه ساده استفاده می شود که به طور یک طرفه در پوست قرار می گیرند. نخ های استفاده شده از نوع کاگ هستند و سبب تحریک کلاژن سازی می شوند و به طور معمول یک سال ماندگاری دارد.
 • لیفت با نخ دوبل: در این روش از نخ های کوتاه و بلند کاگ یا خاردار به طور همزمان و به تعداد دوازده نخ استفاده می شود. نخ ها در چهار ماه جذب می شوند ولی آثار لیفت تا یکسال برجای می ماند.
 • لیفت با نخ به روش VIP: در این روش از هجده نخ کوتاه و بلند خاردار به طور همزمان استفاده می شود و از آن جا که نخ ها به صورت هلالی در پوست قرار می گیرند خاصیت و دوام این روش از روش های قبلی بیشتر است. با توجه به تعداد نخی که در این روش استفاده می شود این روش نسبت به روش های قبلی گران تر خواهد بود.

تاثیر تجربه ی پزشک در هزینه لیفت با نخ

با توجه به این که نخ های مونو نیاز به نقطه لنگر مناسب دارند این از هنر و تجربه پزشک است که این نقاط را در نواحی غیر قابل مشاهده مثل زیر مو قرار دهد تا فرد زودتر و با ظاهر بهتر بتواند به فعالیت های اجتماعی خود بازگردد.

هم چنین انتخاب نخ و نحوه قرار دادن درست آن ها برای برآورده کردن خواسته مراجعه کننده نیاز به تجربه کافی و موفق در این زمینه دارد. پزشکان با تجربه ممکن است هزینه بیشتری را دریافت نمایند و در عوض نگرانی از بابت عوارض را به حداقل برسانند.

هزینه لیفت با نخ ممکن است در شهر های بزرگ مثل پایتخت نسبت به شهر های کوچک گرانتر باشد که می تواند به علت متقاضیان بیشتر، پزشکان ماهرتر یا خدمات ارائه شده بهتر باشد.

ناحیه تحت درمان

تحت تاثیر عواملی مانند سبک زندگی، رژیم های غذایی و شرایط محیطی ممکن است پوست دچار افتادگی یا چروک های متعددی شود که از سن سی سالگی کم کم خود را نمایان می کنند. این چروک ها تنها مختص صورت نیستند و کم کم علائم افزایش سن در نواحی مختلف بدن نمود پیدا می کند.از لیفت با نخ می توان در محل های مختلفی مانند لیفت با نخ گونه، لیفت با نخ بینی، لیفت با نخ ابرو، گردن، غبغب، پیشانی، شکم، لیفت با نخ باسن، بازو ها، کشاله ارن و لیفت با نخ سینه و شانه نیز استفاده نمود.
بسته به منطقه تحت درمان این هزینه ها نوسان پیدا می کنند هر چند بسیاری از مراکز درمانی پکیج های درمانی کل صورت را با سود و تخفیف بیشتری به مشتریان دائم خود ارائه می دهند.

ماندگاری نتایج لیفت صورت با نخ

ماندگاری لیفت صورت با نخ به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما اگر لیفت صورت را با روش های دیگر مقایسه کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که ماندگاری کمتری را دارد، لیفت صورت با نخ معمولا بین یک الی 2 سال ماندگاری دارد.
از مواردی که در ماندگاری تاثیر می گذارند می توان به مهم ترین آن ها اشاره کرد که نخ هایی هستند که برای لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال نخ های جذبی ماندگاری یک تا دو ساله دارند و نیاز به تمدید مجدد. فاکتور های دیگری مانند متخصص خوب، شرایط فرد، سن فرد، میزان افتادگی پوست او هم در ماندگاری تاثیر دارند.

مزایای لیفت صورت با نخ

مزایای لیفت صورت با نخ

از  مزایای لیفت صورت با نخ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش و از بین رفتن تغییرات پیری
 • سفت و محکم شدن پوست
 • کم شدن چین و چروک صورت
 • برش ندادن صورت برای جراحی
 • قابل مشاهده بودن نتیجه بعد از جراحی
 • ماندگاری بالا
 • قابل انجام بودن آن از سن 20 سالگی
 • بدون نیاز به بیهوشی
 •  بدون درد و خونریزی
 •   قابلیت جذب نخ ها توسط پوست
 •   دوره نقاهتی ندارد.

سوالات درباره قیمت لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد ؟

نتایج این روش سه ماه پس از لیفت، کاملا واضح است و طی هشت ماه پس از لیفت به حداکثر می رسد و تا حدود یک و نیم تا دو سال باقی می ماند سن مراجعه کننده، جنس پوست ، ميزان كشيدن فاشيا ها و عضلات زير پوستی همگي در ماندگاری لیفت صورت با نخ موثرند.

چه تعداد نخ در روش لیفتینگ صورت با نخ استفاده می شود؟

به طور معمول در هر طرف صورت ۱ الی۳ نخ استفاده می شود اما این مسئله به عوامل مختلفی مثل سن و میزان افتادگی پوست صورت و … بستگی دارد.

بهترین دکتر برای لیفت صورت با نخ را چگونه تشخیص دهیم؟

شما می توانید قبل از اقدام به این عمل تحقیق کنید و نمونه لیفت های انجام شده توسط پزشک مورد نظر ببینید.

4.7/5 - (12 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی بهارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *